خبر های ویژه

گرجستان : پایتخت خودروهای دست دوم اوراسیا

1 خرداد 1403

حجت‌الاسلام والمسلمین حاج شیخ احمد مطهری اصل امام جمعه تبریز شد

1 خرداد 1403

نقاشی باران عصر در شهر

1 خرداد 1403

مردم تبریز در بدرقه شهدای خدمت

1 خرداد 1403

اعلام ابتلای همسر بشار اسد به سرطان خون

1 خرداد 1403

استفاده از انرژی خورشیدی در اروپا

1 خرداد 1403

آسانژ، بنیانگذار ویکی لیکس، حق استیناف علیه حکم استرداد به ایالات متحده را به دست آورد

1 خرداد 1403

دادستان جنایات جنگی خواستار دستگیری رهبران اسرائیل و حماس از جمله نتانیاهو شد

1 خرداد 1403

اعلام ۵ روز عزای عمومی از سوی رهبر انقلاب اسلامی

31 اردیبهشت 1403

اساس شکل‌گیری جمهوری اسلامی ایران بر مبنای اراده مردم بوده است

31 اردیبهشت 1403

امروز روز عزاست

31 اردیبهشت 1403

مسجد امام علی در عصر بهاری

30 اردیبهشت 1403

ملت ایران نگران و دلواپس نباشند، هیچ اختلالی در کار کشور به وجود نمی‌آید.

30 اردیبهشت 1403

نماد تاتارهای کریمه در تبعید، 80 سال بعد، بازتاب دارد

30 اردیبهشت 1403

بالگرد یا هلی کوپتر 212

30 اردیبهشت 1403

هلیکوپتر یا بالگرد بل 412

30 اردیبهشت 1403

آخرین خبر ها

1 خرداد 1403

مردم تبریز در بدرقه شهدای خدمت

بدرقه شهدای خدمت در تبریز با شکوه حضور مردم برگزار شد ......................

1 خرداد 1403

اعلام ابتلای همسر بشار اسد به سرطان خون

ریاست جمهوری سوریه اعلام کرد که اسماء اسد همسر رئیس جمهور سوریه به بیماری سرطان خون مبتلا شده است. بر اساس بیانیه ریاست جمهوری سوریه، پس از ظهور نشانه‌ها و علائم بالینی و انجام معاینه و آزمایش‌های پزشکی، بیماری همسر رئیس جمهور سوریه «لوسمی حاد میلوئیدی» تشخیص داده شد. در این بیانیه آمده است که وی برای انجام مراحل درمان، باید از انجام فعالیت‌ها و مشارکت در برنامه‌ها دوری کند. گفتنی است در سال 2018، همسر رئیس جمهور سوریه درگیر بیماری سرطان پستان شده بود و در یکی از بیمارستان‌های نظامی دمشق تحت درمان قرار گرفت و سلامتی خود را بازیافت.

1 خرداد 1403

استفاده از انرژی خورشیدی در اروپا

دستورالعمل اروپا در مورد عملکرد انرژی ساختمان‌ها، که از 8 می در دانمارک، لازم الاجرا شده است، این دستورالعمل با هدف کربن زدایی کامل ساختمان‌ها تا سال 2050 است. پتانسیل خورشیدی سقف ها در اتحادیه اروپا به اندازه 560 گیگاوات و بسیار زیاد است، و این دستورالعمل مستلزم آن است که تمام ساختمان‌های جدید در چند سال آینده برای نصب پنل های خورشیدی آماده شوند. از سال 2027، این استاندارد برای تمام ساختمان‌های جدید غیر مسکونی و عمومی، سپس برای ساختمان‌های غیر مسکونی موجود که در حال بازسازی هستند، و از سال 2030 برای تمام ساختمان‌های مسکونی جدید و از سال 2031 برای ساختمان‌های عمومی موجود اعمال می‌شود. پیش‌بینی می‌شود ساختمان‌های جدید متعلق به مقامات دولتی از سال 2028 و تمام ساختمان‌های جدید از سال 2030 انتشار کربن صفر داشته باشند

1 خرداد 1403

آسانژ، بنیانگذار ویکی لیکس، حق استیناف علیه حکم استرداد به ایالات متحده را به دست آورد

