خبر های ویژه

بازداشت ده ها جادوگر در سراسر افغانستان

9 مهر 1402

جمهوری خودخوانده قره باغ کوهستانی با دستگیری مقامات آن منحل شد

8 مهر 1402

شهر مدرن ، شهر ییوو "جاده ابریشم"، تصویر چین را در خارج از کشور تغییر می دهد !

7 مهر 1402

رها سازی 30 پرنده وحشی در بلخ

6 مهر 1402

رودرویی با پاشینیان

5 مهر 1402

فریب سود می دهد: چگونه دروغ های مدیر عامل می تواند رتبه بندی سهام را افزایش دهد و حتی تحلیلگران مالی معتبر را فریب دهد

5 مهر 1402

روسیه می‌گوید ارامنه در درگیری‌های آذربایجان «سوخت به آتش» افزودند .

3 مهر 1402

رشد و توسعه با آموزش و پرورش

2 مهر 1402

یک بچه گربه با خز سبز در بلاروس پیدا شد.

2 مهر 1402

گروه املاک کارگر در‌ قبرس به اتهام کلاهبرداری دستگیر شدند

31 شهریور 1402

روایت جنگ ایران و عراق از نگاه تاریخی دیگران

31 شهریور 1402

ما سگ نمی خواهیم ، چون مالیات بر سگ نمی پردازیم

31 شهریور 1402

تصوری از مرد قرن بیست و یکم در سال 1939

31 شهریور 1402

رقص برای پایان جنگ

31 شهریور 1402

اسد سوریه در چین به دنبال خروج از انزوای دیپلماتیک است

30 شهریور 1402

آیا یکی از قدیمی ترین متحدان روسیه از مدار کرملین خارج می شود؟

29 شهریور 1402

معتاد کردن مردم چین و جنگ تریاک با بریتانیا در عهد ملکه ویکتوریا

25 شهریور 1402

بریتانیا نگهداری سگ‌های «قلدربولی آمریکایی XL» را ممنوع کرد

25 شهریور 1402

پریگوژین در لیست یهودیان تاثیرگذار

24 شهریور 1402

پرونده حضانت کودک یتیم افغان توسط تفنگ‌دار دریایی-امریکا می‌گوید نقض قوانین بین‌المللی است و باید لغو شود

24 شهریور 1402

روند مبادله زندانیان و آزادسازی پول‌های مسدود شده ایران به تعویق افتاد

24 شهریور 1402

ستایش رییس اتاق مشترک تجارت افغانستان–امریکا از برنامه اقتصادی امارت اسلامی

23 شهریور 1402

افتتاح نخستین نمایشگاه بین المللی قهوه در قطر

23 شهریور 1402

روسیه نمی تواند ارمنستان را ترک کند.

20 شهریور 1402

روایت سقوط کابل؛ مقصر کیست؟

19 شهریور 1402

بایدن قرارداد خرید مواد معدنی با دولت ویتنام امضا کرد

19 شهریور 1402

هفتمین مجمع اقتصادی شرق امروز در ولادی وستوک روسیه افتتاح شد

19 شهریور 1402

زیردریایی مجهز به کلاهک اتمی کره شمالی به آب انداخته شد

19 شهریور 1402

رهایی سیاهگوش از اسارت

17 شهریور 1402

واگنرها در سوریه می خوانند

15 شهریور 1402

چرا برخی افراد خلاق تر از دیگران هستند

15 شهریور 1402

ایده های خوب بیشتری از کارگران خود می خواهید؟ سعی کنید به آنها جایزه بدهید - و یک حق انتخاب

15 شهریور 1402

اروپا

8 مهر 1402

جمهوری خودخوانده قره باغ کوهستانی با دستگیری مقامات آن منحل شد

ساموئل شهرامانیان، رئیس جمهور تازه منتخب، در تاریخ 28 سپتامبر فرمانی را با استناد به "وضعیت سخت و پیچیده نظامی-سیاسی، بر اساس اولویت تامین امنیت فیزیکی و منافع حیاتی مردم قره باغ ( آرتساخ )" امضا کرد.

5 مهر 1402

رودرویی با پاشینیان

اپوزیسیون ارمنستان تشکیل کمیته ملی برای برکناری پاشینیان از قدرت را اعلام کرد

3 مهر 1402

روسیه می‌گوید ارامنه در درگیری‌های آذربایجان «سوخت به آتش» افزودند .

