9 اردیبهشت 1399

کاپادوکیا + ویدئو

سفری در ترکیه

منظره خیره کننده کاپادوکیا و هزاران سال میراث فرهنگی ، آن را به یکی از مکان های دیدنی کره زمین تبدیل کرده است.از کاپادوکیا در مکان های میراث جهانی یونسکو به عنوان "پارک ملی Göreme و سایت های صخره ای کاپادوکیا" نام برده شده است: "در یک منظره دیدنی ، که کاملاً توسط فرسایش ساخته شده است

تبریز امروز:

منظره خیره کننده کاپادوکیا و هزاران سال میراث فرهنگی ، آن را به یکی از مکان های دیدنی کره زمین تبدیل کرده است.از کاپادوکیا در مکان های میراث جهانی یونسکو به عنوان "پارک ملی Göreme و سایت های صخره ای کاپادوکیا" نام برده شده است:

 

"در یک منظره دیدنی ، که بر اساس فرسایش ساخته شده است ، دره Göreme و اطراف آن حاوی پناهگاه های سنگی است که شواهد بی نظیری از هنر بیزانس را نشان می دهد. در این منطقه اقامتگاه ها ، روستاهای تروگلدی و شهرهای زیرزمینی - بقایای یک زیستگاه سنتی انسانی که قدمت آن به قرن چهارم باز می گردد ،  دیده می شوند. "

 

موسیقی:
 The Moon  از آلبوم "The Atomic Clock"
 توسط برد استاک  نوشته و اجرا شده است

 Museum (0:06), Göreme (2:13), Göreme Open-Air Museum (2:45), Kiliçlar Vadisi/Swords Valley (3:42), Çavusin (5:27), Rose Valley (6:06), Ürgüp (7:18), Imagination (Devrent) Valley (7:50), Uçhisar (8:15), Love Valley (9:19), Zemi Valley (9:57), Gülsehir Open Palace (10:48), Ortahisar (11:54), Pigeon Valley (12:21), Pasabag (12:45),Ihlara Valley (13:06), Sunset Point (13:50), Kaymakli Underground City (14:09). 

ارتباط با تبریز امروز

اخبار ، گزارشات ، عکسها و فیلم های خود را برای ما ارسال دارید . برای ارسال میتوانید از طریق آدرس تلگرامی یا ایمیل استفاده کنید.

info@tabriz-emrooz.ir

اشتراک در خبرنامه

برای اطلاع از آخرین خبرهای تبریز امروز در کانال تلگرام ما عضو شوید.

کانل تلگرام تبریز امروز

فرم تماس با تبریز امروز

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تبریز امروز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
طراحی وتولید توسططراح وب سایت