خبر های ویژه

خواجه نصیرالدین طوسی ، روز مهندس را دریادها زنده داشت.

4 اسفند 1402

یک رستوران در دوه چی بازارچاسی

4 اسفند 1402

تحقیقات اولیه کووید-19 مملو از روش‌های ضعیف و نتایج با کیفیت پایین بود- مشکلی برای علم که شیوع کرونا بدتر شد اما انگیزش تحقیقاتی صحیح ایجاد نکرد.

4 اسفند 1402

اوج نياز به منجي موعود

4 اسفند 1402

کاکل زری زنده است

4 اسفند 1402

یولیا ناوالنایا اکنون جدیدترین رهبر اپوزیسیون روسیه است

4 اسفند 1402

تنبیه دانش آموز به دلیل آرایش موی نامتعارف

4 اسفند 1402

فرودگر خصوصی اولین فرود روی ماه در ایالات متحده را در بیش از 50 سال انجام داد

4 اسفند 1402

«پسرم تو همیشه یک احمق بودی»

1 اسفند 1402

مرگ از نگاه آندری پلاتانوف

2 اسفند 1402

اسکی شهیر، اولین سکونت گاه ملا نصرالدین

2 اسفند 1402

پزشکان کارآموز کره جنوبی علیه افزایش سهمیه دانشکده پزشکی دست از کار کشیدند

1 اسفند 1402

غذای جگر را چگونه آماده کنیم

1 اسفند 1402

نان گردی به اسم یاغلی کوکه

1 اسفند 1402

برزیل اظهارات لولا در غزه را در مناقشه دیپلماتیک با اسرائیل پس نخواهد گرفت

1 اسفند 1402

حمله رفح: اسرائیل چگونه قصد دارد به حماس ضربه بزند و جنگ را کمتر کند

1 اسفند 1402

آخرین خبر ها

4 اسفند 1402

اوج نياز به منجي موعود

آنچه در کشاکش اين جنگ‌ها و جدال‌ها و حکمراني‌هاي دنياي امروز خودنمائي مي‌کند، بي‌عدالتي و مهجور ماندن انسان از حقوق انساني خود است. درست به همين دليل است که مي‌توان گفت امروز انسان بيش از هر زمان ديگري به منجي موعود نيازمند است. اينکه چه وقت اراده خدا به نجات انسان از اين بي‌عدالتي تعلق مي‌گيرد نمي‌دانيم ولي اين را مي‌دانيم که اکنون بيش از هر زمان ديگري ما انسان‌ها به منجي موعود نياز داريم.

4 اسفند 1402

کاکل زری زنده است

او زنده است! دانشمندان عکسی از پرنده ای گرفتند که به مدت 20 سال منقرض شده بود حدود 20 سال است که هیچ کس کاکل زری را ندیده است. اما پس از آن، محققان در یک سفر شش هفته ای به جمهوری کنگو رفتند و از پرنده کاکل زری عکس گرفتند - تنها عکسی که تا به حال از آن وجود دارد. پرنده منقرض شده با نام Prionops alberti در سازمان حفاظت از پرندگان آمریکا در فهرست قرار گرفته است. اما تیمی از دانشمندان توانستند ۱۸ فرد را به طور همزمان در سه مکان مختلف توانستند حیات او را ثبت کنند!

4 اسفند 1402

یولیا ناوالنایا اکنون جدیدترین رهبر اپوزیسیون روسیه است

یولیا ناوالنایا از دوربین‌ها دوری می‌کرد و در پس‌زمینه می‌ماند در حالی که همسرش به برجسته‌ترین چهره مخالف روسیه و بزرگترین دشمن ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهور روسیه تبدیل شد. اما پس از مرگ هفته گذشته الکسی ناوالنی در زندان، او وارد صحنه ای شد که معمولاً برای سیاستمداران ارشد در مونیخ در نظر گرفته شده بود و قول داد که پوتین و متحدانش به دلیل مرگ به دست عدالت سپرده شوند. بعداً او به طور جدی قول داد: "من به کار الکسی ناوالنی ادامه خواهم داد." این بیانیه بلندپروازانه زنی بود که زمانی در مصاحبه با نسخه روسی هارپرز بازار گفت که "وظیفه کلیدی" او مراقبت از فرزندان و خانه این زوج است.

