8 اردیبهشت 1399

تماس تلفنی با شما ، از یک شماره ساختگی

کلاهبرداری طراحی شده با تلفن

تلفن من زنگ می زند ، گوشی در دستم است ! بی آنکه نگاهی به شماره تلفن بیاندازم ، با سرعت گوشی را بر می دارم! صدای زنانه ای با " الو" گفتن به سرعت تماس را قطع می کند . شماره تلفن با کد " 0038" است که از آن زنگ زده می شود

تبریز امروز:

مزاحم تلفنی -وارطان واهرامیان

تلفن من زنگ می زند ، گوشی در دستم است ! بی آنکه نگاهی به شماره تلفن بیاندازم ، با سرعت گوشی را بر می دارم! صدای زنانه ای با " الو" گفتن به سرعت تماس را قطع می کند .

شماره تلفن با کد " 0038"  است که از آن زنگ زده می شود ، یعنی این شماره " 0038975002078"


0038 شماره تلفنی جعلی است. از پاسخ دادن به تماس های تلفنی خودداری کنید . این شماره ها به نام شماره های تلفنی تصادفی شناخته می شوند که گاه با عنوان Fake نیز شناخته می شوند تمام شماره های تولید شده توسط Fake Number ، از جمله 0038 ، جعلی هستند.

اگر با 0038 با شما تماس گرفته اند ، باید در پاسخ دادن به تماس های آنها بسیار محتاط باشید.یعنی به هیچ وجه به آن پاسخ ندهید . شناسه شماره تلفن تماس گرفته شده یعنی تلفن شما ، تقریباً به شکل قطعی با یک شماره رسمی رزرو شده ، یا به عنوان بخشی از یک شوخی دقیق یا بدتر از آن برای یک کلاهبرداری مخرب تله گذاری شده است. هوشیار باشید و اجازه ندهید کلاهبرداران پول شما را بربایند. هیچ گونه تماس یا پیام متنی را از 0038 قبول نکنید.

 

نقاشی : مزاحم تلفنی ، اثر وارطان واهرامیان

 

ارتباط با تبریز امروز

اخبار ، گزارشات ، عکسها و فیلم های خود را برای ما ارسال دارید . برای ارسال میتوانید از طریق آدرس تلگرامی یا ایمیل استفاده کنید.

info@tabriz-emrooz.ir

اشتراک در خبرنامه

برای اطلاع از آخرین خبرهای تبریز امروز در کانال تلگرام ما عضو شوید.

کانل تلگرام تبریز امروز

فرم تماس با تبریز امروز

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تبریز امروز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
طراحی وتولید توسططراح وب سایت