دادگاه لندن روز دوشنبه اعلام کرد، جولیان آسانژ، بنیانگذار ویکی لیکس، می تواند از حکم استرداد به ایالات متحده به اتهام جاسوسی تجدید نظر خواهی کند - تصمیمی که احتمالاً ماجرای حقوقی طولانی مدت را بیشتر به طول خواهد انجامید. ویکتوریا شارپ و جرمی جانسون، قضات دیوان عالی، پس از استدلال وکلای آسانژ مبنی بر اینکه دولت ایالات متحده تضمین‌های «کاملاً ناکافی» ارائه کرده است مبنی بر اینکه او در صورت استرداد از بریتانیا از آزادی بیان برخوردار خواهد بود، برای آسانژ حکم صادر کردند. آسانژ 52 ساله به دلیل انتشار مجموعه ای از اسناد طبقه بندی شده ایالات متحده در وب سایت خود در 15 سال پیش، به 17 اتهام جاسوسی و یک اتهام سوء استفاده از رایانه متهم شده است. صدها تن از هواداران در بیرون دادگاه به تشویق و کف زدن پرداختند زیرا خبر این حکم از داخل دادگاه سلطنتی به آنها رسید. استلا، همسر آسانژ، گفت که ایالات متحده سعی کرده بود "رژ لب را روی خوک بزند - اما داوران آن را نخریدند." او گفت که ایالات متحده باید "وضعیت را بخواند" و پرونده را کنار بگذارد. او گفت: ما به عنوان یک خانواده راحت هستیم، اما این وضعیت تا کی می تواند ادامه داشته باشد؟ "این پرونده شرم آور است و تلفات زیادی بر جولیان وارد می کند."

1 خرداد 1403

دادستان جنایات جنگی خواستار دستگیری رهبران اسرائیل و حماس از جمله نتانیاهو شد

کریم خان گفت که معتقد است نتانیاهو، وزیر دفاع او یوآو گالانت و سه رهبر حماس - یحیا سنوار، محمد دیف و اسماعیل هنیه - مسئول جنایات جنگی و جنایات علیه بشریت در نوار غزه و اسرائیل هستند............ دادستان ارشد دادگاه عالی جنایات جنگی جهان روز دوشنبه برای رهبران اسرائیل و حماس، از جمله بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل، به دلیل اقدامات انجام شده در طول جنگ هفت ماهه آنها، به دنبال حکم بازداشت شد. در حالی که نتانیاهو و یوآو گالانت، وزیر دفاعش، با دستگیری قریب‌الوقوع مواجه نیستند، اعلامیه دادستان ارشد دیوان کیفری بین‌المللی ضربه نمادینی بود که انزوای اسرائیل را بر سر جنگ غزه عمیق‌تر کرد. کریم خان، دادستان دادگاه، نتانیاهو، گالانت و سه رهبر حماس - یحیی سنوار، محمد دیف و اسماعیل هنیه - را به جنایات جنگی و جنایت علیه بشریت در نوار غزه و اسرائیل متهم کرد. نتانیاهو و دیگر رهبران اسرائیل این اقدام را شرم آور و یهودی ستیزانه محکوم کردند. جو بایدن، رئیس جمهور ایالات متحده نیز از دادستان انتقاد کرد و از حق اسرائیل برای دفاع از خود در برابر حماس حمایت کرد...............................ایدن گفت که تلاش برای دستگیری نتانیاهو و گالانت در مورد جنگ غزه "وحشیانه" بود و افزود: "هر چه این دادستان ممکن است به آن اشاره کند، هیچ تعادلی بین اسرائیل و حماس وجود ندارد." حماس همچنین اقدامات دادستان دیوان کیفری بین‌المللی را محکوم کرد و گفت که درخواست برای دستگیری رهبران آن «قربانی را با جلاد برابر می‌کند». نتانیاهو برای پایان دادن به جنگ در داخل تحت فشار شدیدی قرار گرفته است. هزاران اسرائیلی به تظاهرات هفتگی پیوستند و از دولت خواستند تا به توافقی برای بازگرداندن گروگان های اسرائیلی در اسارت حماس به خانه برسند، زیرا می ترسند زمان تمام شود. در روزهای اخیر، گالانت و بنی گانتز، دو عضو دیگر کابینه جنگ وی، تهدید کرده‌اند که اگر نتانیاهو چشم‌انداز روشنی برای غزه پس از جنگ ارائه نکند، استعفا خواهند داد. اما روز دوشنبه، نتانیاهو حمایت دیوار به دیوار را دریافت کرد، زیرا سیاستمداران در سراسر طیف این اقدام دادستان دیوان کیفری بین‌المللی را محکوم کردند. آنها شامل رئیس جمهور اسرائیل، آیزاک هرتزوگ، و دو رقیب سیاسی اصلی او، گانتز و یایر لاپید، رهبر مخالفان بودند.

