خبر های ویژه

قطعات بلند پازل کووید در جای خود قرار می گیرند - تصویر ناراحت کننده است

29 تیر 1403

سازمان غذا و داروی ایالات متحده در نهایت مواد خاص نوشابه را در سراسر جهان ممنوع کرد

21 تیر 1403

نبرد بر سر طرح ورشکستگی J&J برای پایان دادن به دعاوی تالک

18 تیر 1403

از تشخیص اختلالات مغزی تا تقویت شناختی، 100 سال EEG علوم اعصاب را متحول کرده است.

16 تیر 1403

پنج منبع ریزپلاستیک‌های خانگی کدامند و چگونه می‌توان از آنها دوری کرد؟

12 تیر 1403

خدمات پزشکی مبتنی بر هوش مصنوعی برای مقابله با سرطان

8 تیر 1403

تنهایی دائمی و خطر سکتۀ مغزی

7 تیر 1403

با افزایش مجدد موارد کوید، چه چیزی باید در مورد انواع جدید FLiRT بدانم؟

6 خرداد 1403

حیوانات با گیاهان خود درمانی می کنند - رفتاری که مردم برای هزاران سال مشاهده کرده و از آن الگوبرداری کرده اند

4 خرداد 1403

سرطان ریه کشنده ترین سرطان در بین همه سرطان ها است و غربالگری می تواند جان بسیاری را نجات دهد - اگر افراد بیشتری به آن دسترسی داشته باشند.

18 اردیبهشت 1403

چگونه می توانم شب ها سریع بخوابم؟

15 اردیبهشت 1403

پنج غذایی که دندانپزشکان از آنها اجتناب می کنند

9 اردیبهشت 1403

نزدیک بینی در سطح همه گیر است و مشکل از دوران کودکی شروع می شود

5 اردیبهشت 1403

یک باکتری نادر "گوشت خوار" به سرعت در ژاپن گسترش یافته است.

2 فروردین 1403

افراد بالای 65 سال باید در بهار امسال واکسن تزریق کنند

27 اسفند 1402

نورالینک ایلان ماسک تراشه مغزی را در اولین انسان کاشته است

10 بهمن 1402

8 تیر 1403

خدمات پزشکی مبتنی بر هوش مصنوعی برای مقابله با سرطان

گزارش دکتر نعناع تراب فام

گروه سافت بانک خدمات پزشکی را در ژاپن راه اندازی خواهد کرد که اطلاعات ژنی و سایر داده ها را با هوش مصنوعی تجزیه و تحلیل می کند و پیشنهادات درمانی برای سرطان و سایر بیماری های جدی را ارائه می دهد. این خدمات که اواخر سال جاری آغاز می‌شود، با ایجاد یک سرمایه‌گذاری مشترک با Tempus AI Inc، با بهره‌گیری از تخصص و فناوری شرکت آمریکایی در زمینه مراقبت‌های بهداشتی مبتنی بر هوش مصنوعی و کتابخانه‌های داده عظیم آن، ارائه می‌شود. ماسایوشی سون، مدیر عامل گروه سافت بانک، در یک کنفرانس مطبوعاتی در توکیو گفت: «ما می خواهیم غم و اندوه مرگ را کاهش دهیم. برای این منظور، ما از قدرت هوش مصنوعی استفاده خواهیم کرد.» این خدمات داده‌های Tempus از حدود 7.7 میلیون بیمار سرطانی در ایالات متحده و اطلاعاتی را که از طریق مشارکت با بیمارستان‌های ژاپن برای تجزیه و تحلیل هوش مصنوعی به دست می‌آید، ترکیب می‌کند. به گفته گروه سافت بانک، تجزیه و تحلیل هوش مصنوعی این امکان را فراهم می کند که درمان هایی ارائه شود که بیشتر برای بیماران خاص طراحی شده است، مانند مهار عوارض جانبی و بهبود اثربخشی داروها. این شرکت فناوری گفت که این خدمات در ابتدا بر سرطان، بزرگترین عامل مرگ و میر در ژاپن متمرکز خواهد شد و به حوزه‌های دیگری مانند بیماری‌های قلبی گسترش خواهد یافت. سافت بانک گفت که سرمایه گذاری مشترک 50-50، SB Tempus Corp، با سرمایه 30 میلیارد ین راه اندازی خواهد شد. قرار است از ماه آگوست شروع به کار کند. این اعلام پس از آن منتشر شد که سون در نشست سهامداران در اوایل این ماه گفت که همکاری با سایر شرکت‌ها را برای سرعت بخشیدن به تکامل هوش مصنوعی تعمیق خواهد کرد. او سپس پیش‌بینی کرد که هوش مصنوعی هزاران برابر باهوش‌تر از انسان ظرف 10 سال آینده به واقعیت تبدیل خواهد شد و ممکن است راه‌هایی برای سرطان ارائه کند.

