10 اردیبهشت 1399

بیماری کاوازاکی تهدیدی برای کودکان

پزشکان متوجه عارضه غیرعادی در برخی از کودکان مبتلا به Covid-19 شده اند: یک بیماری التهابی نادر به نام بیماری کاوازاکی! این بیماری باعث ایجاد التهاب در عروق می شود و می تواند جریان خون در قلب را محدود کند. اما معمولاً قابل درمان است و اکثر کودکان بدون مشکلات جدی بهبود می یابند ، با این حال می تواند کشنده باشد. موارد مربوط به بیماری کورونا ویروس در ایالات متحده ، انگلیس ، اسپانیا و ایتالیا مشاهده شده است

تبریز امروز:

پزشکان متوجه عارضه غیرعادی در برخی از کودکان مبتلا به Covid-19 شده اند: یک بیماری التهابی نادر به نام بیماری کاوازاکی! این بیماری باعث ایجاد التهاب در عروق می شود و می تواند جریان خون در قلب را محدود کند. اما معمولاً قابل درمان است و اکثر کودکان بدون مشکلات جدی بهبود می یابند ، با این حال می تواند کشنده باشد. موارد مربوط به بیماری کورونا ویروس در ایالات متحده ، انگلیس ، اسپانیا و ایتالیا مشاهده شده است. در همین حال ، روشی برای محافظت از کورونا ویروس در حال بدست آوردن انرژی لازم است. "ردیابی مخاطب" شامل ردیابی هر کسی که احتمالاً توسط شخصی که اخیراً تشخیص داده شده است آلوده شده است ، بنابراین این مخاطبین می توانند خود را قرنطینه کنند و از گسترش بیشتر آن جلوگیری کنند. شرکت های فنی و شبکه های مراقبت های بهداشتی در حال آزمایش روش های بیشتری برای اجرای این روش هستند. در استرالیا ، بیش از 2 میلیون نفر یک برنامه ردیابی مخاطب مخاطره آمیز را بارگیری کرده اند.

ارتباط با تبریز امروز

اخبار ، گزارشات ، عکسها و فیلم های خود را برای ما ارسال دارید . برای ارسال میتوانید از طریق آدرس تلگرامی یا ایمیل استفاده کنید.

info@tabriz-emrooz.ir

اشتراک در خبرنامه

برای اطلاع از آخرین خبرهای تبریز امروز در کانال تلگرام ما عضو شوید.

کانل تلگرام تبریز امروز

فرم تماس با تبریز امروز

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تبریز امروز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
طراحی وتولید توسططراح وب سایت