31 اردیبهشت 1403

اعلام ۵ روز عزای عمومی از سوی رهبر انقلاب اسلامی

با اندوه و تاسف فراوان خبر تلخِ درگذشتِ شهادت گونه‌ی عالم مجاهد، رئیس جمهور مردمی و با کفایت و پرتلاش، خادم‌الرضا علیه السلام جناب حجة الاسلام و المسلمین آقای حاج سید ابراهیم رئیسی و همراهان گرامی ایشان رضوان الله علیهم را دریافت کردم. این حادثه‌ی ناگوار در اثنای یک تلاش خدمت‌رسانی اتفاق افتاد؛ همه‌ی مدت مسئولیت این انسان بزرگوار و فداکار چه در دوران کوتاه ریاست جمهوری و چه پیش از آن، یکسره به تلاش بی‌وقفه در خدمت به مردم و به کشور و به اسلام سپری شد. رئیسی عزیز خستگی نمیشناخت. در این حادثه‌ی تلخ، ملت ایران، خدمتگزار صمیمی و مخلص و با ارزشی را از دست داد. برای او صلاح و رضایت مردم که حاکی از رضایت الهی است بر همه چیز ترجیح داشت، از این رو آزردگیهایش از ناسپاسی و طعن برخی بدخواهان، مانع تلاش شبانه روزیش برای پیشرفت و اصلاح امور نمیشد. در این حادثه‌ی سنگین شخصیتهای برجسته‌ئی مانند حجةالاسلام آل هاشم امام جمعه‌ی محبوب و معتبر تبریز، جناب آقای امیر عبداللهیان وزیر خارجه‌ی مجاهد و فعال، جناب آقای مالک رحمتی استاندار انقلابی و متدین آذربایجان شرقی و گروه پروازی و دیگر همراهان نیز به رحمت الهی پیوستند. اینجانب پنج روز عزای عمومی اعلام میکنم و به ملت عزیز ایران تسلیت میگویم. جناب آقای مخبر طبق اصل ۱۳۱ قانون اساسی در مقام مدیریت قوه‌ی مجریه قرار میگیرد و موظف است به همراهی رؤسای قوای مقنّنه و قضائیه ترتیبی دهند که ظرف حداکثر پنجاه روز رئیس جمهور جدید انتخاب شود. در پایان تسلیت صمیمی خود را به مادر گرامی جناب آقای رئیسی و همسر فاضل و بزرگوار ایشان و دیگر بازماندگان رئیس جمهور و خانواده‌های محترم همراهان بویژه والد ماجد جناب آقای آل هاشم معروض میدارم و صبر و تسلای آنان و رحمت الهی برای درگذشتگان را مسألت میکنم.

31 اردیبهشت 1403

اساس شکل‌گیری جمهوری اسلامی ایران بر مبنای اراده مردم بوده است

احمد علیرضا بیگی نماینده آذربایجان شرقی در مجلس شورای اسلامی، استاندار سابق آذربایجان شرقی و عضو کمیسیون سیاست داخلی و شوراها، در گفتگو با اسپوتنیک به تشریح شرایط موجود بر اساس قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران پرداخت و گفت: بر اساس اصل ۱۳۱ قانون اساسی اینطور عنوان می‌کند که معاون اول رئیس جمهور عهده‌دار امور کشور است تا زمان برگزاری انتخاباتی که با مسئولیت رئیس قوه قضاییه رئیس قوه مقننه و معاون اول رئیس جمهور ظرف 50 روز انجام خواهد شد، انتخاباتی برگزار می‌شود که طی آن رئیس جمهور جدید انتخاب خواهد شد. عضو کمیسیون سیاست داخلی و شوراهای مجلس جمهوری اسلامی ایران، ضمن تاکید بر اهمیت مشارکت مردم در وضعیت موجود برای ثبات و عبور از بحران فعلی بیان کرد:اساس شکل‌گیری جمهوری اسلامی ایران بر مبنای اراده مردم بوده و بر همین اساس نیز باید ترتیبی اتخاذ شود تا اراده مردم برای انتخاب رئیس جمهور آینده زمینه بروز و ظهور پیدا کند. وی افزود: اساساً قدرت جمهوری اسلامی ایران برخاسته از خواست و اراده مردم است و تاکنون نیز ما بر همین مبنا توانسته‌ایم از بسیاری از لحظه‌های نفس‌گیر عبور کنیم. اکنون نیز باید این ظرفیت قانون اساسی با توجه به شرایطی که به وجود آمده امکان بروز و ظهور داشته باشد و مردم با احساس تعهد در قبال آینده کشور زمینه را برای اجرای اراده خود میسر ببیند. بار دیگر تاکید می‌کنم که این انتخابات باید ظرف ۵۰ روز انجام شود.