4 اسفند 1402

تنبیه دانش آموز به دلیل آرایش موی نامتعارف

یک قاضی روز پنجشنبه حکم داد که تنبیه ماه‌ها دانش‌آموز دبیرستانی سیاه‌پوست توسط ناحیه مدرسه تگزاس به دلیل امتناع از تغییر مدل مو، نقض قانون جدید ایالتی نیست که تبعیض نژادی مو را ممنوع می‌کند.

4 اسفند 1402

فرودگر خصوصی اولین فرود روی ماه در ایالات متحده را در بیش از 50 سال انجام داد

یک فرودگر خصوصی در روز پنج‌شنبه اولین برخورد ایالات متحده بر روی ماه را در بیش از 50 سال انجام داد، اما فقط سیگنال ضعیفی را ارسال می کند ، کنترل‌کننده‌های پرواز تلاش کرده اند تا تماس بهتری برقرار کنند. علیرغم ارتباط ضعیف ، شرکتی که این کشتی فضایی را ساخته و مدیریت می‌کند، تأیید کرد که این سفینه به صورت عمودی فرود آمده است. اما جزئیات بیشتری ارائه نکرد، از جمله اینکه آیا فرودگر به مقصد مورد نظر خود در نزدیکی قطب جنوبی ماه رسیده است. این شرکت پس از شناسایی یک سیگنال ضعیف از فرودگر، به پخش زنده اینترنتی خود به سرعت پایان داد.

1 اسفند 1402

«پسرم تو همیشه یک احمق بودی»

ساخت یک ویدیو با استفاده از هوش مصنوعی از پدر دونالد ترامپ، تازه‌ترین ساخت جعلی است که این تکنولوژی جدید ایجاد و نگرانی‌ها را نسبت به تاثیر مخرب این فناوری در جوامع افزایش داده است. این ویدیوی جدید که بسیار هم در ایالات متحده مورد توجه قرار گرفته از سوی «پروژه لینکلن» که یک کمیته اقدام سیاسی است که توسط محافظه‌کاران میانه‌رو و جمهوری‌خواه تاسیس شده منتشر شده است. در این ویدیو پدر دونالد ترامپ جملاتی نه چندان دلگرم‌کننده برای پسرش به زبان می آورد. او خطاب به دوربین می‌گوید: «دونی، پسرم، من همیشه می‌دانستم که تو یک احمق بودی، معاملات تجاری تو همه آشغال بودند. زندگی شخصی تو هم یک افتضاح بوده و همه فرزندانت به ویژه ایوانکا از تو متنفر هستند.» ترامپ پدر که یک سازنده املاک و مستغلات بود در سال ۱۹۹۹ درگذشت و امپراطوری او به دونالد به ارث رسید. این ویدیو البته در پایان حاوی پیامی است که نشان می‌دهد به طور کامل توسط هوش مصنوعی ساخته شده اما نگرانی‌ها را نسبت به سواستفاده های احتمالی از این تکنولوژی برای فریب افکار عمومی شدت بخشیده است.

2 اسفند 1402

مرگ از نگاه آندری پلاتانوف

در واقع، حتی اگر شما بمیرید، هیچ اتفاق خاصی نمی افتد - هزاران میلیارد نفر و روح قبلاً از مرگ رنج برده اند و هیچ کس برای شکایت برنگشته است.