سرگئی لاوروف دیپلمات ارشد روسیه روز شنبه رهبران ارمنستان را به تشدید تنش‌ها متهم کرد، اما ابراز امیدواری کرد که این کشور در مدار مسکو پس از خشم ناشی از بازپس‌گیری قره باغ کوهستانی توسط آذربایجان باقی بماند. سرگئی لاوروف، وزیر خارجه ارمنستان در سخنانی در سازمان ملل متحد گفت که قدرت‌های غربی برای تضعیف نفوذ روسیه «طناب‌ها را می‌کشند» اما افزود: «متاسفانه، رهبری ارمنستان گهگاهی به آتش می‌افزاید». نیروهای حافظ صلح روسی پس از دور قبلی نبرد در سال 2020 برای نظارت بر آتش بس در اطراف قره باغ کوهستانی که برای چندین دهه توسط جدایی طلبان قومی ارمنی اداره می شد، مستقر شدند. با وجود این، علیرغم درخواست های قبلی نیکول پاشینیان، نخست وزیر ارمنستان از کرملین برای انجام کارهای بیشتر، نیروهای آذربایجان به سرعت منطقه کوهستانی را روز سه شنبه تصرف کردند.

2 مهر 1402

یک بچه گربه با خز سبز در بلاروس پیدا شد.

یک گربه ی کرکی با رنگ غیر معمول در یکی از روستاهای نزدیک گرودنو کشف شد و بلافاصله به او پناه داده شد. دامپزشکان با معاینه حیوان به این نتیجه رسیدند که هیچکس آن را رنگ نکرده و پشم طبیعی است.

31 شهریور 1402

گروه املاک کارگر در‌ قبرس به اتهام کلاهبرداری دستگیر شدند

تحقیقات در حال انجام در مورد صدور متقلبانه مجوز اقامت برای اتباع خارجی از طریق دسترسی غیرمجاز به پایگاه داده اداره مهاجرت منجر به دستگیری های بیشتر شده است. علاوه بر سیدمحسن میرگان میرگهفوری که به بانک اطلاعاتی دسترسی داشت، عباس معینی فیض بادی مافوق وی و ابوتوبری مدیر مالی شرکت نیز توسط تیم های شعبه مالی دستگیر شده اند. ماموران انتظامی در بازرسی از دفتر مظنونان در ایسکله، شش رایانه، یک تبلت، یک هارد دیسک و سه گوشی تلفن همراه را کشف و ضبط کردند. علاوه بر این، تعداد قابل توجهی از مجوزهای اقامت، اسناد ملکی و قراردادهای اجاره از محل کشف و ضبط شد. تحقیقات نشان می‌دهد که مظنونان از طریق واتس‌اپ پیام‌هایی مبنی بر «اجازه اقامت آسان» برای ایرانیان متعدد ارسال می‌کردند. افسر یاگیز کول که پرونده را به دادگاه ارائه کرد، توضیح داد که در 31 اوت 2023 اطلاعاتی از اداره مهاجرت در مورد اعطای مجوز اقامت غیرمجاز به اتباع خارجی دریافت کردند. سیدمحسن میرگان میرگهفوری، کارمند با دسترسی به پایگاه داده، مشخص شد که برای ده اتباع خارجی بدون درخواست مناسب مجوز اقامت صادر کرده است. از بین ده نفر درگیر، یکی ایمان طوسی و 9 تبعه خارجی دیگر با شماره تلفن خود درخواست داده بودند. تحقیقات بعدی منجر به بازداشت عباس معینی فیض بادی، مالک شرکت با مجوز دسترسی به پایگاه داده و ایمان ابوتوباری، مسئول مالی شد. پلیس همچنین فاش کرد که مظنونان به طور فعال از طریق پلتفرم واتس اپ «اجازه اقامت آسان» را برای اتباع ایرانی تبلیغ می کردند.

31 شهریور 1402

ما سگ نمی خواهیم ، چون مالیات بر سگ نمی پردازیم

مردم برلین در سال1926. سگ های خود را آورده اند تا معدوم شوند زیرا توانایی پرداخت مالیات افزایش یافته حیوانات خانگی را ندارند.