31 اردیبهشت 1403

امروز روز عزاست

ایران امروز عزادار است ، مردان شریف سرزمین به لقا الله پیوستند،شهادت خادمان ایران اسلامی را تسلیت می گوییم

30 اردیبهشت 1403

مسجد امام علی در عصر بهاری

مسجد امام علی (ع) در عصر بهاری با نورپردازی متفاوت خود می درخشد

30 اردیبهشت 1403

ملت ایران نگران و دلواپس نباشند، هیچ اختلالی در کار کشور به وجود نمی‌آید.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای خاطر نشان کردند: ملت ایران نگران و دلواپس نباشند، هیچ اختلالی در کار کشور به وجود نمی‌آید. ایشان افزودند: ان‌شاءالله همه کارها اعم از امنیت کشور و امنیت مرزها و امور مربوط به قوه مجریه مرتب و منظم انجام خواهد شد و پیش خواهد رفت. ایشان در پایان اظهار امیدواری کردند، رئیس جمهور محترم و همراهان ایشان به آغوش ملت بازگردند و کارها به بهترین وجه انجام گیرد.

30 اردیبهشت 1403

نماد تاتارهای کریمه در تبعید، 80 سال بعد، بازتاب دارد

جوزف استالین، دستور داد تا کل جمعیت تاتارهای کریمه را جمع آوری کرده و تبعید کنند و از مجازات دسته جمعی سادیستی استفاده کنند. به طور رسمی، اخراج های دسته جمعی به دلیل همکاری ادعایی تاتارها با نازی های اشغالگر، که ارتش سرخ به تازگی کریمه را در طول جنگ جهانی دوم از آنها پس گرفته بود، انجام شد. اما هدف واقعی پاکسازی قومی بود: "اخراج همه تاتارها از قلمرو کریمه" و اسکان آنها در ازبکستان، در دستور اخراج استالین آمده بود. تاتارهای کریمه این تراژدی را سورگون Sürgün (تبعید) می نامند.

30 اردیبهشت 1403

بالگرد یا هلی کوپتر 212

بل 212 (همچنین به عنوان بل دو دوازده نیز شناخته می شود) یک هلیکوپتر دو پره و متوسط است که برای اولین بار در سال 1968 پرواز کرد. در اصل توسط هلیکوپتر بل در فورت ورث، تگزاس، ایالات متحده ساخته شد و تولید آن همراه با تمام تولید هلیکوپترهای تجاری بل پس از افتتاح کارخانه در سال 1986به Mirabel، کبک، کانادا منتقل شد. . بل 212 برای عملیات غیرنظامی به بازار عرضه شد و دارای ظرفیت 15 صندلی با یک خلبان و 14 مسافر است. در پیکربندی حمل بار، 212 ظرفیت داخلی 220 فوت مکعب (6.23 متر مکعب) دارد. یک بار خارجی تا 5000 پوند (2268 کیلوگرم) را می توان با آن حمل کرد.

بین الملل

30 اردیبهشت 1403

نماد تاتارهای کریمه در تبعید، 80 سال بعد، بازتاب دارد

جوزف استالین، دستور داد تا کل جمعیت تاتارهای کریمه را جمع آوری کرده و تبعید کنند و از مجازات دسته جمعی سادیستی استفاده کنند. به طور رسمی، اخراج های دسته جمعی به دلیل همکاری ادعایی تاتارها با نازی های اشغالگر، که ارتش سرخ به تازگی کریمه را در طول جنگ جهانی دوم از آنها پس گرفته بود، انجام شد. اما هدف واقعی پاکسازی قومی بود: "اخراج همه تاتارها از قلمرو کریمه" و اسکان آنها در ازبکستان، در دستور اخراج استالین آمده بود. تاتارهای کریمه این تراژدی را سورگون Sürgün (تبعید) می نامند.