2 اسفند 1402

اسکی شهیر، اولین سکونت گاه ملا نصرالدین

اودون پازار اولین سکونتگاهی است که ترک ها در اسکی شهیر ساکن شدند. قلیچ ارسلان اول که در سال 1097 بیزانسی ها را شکست داد، مقر ارتش خود را در این محل تأسیس کرد. به همین دلیل اسکی شهیر برای قرن ها به عنوان سلطانیوگی شناخته می شد. در قرون بعدی بناهایی توسط سلجوقیان و عثمانی ها ساخته شد که هنوز هم عظمت خود را حفظ کرده اند. این یکی از جنبه هایی است که جریان گردشگران به استان را مشخص می کند. اسکی شهیر را تنها با نمونه های معماری و هنر در اودونپازار می توان مرکز فرهنگی جهان ترک اعلام کرد. ساختمان‌ها، کاروانسراها، مساجد و مدارسی که زمانی وجود داشته‌اند در حال حاضر به‌عنوان موزه تاریخ جمهوری، موزه سنگ لولا، موزه هنر جام و بازار هنرمندان فعالیت می‌کنند. حاکمان ترک مانند فاتحان برای هنر و هنرمندان ارزش زیادی قائل بودند. اسکی شهیر سرزمین هنرمندان و استعدادهای بزرگ است. نام هایی هستند که قرن هاست که نامشان در سراسر جهان فراتر از مرزهای این سرزمین و دیار شناخته شده است. یونس امره شاعر حقیقت و مردم را سرآمد آن شخصیت ها می دانند. این اندیشمند بزرگ با تولد خود خلأ ایجاد شده در ادبیات پس از مرگ نظامی بزرگ را پر کرد. در اینجا لازم به ذکر است که قطارهایی که از کنار قبر یونس امره در حوالی راه آهن آنکارا - اسکی شهیر - استانبول عبور می کنند، نفس عمیقی می کشند و لحظه ای سوت می زنند تا یاد او را گرامی بدارند. این سنت متعلق به مهندسان آلمانی است که آن جاده را ساخته اند. و ایده پردازی مهندسی همراه با ارزش های انسانی در اینجا مشهود می گردد.

1 اسفند 1402

پزشکان کارآموز کره جنوبی علیه افزایش سهمیه دانشکده پزشکی دست از کار کشیدند

بیش از 1600 پزشک کارآموز در بیمارستان‌های بزرگ کره جنوبی روز سه‌شنبه در اعتراض به طرح دولت برای پذیرش دانشجویان بیشتر در دانشکده‌های پزشکی دست از کار کشیدند و ترس از تاخیر در عمل‌های جراحی و درمان بیماران را فرا گرفت. دولت می‌خواهد پذیرش‌های دانشکده‌های پزشکی را از سال تحصیلی 2025 به میزان 2000 نفر افزایش دهد، در مقابل رقم کنونی سالانه حدود 3000 نفر، و در نهایت تا سال 2035، 10000 نفر دیگر به آن اضافه شود. در اعتراض، حدود 6400 نفر از 13000 پزشک و کارورز در بیمارستان های بزرگ استعفا دادند و حدود 1630 نفر از آنها تا ساعت 11 شب ترک کار کردند. روز دوشنبه، وزارت بهداشت اعلام کرد. رئیس جمهور یون سوک یول در جلسه کابینه گفت که افزودن مکان های دانشکده پزشکی برای بهبود دسترسی به مراقبت های بهداشتی اولیه در مناطق دورافتاده و توسعه فناوری های پیشرفته کلیدی است. وی افزود: «این یک وظیفه زمانه است که دیگر نمی توان آن را به تأخیر انداخت». این اقدام علیرغم دستور دولت برای ماندن پزشکان در محل انجام شد و بیمارستان های بزرگ گفتند که برنامه های جراحی و قرار ملاقات بیماران را تغییر می دهند.

1 اسفند 1402

غذای جگر را چگونه آماده کنیم

یک کاسه کوچک برداشته و یک تخم مرغ را درون آن بشکنید . نشاسته را به تخم مرغ بریزید. با استفاده از چنگال ، مخلوط را بزنید. وقتی آن را تمام کردید ، تخم مرغ را با نشاسته روی جگرخرد شده بریزید. به مدت 1 ساعت آن را کنار بگذارید

1 اسفند 1402

نان گردی به اسم یاغلی کوکه

چورکچی در مغازه نانوایی اش به تنهایی خمیر را آماده می کند و سپس در "تندیر" خمیر را به شکل "کوکه"، نان گردی مسطح تحویل مشتری اش می دهد که مردمان آن را با احترام درون سفره ای قرار داده و با شکر ایزدی و با لذت همراه غذایشان خواهند خورد و .........نان او نام فانتزی ندارد ، نان لوکس نیست ، اما کیفیت و مرغوبیت کار مقصود آقا و محصول تجربه اش"یاغلی کوکه" را بارها برتر از تمام نان های ممکن لوکس قرار می دهد ! هنرمندی و توانمندی او در هیچ جا ثبت نمی شود ؛روش کار او مدون نمی شود ، محصول کارش شناخته نمی گردد! بجز در خاطره انسان ها که بگویند ؛ چه نان برتری ! و به قول خیلی قدیمی ها "عجب جیس چورکدی" ..................... او از چورکچی های توانمند شهر ماست.