29 شهریور 1402

آیا یکی از قدیمی ترین متحدان روسیه از مدار کرملین خارج می شود؟

ورود سربازان آمریکایی به ارمنستان برای شرکت در رزمایش حفظ صلح، دولت روسیه را که برای چندین دهه به عنوان تنها ضامن امنیت جمهوری شوروی سابق عمل می کرد، عصبانی کرده است. 85 سرباز آمریکایی و 175 سرباز ارمنی در رزمایش 10 روزه Eagle Partner که از روز دوشنبه آغاز شده است، شرکت می کنند. سی ان ان می نویسد که هدف آن آماده سازی ارامنه برای شرکت در ماموریت های بین المللی حافظ صلح است. این رزمایش‌ها، هرچند در مقیاس کوچک، آخرین مجموعه از «گام‌های غیردوستانه» است. ارمنستان اخیرا برای اولین بار کمک های بشردوستانه به اوکراین ارسال کرده است و پارلمان این کشور آماده است تا اساسنامه رم دادگاه کیفری بین المللی را تصویب کند، به این معنی که اگر ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه پا به کشوری بگذارد که مدت هاست روسیه آن را دیده است، موظف به دستگیری وی خواهد بود.

25 شهریور 1402

بریتانیا نگهداری سگ‌های «قلدربولی آمریکایی XL» را ممنوع کرد

ویدئویی که از اتوبوسی در حال عبور گرفته شده و کمتر از یک دقیقه طول می کشد، دلخراش است. یک سگ جوان قدرتمند دختری 11 ساله را در مقابل یک فروشگاه مواد غذایی در بیرمنگام انگلیس گاز می گیرد. در حالی که عابران پیاده از ترس پراکنده می شوند، سگ مردی را به داخل میدان پمپ بنزین تعقیب می کند و او را بارها پایین می کشد، آرواره هایش روی بازو و شانه مرد محکم می شود، در حالی که او ناامیدانه تلاش می کند حیوان را از زیر پا درآورد. این فیلم که هفته گذشته در رسانه های اجتماعی منتشر شد، بحثی را در بریتانیا بر سر سگ قلدر آمریکایی XL، یک نژاد نسبتاً جدید سگ که بسیار محبوب شده است، شعله ور کرد، حتی اگر به خاطر یک رشته حملات خطرناک متهم شده است. فعالان ادعا می کنند که این حیوانات مسئول بیش از 40 درصد از حملات سگ ها در کشور و تعداد نامتناسبی از تلفات هستند.

24 شهریور 1402

پریگوژین در لیست یهودیان تاثیرگذار

جروزالم پست زلنسکی رییس جمهور اکراین را در فهرست یهودیان تأثیرگذار سال خود قرار نداده است، اما یوگنی پریگوژین رییس گروه مزدوران واگنر در این فهرست است. همچنین رومن آبراموویچ در این لیست قرار دارد. مشخص است که یهودیت نه تنها در نام خانوادگی پریگوژین، بلکه در ریشه های او نیز نهفته است: پدربزرگ او در خانواده یک تاجر روسی و یک زن یهودی متولد شد.

20 شهریور 1402

روسیه نمی تواند ارمنستان را ترک کند.

کرملین با اظهارات نیکول پاشینیان نخست وزیر ارمنستان درباره شکست ماموریت حافظان صلح در قره باغ کوهستانی و خروج روسیه از منطقه موافق نیست. دیمیتری پسکوف، سخنگوی رئیس‌جمهور روسیه گفت که روسیه قصد خروج از این کشور را ندارد. روسیه بخشی جدایی ناپذیر از این منطقه است، بنابراین نمی تواند به جایی برود. پسکوف گفت: روسیه نمی تواند ارمنستان را ترک کند.