تبریز امروز:

توکیو :   گروه سافت بانک خدمات پزشکی را در ژاپن راه اندازی خواهد کرد که اطلاعات ژنی و سایر داده ها را با هوش مصنوعی تجزیه و تحلیل می کند و پیشنهادات درمانی برای سرطان و سایر بیماری های جدی را ارائه می دهد.

این خدمات که اواخر سال جاری آغاز می‌شود، با ایجاد یک سرمایه‌گذاری مشترک با Tempus AI Inc، با بهره‌گیری از تخصص و فناوری شرکت آمریکایی در زمینه مراقبت‌های بهداشتی مبتنی بر هوش مصنوعی و کتابخانه‌های داده عظیم آن، ارائه می‌شود.

ماسایوشی سون، مدیر عامل گروه سافت بانک، در یک کنفرانس مطبوعاتی در توکیو گفت: «ما می خواهیم غم و اندوه مرگ را کاهش دهیم. برای این منظور، ما از قدرت هوش مصنوعی استفاده خواهیم کرد.»

این خدمات داده‌های Tempus از حدود 7.7 میلیون بیمار سرطانی در ایالات متحده و اطلاعاتی را که از طریق مشارکت با بیمارستان‌های ژاپن برای تجزیه و تحلیل هوش مصنوعی به دست می‌آید، ترکیب می‌کند.

به گفته  گروه سافت بانک، تجزیه و تحلیل هوش مصنوعی این امکان را فراهم می کند که درمان هایی ارائه شود که بیشتر برای بیماران خاص طراحی شده است، مانند مهار عوارض جانبی و بهبود اثربخشی داروها.

این شرکت فناوری گفت که این خدمات در ابتدا بر سرطان، بزرگترین عامل مرگ و میر در ژاپن متمرکز خواهد شد و به حوزه‌های دیگری مانند بیماری‌های قلبی گسترش خواهد یافت.

سافت بانک گفت که سرمایه گذاری مشترک 50-50، SB Tempus Corp، با سرمایه 30 میلیارد ین راه اندازی خواهد شد. قرار است از ماه آگوست شروع به کار کند.

این اعلام پس از آن منتشر شد که سون در نشست سهامداران در اوایل این ماه گفت که همکاری با سایر شرکت‌ها را برای سرعت بخشیدن به تکامل هوش مصنوعی تعمیق خواهد کرد. او سپس پیش‌بینی کرد که هوش مصنوعی هزاران برابر باهوش‌تر از انسان ظرف 10 سال آینده به واقعیت تبدیل خواهد شد و ممکن است راه‌هایی برای سرطان ارائه کند.

ارتباط با تبریز امروز

اخبار ، گزارشات ، عکسها و فیلم های خود را برای ما ارسال دارید . برای ارسال میتوانید از طریق آدرس تلگرامی یا ایمیل استفاده کنید.

info@tabriz-emrooz.ir

اشتراک در خبرنامه

برای اطلاع از آخرین خبرهای تبریز امروز در کانال تلگرام ما عضو شوید.

کانل تلگرام تبریز امروز

فرم تماس با تبریز امروز

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تبریز امروز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
طراحی وتولید توسططراح وب سایت