1 اسفند 1402

برزیل اظهارات لولا در غزه را در مناقشه دیپلماتیک با اسرائیل پس نخواهد گرفت

وزارت خارجه برزیل پیش از این سفیر اسرائیل را برای گفتگو احضار کرده و سفیر خود در اسرائیل را پس از توبیخ رسمی مقامات اسرائیلی در پی اظهارات لولا، فراخوانده است. رئیس جمهور برزیل گفت: آنچه در نوار غزه با مردم فلسطین در حال رخ دادن است در دیگر لحظات تاریخی مشابهی ندارد. لولا در جریان نشست آخر هفته اتحادیه آفریقا در آدیس آبابا با اشاره به جنایات جنگی نازی ها در طول جنگ جهانی دوم گفت: «در واقع، زمانی که هیتلر تصمیم به کشتن یهودیان گرفت، اینگونه جنایات وجود داشت. اوایل روز دوشنبه، اسرائیل کاتز، وزیر خارجه اسرائیل اعلام کرد که لولا تا زمانی که نظرات خود را پس نگیرد، در این کشور خاورمیانه مورد استقبال قرار نمی گیرد. کاتز خطاب به سفیر برزیل گفت: "ما فراموش نمی کنیم و نمی بخشیم. این یک حمله یهودی ستیزانه جدی است. به نام من و به نام شهروندان اسرائیل - به رئیس جمهور لولا بگویید که او در اسرائیل شخص غیر قابل قبول است تا زمانی که حرف هایش را پس بگیرد.".

بین الملل

1 اسفند 1402

پزشکان کارآموز کره جنوبی علیه افزایش سهمیه دانشکده پزشکی دست از کار کشیدند

بیش از 1600 پزشک کارآموز در بیمارستان‌های بزرگ کره جنوبی روز سه‌شنبه در اعتراض به طرح دولت برای پذیرش دانشجویان بیشتر در دانشکده‌های پزشکی دست از کار کشیدند و ترس از تاخیر در عمل‌های جراحی و درمان بیماران را فرا گرفت. دولت می‌خواهد پذیرش‌های دانشکده‌های پزشکی را از سال تحصیلی 2025 به میزان 2000 نفر افزایش دهد، در مقابل رقم کنونی سالانه حدود 3000 نفر، و در نهایت تا سال 2035، 10000 نفر دیگر به آن اضافه شود. در اعتراض، حدود 6400 نفر از 13000 پزشک و کارورز در بیمارستان های بزرگ استعفا دادند و حدود 1630 نفر از آنها تا ساعت 11 شب ترک کار کردند. روز دوشنبه، وزارت بهداشت اعلام کرد. رئیس جمهور یون سوک یول در جلسه کابینه گفت که افزودن مکان های دانشکده پزشکی برای بهبود دسترسی به مراقبت های بهداشتی اولیه در مناطق دورافتاده و توسعه فناوری های پیشرفته کلیدی است. وی افزود: «این یک وظیفه زمانه است که دیگر نمی توان آن را به تأخیر انداخت». این اقدام علیرغم دستور دولت برای ماندن پزشکان در محل انجام شد و بیمارستان های بزرگ گفتند که برنامه های جراحی و قرار ملاقات بیماران را تغییر می دهند.

ایران

5 مرداد 1401

رفتار پدرانه با همه،سلوک مردمی، مقابله با شبهات و تبیین مبانی انقلاب بویژه عدالت

ایشان «رفتار پدرانه با همه» را از دیگر الزامات رفتار و منش امام‌جمعه دانستند و افزودند: در نماز جمعه قشرها و سلایق مختلف حضور دارند، رفتار امام‌جمعه باید همانند رفتار پدر با فرزندان خود باشد و باید همه را بر سر سفره معنویت و دین بنشاند. رهبر انقلاب اسلامی با اشاره به جشن میلیونی غدیر در تهران و حضور قشرها و ظواهر مختلف، آن را پدیده‌ای عجیب خواندند و خاطرنشان کردند: در این جشن همه جور آدمی حضور داشتند و همه نیز با وجود تفاوت‌های ظاهری طرفدار دین هستند. حضرت آیت‌الله خامنه‌ای افزودند: من در یکی از سفرهای استانی در جمع علمای آن استان به حضور افراد مختلف در مراسم استقبال اشاره کردم و گفتم در میان مردم، افرادی گریه می‌کردند که شاید شما در برخورد با آنها احتمال دهید که حتی اعتقادی به دین ندارند در حالی که همه آنها معتقد به دین هستند.

