16 فروردین 1399

آبتنی و حمام پرندگان +ویدئو

پرندگان در حین استحمام ، می توانند برخی از پرهای خود را در مناطق خاصی از بدن خود بالا ببرند تا با کمک آنها ،آب را وارد پوست خود کنند و این عمل به آنها کمک می کنند یک حمام کامل داشته باشند و انگل های زیر پرهای خود را از بین می برند. … آب حتی در زدودن چربی بدن به آنها کمک می کند.

تبریز امروز:

 

 

حمام پرنده یک حوضچه مصنوعی یا استخر کم عمق است که پر از آب شده است و در آن پرندگان می توانند آب بنوشند ، حمام کنند و خنک شوند. حمام پرندگان می تواند یک زینت باغ ، یک استخر منعکس کننده کوچک ، محل مجسمه در فضای باز و بخشی از یک باغ حیات وحش باز  و زنده باشد.

حمام پرندگان برای بسیاری از گونه های مختلف پرندگان در بازدید از باغ ها خصوصاً در ایام تابستان و خشکسالی محلی جذاب است. حمام های پرنده ای که در طول سال آب آشامیدنی آنها را تأمین می کنند ، موجب زیبایی و محبوبیت و پشتیبانی "میکرو زیستگاه" می شود.

 

 

پرندگان در حین استحمام ، می توانند برخی از پرهای خود را در مناطق خاصی از بدن خود بالا ببرند تا با کمک آنها ،آب را وارد پوست خود کنند و این عمل به آنها کمک می کنند یک حمام کامل داشته باشند و انگل های زیر پرهای خود را از بین می برند. … آب حتی در زدودن چربی بدن به آنها کمک می کند.

ارتباط با تبریز امروز

اخبار ، گزارشات ، عکسها و فیلم های خود را برای ما ارسال دارید . برای ارسال میتوانید از طریق آدرس تلگرامی یا ایمیل استفاده کنید.

info@tabriz-emrooz.ir

اشتراک در خبرنامه

برای اطلاع از آخرین خبرهای تبریز امروز در کانال تلگرام ما عضو شوید.

کانل تلگرام تبریز امروز

فرم تماس با تبریز امروز

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تبریز امروز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
طراحی وتولید توسططراح وب سایت