23 فروردین 1399

مجموعه عمارت های ماهالی پورام ، تامیل نادو + ویدئو

هند

این سایت دارای 40 بنای باستانی و معابد هندو است ، از جمله یکی از بزرگترین برج های نفیس سنگی در فضای باز در جهان در سایت ماهابالی پورام قرار دارد، مجموعه بناهای تاریخی مامالاپورام مجموعه ای از آثار مذهبی قرن هفتم و هشتم میلادی در شهر توچال ساحلی مامالاپورام ، تامیل نادو ، هند و جزو میراث جهانی ثبت شده یونسکو است.

تبریز امروز:

مجموعه بناهای تاریخی مامالاپورام مجموعه ای از آثار مذهبی قرن هفتم و هشتم میلادی در شهر ساحلی مامالاپورام ، تامیل نادو ، هند از آثار ثبت شده میراث جهانی یونسکو است. که در ساحلکوروماندل خلیج بنگال ، در حدود 60 کیلومتری (37 مایل) جنوب چنای قرار دارد. آین آثار اغلب بر روی سنگ ها تراش یافته اند.

 

این سایت دارای 40 بنای باستانی و معابد هندو است ، از جمله یکی از بزرگترین برج های نفیس سنگی در فضای باز در جهان با عنوان نزول گنگ ها یا پیدایش آرجونا در این منطقه قرار دارد:  این گروه بناها شامل چندین دسته است: معابد راتا ، معابد غاری با روایاتی از کتیبه های ماهابهاراتا ، شاکتی ، شایویک و ویشنا که گفته می شود مربوط به سال های 695 تا 722  هستند. این بناها در زمان سلسله پالاوا ساخته شده اند. در بسیاری از انتشارات دوره استعماری به عنوان هفت پاگودا شناخته می شوند ، در ادبیات معاصر نیز از معابد مامالاپورام یا معابد مهابالی پورام نامیده می شوند. این سایت که پس از سال 1960 احیا شده است توسط سازمان باستان شناسی هند اداره می شود.

 

شهر ماهابالی پورام مهم ترین جاذبه های دیدنی در چنای است 
 

 

 
 
 

                                                                                                                                         Locations in the video:

  Mahishamardini Cave (0:05), Old and new light houses (0:22), Krishna's Butterball (2:08), Descent of the Ganges (Bagiratha's Penance) (2:41), Pancha Rathas (Five Rathas, Five Chariots) (3:50), Shore Temple (4:35), Mahabalipuram beach (5:00). You can

 

 

ارتباط با تبریز امروز

اخبار ، گزارشات ، عکسها و فیلم های خود را برای ما ارسال دارید . برای ارسال میتوانید از طریق آدرس تلگرامی یا ایمیل استفاده کنید.

info@tabriz-emrooz.ir

اشتراک در خبرنامه

برای اطلاع از آخرین خبرهای تبریز امروز در کانال تلگرام ما عضو شوید.

کانل تلگرام تبریز امروز

فرم تماس با تبریز امروز

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تبریز امروز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
طراحی وتولید توسططراح وب سایت