علم و تکنولوژی

30 بهمن 1402

"مغز من را ربوده است" - تیمی از متخصصان راه هایی برای کمک به جوانان معتاد به رسانه های اجتماعی برای کاهش ولع پیدا کردند.

بسیاری از مردم ماهیت اعتیادآور شبکه های اجتماعی را با سیگار مقایسه کرده اند. آنها می گویند چک کردن لایک های خود، پک های دود جدید است. برخی دیگر می گویند ناراحتی ناشی از رسانه های اجتماعی تنها دور بعدی وحشت اخلاقی در مورد فناوری های جدید است. ...............چگونه رسانه های اجتماعی بر سلامت روان جوانان تأثیر می گذارد. بیش از 75 درصد از نوجوانان هر ساعت تلفن خود را چک می کنند و نیمی از آنها می گویند که احساس می کنند به دستگاه های خود معتاد شده اند.

آموزش و زندگی

10 بهمن 1402

نورالینک ایلان ماسک تراشه مغزی را در اولین انسان کاشته است

ایلان ماسک، بنیانگذار این شرکت، گفت که اولین بیمار انسانی روز یکشنبه از استارتاپ تراشه مغزی نورالینک ایمپلنت دریافت کرد و به خوبی در حال بهبودی است. ماسک روز دوشنبه در پستی در پلتفرم رسانه اجتماعی X گفت: «نتایج اولیه نشان می‌دهد که تراشه نورون امیدوارکننده است. سنبله ها فعالیت نورون ها هستند که موسسه ملی سلامت آنها را سلول هایی توصیف می کند که از سیگنال های الکتریکی و شیمیایی برای ارسال اطلاعات به اطراف مغز و بدن استفاده می کنند. سازمان غذا و داروی ایالات متحده سال گذشته به این شرکت مجوز داده بود تا اولین آزمایش خود را برای آزمایش ایمپلنت روی انسان انجام دهد که نقطه عطفی در جاه طلبی های استارتاپ برای کمک به بیماران برای غلبه بر فلج و مجموعه ای از شرایط عصبی است. در ماه سپتامبر، نورالینک گفت که مجوز بکارگیری برای آزمایش انسانی را دریافت کرده است.

هنر و فرهنگ

29 بهمن 1402

بازار داغ خودرو برقی - اما این صنعت مسیر طولانی را طی کرده است

خودروهای الکتریکی یک فناوری جدید و قدیمی هستند. اکثر مردم نمی دانند که از سال 1890 به صورت تجاری در دسترس بوده اند. در آن زمان، دعوا بر سر این بود که چگونه می توان به بهترین نحو یک خودرو را نیرو داد، یا اینکه استادان کسب و کار آن را نبرد برای «طراحی مسلط» می نامند. گزینه‌ها موتورهای احتراق داخلی، برقی و – هر چند بعید به نظر می‌رسد – بخار بودند. بله، از اولین باری که آن نبرد انجام شد، مدت زیادی می گذرد.

26 بهمن 1402

کودک و نوجوان

1 بهمن 1402

تعقیب‌ ابدی زو فو در جستجوی جاودانگی

اوتاگاوا کونیوشی در اواسط قرن نوزدهم، سفر زو فو را در جستجوی اکسیر حیات به تصویر می‌کشد. او را می توان در نزدیکی سمت چپ تصویر دید، با چیزی که به نظر می رسد پنگلای یا کوه فوجی در پس زمینه است.

سفر

29 بهمن 1402

ناوالنی در زندان می میرد - اما طرح او برای فعالیت های ضد پوتین زنده خواهد ماند

برای بیش از یک دهه، ناوالنی با اقتدارگرایی روسیه در صندوق های رای و در خیابان ها به عنوان شناخته شده ترین چهره ضد پوتینیسم مبارزه کرد و از کاندیداهایی که آنقدر شجاع بودند که در برابر خواسته های کرملین بایستند، حمایت کرد.