ایران

5 مرداد 1401

رفتار پدرانه با همه،سلوک مردمی، مقابله با شبهات و تبیین مبانی انقلاب بویژه عدالت

ایشان «رفتار پدرانه با همه» را از دیگر الزامات رفتار و منش امام‌جمعه دانستند و افزودند: در نماز جمعه قشرها و سلایق مختلف حضور دارند، رفتار امام‌جمعه باید همانند رفتار پدر با فرزندان خود باشد و باید همه را بر سر سفره معنویت و دین بنشاند. رهبر انقلاب اسلامی با اشاره به جشن میلیونی غدیر در تهران و حضور قشرها و ظواهر مختلف، آن را پدیده‌ای عجیب خواندند و خاطرنشان کردند: در این جشن همه جور آدمی حضور داشتند و همه نیز با وجود تفاوت‌های ظاهری طرفدار دین هستند. حضرت آیت‌الله خامنه‌ای افزودند: من در یکی از سفرهای استانی در جمع علمای آن استان به حضور افراد مختلف در مراسم استقبال اشاره کردم و گفتم در میان مردم، افرادی گریه می‌کردند که شاید شما در برخورد با آنها احتمال دهید که حتی اعتقادی به دین ندارند در حالی که همه آنها معتقد به دین هستند.

تبریز

31 اردیبهشت 1403

اساس شکل‌گیری جمهوری اسلامی ایران بر مبنای اراده مردم بوده است

احمد علیرضا بیگی نماینده آذربایجان شرقی در مجلس شورای اسلامی، استاندار سابق آذربایجان شرقی و عضو کمیسیون سیاست داخلی و شوراها، در گفتگو با اسپوتنیک به تشریح شرایط موجود بر اساس قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران پرداخت و گفت: بر اساس اصل ۱۳۱ قانون اساسی اینطور عنوان می‌کند که معاون اول رئیس جمهور عهده‌دار امور کشور است تا زمان برگزاری انتخاباتی که با مسئولیت رئیس قوه قضاییه رئیس قوه مقننه و معاون اول رئیس جمهور ظرف 50 روز انجام خواهد شد، انتخاباتی برگزار می‌شود که طی آن رئیس جمهور جدید انتخاب خواهد شد. عضو کمیسیون سیاست داخلی و شوراهای مجلس جمهوری اسلامی ایران، ضمن تاکید بر اهمیت مشارکت مردم در وضعیت موجود برای ثبات و عبور از بحران فعلی بیان کرد:اساس شکل‌گیری جمهوری اسلامی ایران بر مبنای اراده مردم بوده و بر همین اساس نیز باید ترتیبی اتخاذ شود تا اراده مردم برای انتخاب رئیس جمهور آینده زمینه بروز و ظهور پیدا کند. وی افزود: اساساً قدرت جمهوری اسلامی ایران برخاسته از خواست و اراده مردم است و تاکنون نیز ما بر همین مبنا توانسته‌ایم از بسیاری از لحظه‌های نفس‌گیر عبور کنیم. اکنون نیز باید این ظرفیت قانون اساسی با توجه به شرایطی که به وجود آمده امکان بروز و ظهور داشته باشد و مردم با احساس تعهد در قبال آینده کشور زمینه را برای اجرای اراده خود میسر ببیند. بار دیگر تاکید می‌کنم که این انتخابات باید ظرف ۵۰ روز انجام شود.