19 شهریور 1402

هفتمین مجمع اقتصادی شرق امروز در ولادی وستوک روسیه افتتاح شد

دیمیتری پسکوف ادعا کرد که هیچ خبرنگاری از کشورهای "غیر دوست" در EEF حضور نخواهد داشت. او به تاس گفت: «نه، خبرنگاران از کشورهای غیردوست، مانند PIEF، امسال اعتبارنامه دریافت نکردند». پسکوف در ماه ژوئن گفت که در آینده تصمیم برای اعطای دسترسی به رسانه های خارجی به نحوه رفتار آنها بستگی دارد. در واقع، عدم علاقه رسانه های جهانی به این رویداد ممکن است دلیل واقعی پشت این اظهارات باشد، و همچنین تلاشی برای وانمود کردن اینکه هیچ کس واقعاً نمی خواست رسانه های جهانی در آن حضور داشته باشند. توجه به این نکته ضروری است که این رها شدن دیپلماتیک با سیاست روسیه مبنی بر «چرخش به شرق» که به عنوان پیروزی نخبگان حاکم معرفی می شود، همزمان است. در حقیقت، روسیه با تخریب شبکه‌های تجاری خود در غرب که ساخت آن دهه‌ها طول کشید، در تلاش است تا جایگاه خود را در شرق بیابد، جایی که نه موقعیت دارد، نه زیرساخت یا شرکای قابل اعتماد. مطمئناً، رسانه ها می توانند به ایجاد هر نوع واقعیت مجازی کمک کنند، مانند آنچه که در آن روسیه و چین، همراه با کشورهای «ضد استعمار» آسیایی علیه سلطه ایالات متحده متحد شده اند. اما این دنیای مجازی در برابر واقعیت های مجمع اقتصادی شرق که آشکارا حتی توسط دولت های "دوست" نادیده گرفته می شود، از هم می پاشد.

17 شهریور 1402

رهایی سیاهگوش از اسارت

مردی در منطقه کیف، سعی داشت یک سیاهگوش شکارچی در لیست قرمز حیوانات حفاظت شده را بفروشد به گفته مأموران اجرای قانون، آنها پیامی از اعضای سازمان حفاظت از حیوانات URSA دریافت کردند. آنها نشریه ای را کشف کردند که در آن افراد ناشناس حیوانی را که در کتاب قرمز اوکراین ذکر شده بود می فروختند. "پلیس اداره پلیس اوبوخیف منطقه کیف به همراه حامیان حیوانات اقدامات عملیاتی انجام دادند که طی آن هنگام فروش حیوان خانگی، متخلف بازداشت و سیاه گوش در اختیار پلیس قرتر گرفت . به گزارش سرویس مطبوعاتی پلیس منطقه کیف، مشخص شد عامل این جنایت یک فرد 36 ساله ساکن پایتخت است که هیچ مدارکی برای حفاظت از گربه سانان ندارد. پروتکل های اداری برای یکی از ساکنان پایتخت به دلیل نقض نظم خرید یا فروش اشیاء جانوری یا گیاهی ذکر شده در کتاب قرمز اوکراین تنظیم شده است.

2 شهریور 1402

کانادا در حالی که به فکر رفع تحریم ترکیه است، تعامل با ارمنستان را عمیق تر می کند

به نظر می رسد که علاقه کانادا به امنیت قفقاز جنوبی با کشمکش دیپلماتیک جاری با ترکیه مرتبط باشد. مقامات کانادایی تصمیم خود را برای پیوستن به ماموریت نظارتی اتحادیه اروپا تنها چند روز پس از اجلاس سالانه ناتو در لیتوانی اعلام کردند، جایی که گزارش شده است که اتاوا مذاکرات خود را با ترکیه درباره صادرات فناوری دفاعی کانادا از سر گرفته است. کانادا مجوز صادرات نظامی به ترکیه را در سال 2021 پس از دریافت "شواهد معتبر" مبنی بر انتقال فناوری ساخت کانادا به آذربایجان که ترکیه در جنگ 2020 ناگورنو-قره باغ از آن استفاده کرد، لغو کرد. مارک گارنو، وزیر امور خارجه سابق کانادا، گفت: «این استفاده با سیاست خارجی کانادا و همچنین تضمین‌های استفاده نهایی از سوی ترکیه مطابقت نداشت.»

1 شهریور 1402

مزدوران واگنر صلیب روشن کردند

مرکز واگنر در سن پترزبورگ چراغ های پنجره هایش را به شکل صلیب روشن کرد

26 مرداد 1402

ما آسیب های مشترک داریم، اما حافظه مشترک نداریم

جنگ ویرانگر روسیه علیه اوکراین آسیب های قدیمی انقیاد را در میان همسایگان تاریخی مسکو احیا می کند و بحث های جدیدی را در مورد استعمار زدایی، هویت ملی و سنت های محلی که از زمان فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی دیده نشده است، به راه می اندازد. حملات وحشیانه روسیه و اشغال سرزمینی در اوکراین موجی از شوک را در تمام کشورهای "پس از شوروی" وارد کرده است و باعث کاهش شدید تایید روسیه به عنوان یک رهبر منطقه ای شده است. همانطور که نظرسنجی های اخیر گالوپ نشان می دهد، در قزاقستان، ارمنستان، آذربایجان و مولداوی درصد مخالفان مسکو اکنون از درصد موافقان بیشتر است. در حالی که دولت‌هایی که در پیوندهای قدیمی با مسکو لنگر انداخته‌اند، از تنظیم مجدد روابط با روسیه خودداری می‌کنند، بازیگران مدنی برای افشای امپریالیسم روسیه هجوم آورده‌اند و قالب‌های جدیدی را برای بحث درباره میراث استعماری و دفاع از سنت‌های ملی ایجاد کرده‌اند.