57 دقیقه پیش

Engineer's 'Day - Commemoration of Nasir al-Din al-Tusi

6 ساعت پیش

5 اسفندماه روز مهندس با بزرگداشت خواجه نصیرالدین طوسی

11 ساعت پیش

هدایت سیستماتیک یک پژوهش

18 ساعت پیش

نانوایی مقصود آقا در تبریز

1 روز پیش

اعتصاب پزشکان کره جنوبی بدلیل افزایش سهمیه پذیرش دانشجوی پزشکی

1 روز پیش

بویما درن عینالی با موسیقی آنتونین دورژاک

3 روز پیش

دور مشو ، ترانه ای با صدای دولتمند خالف و شعر صائب تبریزی

4 روز پیش

بوی جوی مولیان آید همی

4 روز پیش

شاه پناهم بده از دولتمند خالف

4 روز پیش

شبکه های اجتماعی چگونه جامعه را تخریب می کنند

5 سال پیش

نارگیل

5 سال پیش

بوکس ، انیمیشن از گری باردین

5 سال پیش

تیاپ، لیاپ و نقاشی -گری باردین

5 سال پیش

زنگ صبح

5 سال پیش

" ای "

4 سال پیش

درد و همدردی - ویلیام کنتریج

4 سال پیش

یادمان - ویلیام کنتریج

4 سال پیش

روباه و موش

4 سال پیش

قصه های من و بابام- درگیری با زنبور !

4 سال پیش

قصه های من و بابام - هدیه !

3 سال پیش

آماده کردن سالاد و ترشی زمستانی ! آشپزی آذربایجان!

3 سال پیش

پیراشکی کلم روی ساج ! آشپزی آذربایجان !

3 سال پیش

کوفته بزباش، اشترودل سیب ! آشپزی آذربایجان !

3 سال پیش

پیتی یا دیزی شکی روی ساج و آتش!غذای آذربایجان!

3 سال پیش

قوتاب ، نان سبزی ! غذای آذربایجان!

3 سال پیش

پیروق ( پای ) پنیر و کمپوت ایت بورنی! آشپزی آذربایجان!

3 سال پیش

تهیه روغن اسطوخودوس و مانتی ازبکستانی ، آشپزی آذربایجان

3 سال پیش

سرخ کردن سیب زمینی ، آشپزی آذربایجان!

3 سال پیش

قندریزی با قیزیل گول یا گل سرخ، آشپزی آذربایجان!

3 سال پیش

سالاد حلقه ای انار ! سفره ی آذربایجان

5 سال پیش

سمفونی حکیم نظامی

5 سال پیش

شور امیروف

5 سال پیش

بورژوازی کوچک کوچک! گفتگو با پسر در تابوت!

5 سال پیش

آینه - صحنه سیرک چارلی چاپلین

5 سال پیش

بچه ها نگاهمان می کنند!

5 سال پیش

بچه ها نگاهمان می کنند!

5 سال پیش

دزد دوچرخه - آخرین سکانس

5 سال پیش

سیاره ها

5 سال پیش

پسر بچه - مراسم صبحانه

5 سال پیش

پسر بچه - شروع کار

4 سال پیش

ابله - اثر آنتون چخوف

3 سال پیش

مسجد بابری ، معمای دمکراسی هندی

3 سال پیش

خط آهنی در صحرا

3 سال پیش

صدای جنگ در قره باغ بلند است! آتش بسی دیده نمی شود. ( الجزیره)

3 سال پیش

گاندی ، تریلر فیلم سال 1982

3 سال پیش

بانک ! فیلم صامت از چارلی چاپلین

3 سال پیش

'گاندی ! فیلم سینمایی زندگی مهاتما

4 سال پیش

فیلم 2016 Mine مین | دوبله فارسی

3 سال پیش

سکانس نگاه به اپ

3 سال پیش

صحنه ای از فیلم " مین "

ارتباط با تبریز امروز

اخبار ، گزارشات ، عکسها و فیلم های خود را برای ما ارسال دارید . برای ارسال میتوانید از طریق آدرس تلگرامی یا ایمیل استفاده کنید.

info@tabriz-emrooz.ir

اشتراک در خبرنامه

برای اطلاع از آخرین خبرهای تبریز امروز در کانال تلگرام ما عضو شوید.

کانل تلگرام تبریز امروز

فرم تماس با تبریز امروز

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تبریز امروز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
طراحی وتولید توسططراح وب سایت