خبر های ویژه

با افزایش مجدد موارد کوید، چه چیزی باید در مورد انواع جدید FLiRT بدانم؟

6 خرداد 1403

حیوانات با گیاهان خود درمانی می کنند - رفتاری که مردم برای هزاران سال مشاهده کرده و از آن الگوبرداری کرده اند

4 خرداد 1403

سرطان ریه کشنده ترین سرطان در بین همه سرطان ها است و غربالگری می تواند جان بسیاری را نجات دهد - اگر افراد بیشتری به آن دسترسی داشته باشند.

18 اردیبهشت 1403

چگونه می توانم شب ها سریع بخوابم؟

15 اردیبهشت 1403

پنج غذایی که دندانپزشکان از آنها اجتناب می کنند

9 اردیبهشت 1403

نزدیک بینی در سطح همه گیر است و مشکل از دوران کودکی شروع می شود

5 اردیبهشت 1403

یک باکتری نادر "گوشت خوار" به سرعت در ژاپن گسترش یافته است.

2 فروردین 1403

افراد بالای 65 سال باید در بهار امسال واکسن تزریق کنند

27 اسفند 1402

نورالینک ایلان ماسک تراشه مغزی را در اولین انسان کاشته است

10 بهمن 1402

آیا شب ها از خواب بیدار می شوید و نمی توانید بخوابید؟

26 دی 1402

محققان هزاران قطعه نانوپلاستیک را در بطری های آب آشامیدنی کشف کردند

19 دی 1402

جراحان زانو در مورد این ابزار نوآورانه برای زانو علاقه مند هستند

15 دی 1402

پلاستیک ها در مواد غذایی هنوز وجود دارند

14 دی 1402

دوران نقاهت در گذشته امری مهم برای پزشکی بود. امروزه ما دیگر در مورد آن صحبت نمی کنیم.چرا ما در بهتر شدن خیلی بد هستیم؟

10 دی 1402

سلول های ایمنی که با سرطان مبارزه می کنند ظرف چند ساعت پس از اولین برخورد با تومورها خسته می شوند

6 دی 1402

مغز نوجوانان به سمت چالش‌های محبوب رسانه‌های اجتماعی کشیده می‌شود – والدین می‌توانند فرزندان خود را به فکر کردن وادار کنند

1 دی 1402

15 دی 1402

جراحان زانو در مورد این ابزار نوآورانه برای زانو علاقه مند هستند

این پیشرفت فناوری می تواند به افراد کمک کند تا بدون درد زانو به حرکت خود ادامه دهند.

زانو درد توسط اکثر مردم در سراسر جهان تجربه می شود. تخمین زده می شود که از هر 3 نفر 1 نفر از این مشکل رنج می برند که پیامدهای بسیار ناخوشایندی مانند از دست دادن نسبی تحرک و نیاز به مداخلات جراحی دارد. در کشوری که مردم به گزینه های خوب دسترسی دارند، فکر انجام عمل جراحی باید آخرین راه حل باشد. اما در حال حاضر، می تواند فقط همین ابزار برای کنترل درد زانو وجود داشته باشد. دستگاه جدیدی که توسط دانشگاه ییل (ایالات متحده آمریکا) تایید شده است، به بسیاری از افراد در درمان زانو درد کمک کرده است.............ممکن است ناراحتی در ناحیه زانو بی اهمیت به نظر برسد. اما با بدتر شدن ترک خوردن و سوزش در ناحیه، کارهای روزمره . خم شدن برای برداشتن چیزی که روی زمین افتاده است، به دنبال چیزی در پایین کمد یا حتی نشستن روی یک صندلی که زمانی انجام آنها بسیار آسان بود ، شروع به به درد کردن زانو می کنند.

تبریز امروز:

ارتوپدها تحت تاثیر قابلیت های این چرخ تکنولوژیکی قرار گرفته اند. 
زانو درد توسط اکثر مردم در سراسر جهان تجربه می شود. تخمین زده می شود که از هر 3 نفر 1 نفر از این مشکل رنج می برند که پیامدهای بسیار ناخوشایندی مانند از دست دادن نسبی تحرک و نیاز به مداخلات جراحی دارد.