31 اردیبهشت 1403

علم و تکنولوژی

29 اردیبهشت 1403

یک مینی ماشین برقی برای شهرهای شلوغ

آمریکایی ها زمان زیادی را در اتومبیل می گذرانند. قبل از شیوع کووید-19، راننده‌های آمریکایی به طور متوسط حدود یک ساعت در روز در جاده بودند. بر این اساس، آنها وسایل نقلیه جادار با صندلی‌های پهن و راحت، ویژگی‌های خاص فراوان و اسب بخار بالا را دوست دارند. همه اینها هنگام سفر در یک شهر وسیع، یا از مرکز شهر به حومه یا بین حومه‌هایی که ده‌ها مایل از هم فاصله دارند، مفید هستند. اما در کشورهایی با جغرافیای فشرده تر، خودروها نیز می توانند جمع و جورتر باشند - و مسافت های کوتاه تر به این معنی است که به جای بنزین، راحت تر به باتری وابسته هستند. اخیرا شرکت خودروسازی بریتانیایی آرک موتورز اولین مدل خود با نام Zero را به بازار عرضه کرد. این جدیدترین در لیست رو به رشد خودروهای برقی فشرده است. در واقع Zero به قدری جمع و جور است که می توانید درباره آن بحث کنید که آیا آن را خودرو بنامید (از نظر فنی به عنوان چهار چرخه طبقه بندی می شود). با طول 8.2 فوت، عرض 3.9 فوت و ارتفاع 5.3 فوت، تنها یک چهارم فضای پارکینگ استاندارد را اشغال می کند. اگرچه وزن آن هنوز بیش از هزار پوند است که بیشتر وزن آن در بسته باتری لیتیوم یون 80 آمپر ساعتی آن موجود است. قیمت آن 5995 پوند یا حدود 7650 دلار است. بدنه خودرو از آلومینیوم ساخته شده است که ضربه‌گیری بهتری نسبت به فولاد دارد و با شاسی آن در یک واحد یکپارچه شده است. به این طرح مونوکوک گفته می‌شود - به زبان فرانسوی به معنای "تک پوسته" است و به سیستم‌های ساختاری اشاره دارد که در آن وزن توسط پوست خارجی جسم مانند پوسته تخم مرغ پشتیبانی می‌شود. آرک می گوید این ساختار یکپارچه استحکام و استحکام خودرو را بهبود می بخشد و آن را ایمن تر می کند. فضایی برای دو نفر در داخل وجود دارد، البته نه در پیکربندی صندلی های سنتی کنار هم. ماشین خیلی باریک است که نمی تواند دو صندلی را در کنار هم قرار دهد. در عوض راننده جلو می نشیند و مسافر عقب. همانطور که وب سایت شرکت مشتاقانه اشاره می کند، جا برای یک سگ نیز وجود دارد

آموزش و زندگی

9 اردیبهشت 1403

پنج غذایی که دندانپزشکان از آنها اجتناب می کنند

❌ دانه ها برای جلوگیری از ایجاد تراشه روی مینای دندان، توصیه می شود سرگرمی تخمه شکستن و خوردن دانه ها را متوقف کنید. ❌ پاپ کورن بقایای پوسته های دانه می تواند با گیر کردن بین دندان ها باعث التهاب لثه شود. ❌ نوشیدنی های انرژی زا محتوای قند بالای آنها تنها در چند دوز می تواند به دندان های شما آسیب جدی وارد کند. ❌ کشمش با روکش شکلاتی الیاف چسبنده کشمش باعث پوسیدگی دندان می شود و می تواند در دندان های شما گیر کند و شکر برای لبخند شما مفید نیست. ❌ میوه های کنسرو شده میوه های تازه باید ترجیح داده شوند زیرا قندهای اضافه شده در غذاهای کنسرو شده برای دندان مضر هستند.

کودک و نوجوان

18 اردیبهشت 1403

برای دویستمین سالگرد آفرینش موسیقی شادمانی بتهوون

ای انسان‌ها، در زندگی باشید با هم مهربان کنید با هم برابری در هر کیش و هر زبان ای انسان‌ها گِردِ هم آیید، نغمه سرایید در برِ هم با دست یگانگی بیفکنید دیوِ غم با نیروی عزم و اراده باشید آماده بهر فردا سرود زندگانی را خوانید با هم یک‌صدا

6 اسفند 1402

سفر

27 اردیبهشت 1403

لی لی زرد کوه سرخاب عینالی

لی لی ، گل زرد بهاری کوهستان عینالی است ، ریز و زیبا است که با اندک نسیم به وجد می آید و می رقصد موسیقی درد عشق کرایسلر - راخمانیف در همراهی با عکس های توفیق وحیدی آذر ر نواخته می شود

ارتباط با تبریز امروز

اخبار ، گزارشات ، عکسها و فیلم های خود را برای ما ارسال دارید . برای ارسال میتوانید از طریق آدرس تلگرامی یا ایمیل استفاده کنید.

info@tabriz-emrooz.ir

اشتراک در خبرنامه

برای اطلاع از آخرین خبرهای تبریز امروز در کانال تلگرام ما عضو شوید.

کانل تلگرام تبریز امروز

فرم تماس با تبریز امروز

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تبریز امروز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
طراحی وتولید توسططراح وب سایت