11 مرداد 1402

10 کودک دیگر از ربوده شدن توسط روسیه به خانه بازگردانده شدند

این را مدیر اجرایی این سازمان و فرستاده سابق رئیس جمهور اوکراین در مورد حقوق کودکان، کولب، اعلام کرد. در مجموع، در چارچوب 9 ماموریت نجات، Save Ukraine تاکنون 141 کودک را به اوکراین بازگردانده است.

4 مرداد 1402

روزچترباز

در 26 جولای، روسیه هر سال روز چترباز را جشن می گیرد. این تعطیلات با یک سری پرش در 26 ژوئیه 1930 توسط گروهی از خلبانان چترباز شوروی در نزدیکی ورونژ آغاز شد

3 مرداد 1402

آتش سوزی جنگل های یونان

82 آتش سوزی در سراسر کشور یونان در حال وقوع است. تخلیه از جزایر یونان ادامه دارد. با افزایش دما، خطر آتش سوزی جدید هر ساعت افزایش می یابد. آتش نشانان نه تنها به مردم، بلکه به حیوانات نیز کمک می کنند

23 تیر 1402

انتظارات از نشست بروکسل: باکو انگیزه ای برای امتیاز دادن ندارد

نشست پاشینیان و علی اف بروکسل با میانجیگری شارل میشل رئیس شورای اروپا نه در 21 جولای، بلکه در 15 جولای برگزار خواهد شد. نخست وزیر ارمنستان در جلسه دولت این موضوع را اعلام کرد و افزود که او مشارکت خود را تایید کرد. وی گفت: "امیدوارم در این دیدار در مذاکرات بر سر پیمان صلح پیشرفت شود." با این حال، بر اساس نظرات ظاهراً نیکول پاشینیان، صحبت از پیشرفت، امضای سند نیست. واقعیت این است که او هفته گذشته نیز به دیدار مورد انتظار با الهام علی اف اشاره کرد و تاکید کرد که «متن توافقنامه صلح هنوز برای امضا آماده نیست». کارشناسان ارمنی و خارجی نیز دلیلی برای خوش بینی نمی بینند. در جریان بحثی که توسط باشگاه ماده 3 برگزار شد، آنها گفتند که روند مذاکرات قطعا بهتر از مناقشه است، اما با توجه به اختلاف نظر طرفین در مورد موضوعات کلیدی، نباید انتظار پیشرفت یا امضای سند را داشت. تحلیلگر برجسته مؤسسه کارنگی توماس دو وال، دانشمند علوم سیاسی تیگران گریگوریان و کارشناس نظامی لئونید نرسیسیان در این بحث شرکت کردند

13 تیر 1402

کدام خطای بعدی پلیس شورش دوباره را رقم خواهد زد

این خشم از آن نوعی است که فرد را به نابودی محله‌اش سوق می‌دهد تا همه آن را ببینند. ساکنان محل این اعمال را محکوم می کنند، اما می توانند انگیزه آن را نیز درک کنند. نمایندگان منتخب، انجمن ها، کلیساها و مساجد، مددکاران اجتماعی و معلمان به ناتوانی خود اعتراف می کنند و خلاء نهادی و سیاسی را آشکار می کنند. از میان همه شورش‌ها، "تابستان مینگوت‌ها" تنها شورشی بود که راه را برای یک جنبش اجتماعی هموار کرد: راهپیمایی برابری و علیه نژادپرستی در دسامبر 1983. با بیش از 100هزار نفر و به طور برجسته توسط رسانه‌ها پوشش داده شد، اولین بار در فرانسه نماد یافت . نمایش در نوع خود روزنامه‌ی چپ‌گرا لیبراسیون به آن لقب «La Marche des Beurs» داد، یک اصطلاح محاوره‌ای که به اروپایی‌هایی اطلاق می‌شود که والدین یا پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌هایشان اهل مغرب هستند. در تظاهرات‌های بعدی، به نظر می‌رسد که جنبش مشابهی از خاکستر بیرون می آید . در هر شورش، سیاستمداران سریعاً نقش‌های فرسوده را بازی می‌کنند: جناح راست خشونت را محکوم می‌کند و به محله‌ها و قربانیان پلیس انگ می‌زند. چپ بی عدالتی را محکوم می کند و وعده سیاست های اجتماعی در محله ها را می دهد. در سال 2005، نیکلا سارکوزی، وزیر کشور وقت، در کنار پلیس قرار گرفت. امانوئل مکرون، رئیس‌جمهور کنونی فرانسه، برای مرد جوانی که توسط پلیس در نانتر کشته شد ابراز همدردی کرده است، اما صدای سیاستمداران و روسای جمهور در محله‌های مربوطه به سختی شنیده می‌شود. سپس منتظر می مانیم که سکوت برقرار شود تا دفعه بعد که مشکلات بانلیه ها (حومه فرانسه) و پلیس آن توسط جامعه دوباره کشف شود.