زانوبند
در کشوری که مردم به گزینه های خوب دسترسی دارند، فکر انجام عمل جراحی باید آخرین راه حل باشد. اما در حال حاضر، می تواند فقط همین ابزار برای کنترل درد زانو وجود داشته باشد. دستگاه جدیدی که توسط دانشگاه ییل (ایالات متحده آمریکا) تایید شده است، به بسیاری از افراد در درمان زانو درد کمک کرده است.
ممکن است ناراحتی در ناحیه زانو بی اهمیت به نظر برسد. اما با بدتر شدن ترک خوردن و سوزش در ناحیه، کارهای روزمره، خم شدن برای برداشتن چیزی که روی زمین افتاده است، به دنبال چیزی در پایین کمد یا حتی نشستن روی یک صندلی که زمانی انجام آنها بسیار آسان بود ، شروع به به درد کردن زانو می کنند.

زانوبند
همه چیز از آنجا شروع شد که متخصصان آمریکایی از زانوبندهای سنتی و بسیار سفت الهام گرفتند تا چیزی جدید خلق کنند. Power Knee Elite که نوآورانه تر و پیشرفته تر بود، آمد و کاربران، فیزیوتراپ ها، متخصصان تروما و دیگر متخصصان این حوزه را شگفت زده کرد.کسانی که از آن استفاده کردند، آن را تایید کردند

زانو بند
در میان هزاران نفری که قبلاً از Power Knee Elite استفاده کرده و آن را تأیید کرده اند، جرمی کمپبل است. این آمریکایی کهنه کار نیروی دریایی ایالات متحده است و یک دوچرخه سوار حرفه ای شد. او در این زمینه حرف های زیادی برای گفتن دارد.
او در تشریح تجربه‌اش با زانوبندهای انقلابی، توضیح داد که این زانوبندها چقدر در بهبودی مشکلی که او را امیدوار کرده بود، توضیح داد: «در دوران حضورم در نیروی دریایی، دچار حادثه‌ای ویرانگر شدم. ده‌ها عمل جراحی و سال‌ها توانبخشی طول کشید تا بتوانم عملکرد پاهایم را بازیابی کنم.
«بسیاری از همکاران دوچرخه سوار کمی ناراحتی یا ضعف در زانو دارند. دیگران دردی فلج کننده دارند، نمی توانند راه بروند. جرمی می‌گوید یکی از اولین چیزهایی که در هر شرایطی توصیه می‌کنم، Power Knee Elite است. بنابراین، توصیه ساده است: اگر زانو درد، ناراحتی، احساس سوزش یا هر نوع ناراحتی دیگری دارید، Power Knee Elite یک انتخاب عالی است.
وقتی تولیدکنندگان ادعا می‌کنند که Power Knee Elite فوق‌العاده تکنولوژیک است، جای تعجب نیست. طراحی محصول به طور مدبرانه ایجاد شده است تا تمام نیازها را برآورده کند. Power Knee Elite انعطاف پذیری را با پشتیبانی به روشی منحصر به فرد ترکیب می کند.
با 2 تکیه گاه جانبی، هنگام استفاده از محافظ زانو، زانو ثابت می ماند و از پیچ خوردگی و سایر ناراحتی ها محافظت می شود. همه اینها بدون اعمال فشار بیش از حد و ناراحت کننده به منطقه تکیه گاه است، این وسیله می تواند در هر زمانی از روز، چه در محل کار، چه در خیابان، زیر لباس استفاده شود.

استفاده از زانوبند


به ایجاد ثبات برای زانوها بدون ایجاد ناراحتی کمک می کند.
احساس گرم شدن ملایم، که به تسکین درد زانو کمک می کند.
با احتیاط و مدرن، می توان آن را زیر لباس پوشید.
دارای تکیه گاه های جانبی است که ناحیه را از پیچ خوردگی محافظت می کند.

ارتباط با تبریز امروز

اخبار ، گزارشات ، عکسها و فیلم های خود را برای ما ارسال دارید . برای ارسال میتوانید از طریق آدرس تلگرامی یا ایمیل استفاده کنید.

info@tabriz-emrooz.ir

اشتراک در خبرنامه

برای اطلاع از آخرین خبرهای تبریز امروز در کانال تلگرام ما عضو شوید.

کانل تلگرام تبریز امروز

فرم تماس با تبریز امروز

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تبریز امروز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
طراحی وتولید توسططراح وب سایت