10 اردیبهشت 1399

دوران کرونا ویروس!

تهدید ویروس همچنان پا برجاست !

کوید 19 اکنون بیش از 3 میلیون نفر را در سراسر جهان و حداقل 1 میلیون نفر در ایالات متحده آلوده کرده است و کارشناسان ارشد بیماری می گویند موج دوم همه چیز غیرقابل اجتناب است. دکتر آنتونی فاوسی می گوید اگر اقدامات متقابل مانند آزمایش و فاصله گذاریهای اجتماعی به موقع انجام نشود ، ایالات متحده "می تواند برای سقوط در دامن بیماری و زمستان بد انتظار داشته باشد". ا

تبریز امروز:

کوید 19

کوید 19 اکنون بیش از 3 میلیون نفر را در سراسر جهان و حداقل 1 میلیون نفر در ایالات متحده آلوده کرده است  و کارشناسان ارشد بیماری می گویند موج دوم همه چیز غیرقابل اجتناب است. دکتر آنتونی فاوسی می گوید اگر اقدامات متقابل مانند آزمایش و فاصله گذاریهای اجتماعی به موقع انجام نشود ، ایالات متحده "می تواند برای سقوط و زمستان بد انتظار داشته باشد". اگر موج دوم همزمان با فصل آنفولانزا باشد ، می تواند حتی بدتر شود. در سراسر جهان ، برخی کشورها نقاط عطف جدید خوش بینانه را نشان می دهند ، در حالی که برخی دیگر در تلاش جهت  پیشرفت در مقابله و رسیدن به ثبات نسبی به سر می برند . چین اعلام كرد كه نشست ماهانه پارلمان خود را در ماه مه پس از تأخیر دو ماهه برگزار خواهد كرد ، کشوری که  مطمئن از بهبود كروناویروس خود است . اما دفتر آمار ملی انگلیس فاش کرد که شمار تلفات در انگلیس و ولز تا اواسط آوریل تا 54٪ بیشتر از آنچه که قبلاً گزارش شده بود ، بود. در همین حال ، کانادا شاهد مرگ و میر  است حتی اگر این بیماری به آرامی در این کشور شیوع داشته باشد. در لبنان ، به دلیل افزایش گرسنگی و فقر در پی بروز  شیوع کرونا ، اعتراضات خشونت آمیز آغاز می شود.

ارتباط با تبریز امروز

اخبار ، گزارشات ، عکسها و فیلم های خود را برای ما ارسال دارید . برای ارسال میتوانید از طریق آدرس تلگرامی یا ایمیل استفاده کنید.

info@tabriz-emrooz.ir

اشتراک در خبرنامه

برای اطلاع از آخرین خبرهای تبریز امروز در کانال تلگرام ما عضو شوید.

کانل تلگرام تبریز امروز

فرم تماس با تبریز امروز

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تبریز امروز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
طراحی وتولید توسططراح وب سایت