3 تیر 1402

قره باغ کوهستانی در محاصره کامل

پس از اینکه آذربایجان در 12 دسامبر قره باغ کوهستانی را محاصره کرد، وسایل نقلیه حافظان صلح روسی و کمیته بین المللی صلیب سرخ (ICRC) همچنان می توانستند به منطقه دسترسی داشته باشند تا تدارکات محدودی را وارد کنند و افرادی را که نیاز به مراقبت ویژه پزشکی داشتند، منتقل کنند.

3 تیر 1402

رهبرکلیسای ارتدکس اعلام حمایت از پوتین کرد

من به عنوان رهبر کلیسای ارتدکس روسیه با رضایت برای حل مسالمت آمیز وضعیت فعلی، از کسانی که با در دست گرفتن اسلحه در دستان خود آماده هستند آنها را علیه برادران خود بکارگیری کنند، می خواهم به خود بیایند. در مواجهه با تهدید مشترک، باید وحدت ذهنی را حفظ کرد، بر نارضایتی ها و جاه طلبی های شخصی غلبه کرد. مهم نیست که گاهی اوقات چقدر سخت است. من از تلاش های رئیس دولت روسیه برای جلوگیری از ناآرامی در کشورمان حمایت می کنم. باشد که خداوند از روسیه، مردم و ارتش آن محافظت کند

3 تیر 1402

همه رویدادهای عمومی در روستوف-آن-دون لغو شد

در 24 ژوئن، فرماندار منطقه روستوف، واسیلی گلوبف، تصمیم گرفت تمام رویدادهای عمومی برنامه ریزی شده برای آخر هفته در روستوف-آن-دان را لغو کند. وی در کانال تلگرامی خود نوشت: «تصمیم گرفته شد تا همه رویدادهای عمومی که قرار بود آخر هفته در روستوف دون برگزار شود لغو شود.

2 تیر 1402

رئیس واگنر ارتش روسیه را به حمله متهم می کند و می گوید که رهبری "شیطان" باید متوقف شود

وزارت دفاع روسیه به سرعت با صدور بیانیه ای پیام های صوتی پریگوژین را "تحریک آمیز" خواند. وزارت دفاع گفت: «تمام پیام‌ها و فیلم‌های پخش شده در شبکه‌های اجتماعی از طرف ای پریگوژین در مورد ادعای «حمله وزارت دفاع روسیه به اردوگاه‌های واگنر» با واقعیت مطابقت ندارد و یک تحریک اطلاعاتی است. گفت. در اوایل روز، پریگوژین رهبری مسکو را متهم کرد که در مورد توجیهات حمله به اوکراین به مردم دروغ گفته و ادعاهای مسکو مبنی بر اینکه کیف قصد دارد در فوریه 2022 حمله ای به مناطق تحت کنترل روسیه در شرق اوکراین انجام دهد را رد کرد.

ارتباط با تبریز امروز

اخبار ، گزارشات ، عکسها و فیلم های خود را برای ما ارسال دارید . برای ارسال میتوانید از طریق آدرس تلگرامی یا ایمیل استفاده کنید.

info@tabriz-emrooz.ir

اشتراک در خبرنامه

برای اطلاع از آخرین خبرهای تبریز امروز در کانال تلگرام ما عضو شوید.

کانل تلگرام تبریز امروز

فرم تماس با تبریز امروز

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تبریز امروز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
طراحی وتولید توسططراح وب سایت