خبر های ویژه

گربه های امروز مسکو

6 آذر 1402

استفاده از کوادکوپتر فیلمبرداری برای کشتار در جنگ

24 آبان 1402

در کیف، یکی از مقامات کمیته ضد انحصار به اتهام رشوه دستگیر شد.

24 آبان 1402

جنگی که برای مردم فقط دردناک شد

8 آبان 1402

تعداد خودروهای پریمیوم در روسیه افزایش یافته است

3 آبان 1402

اولین گروه از «امامان آلمانی» فارغ‌التحصیل شدند

24 مهر 1402

8 میلیارد دلار درآمد ترکیه از صادرات خودرو در 9 ماه

23 مهر 1402

سازمان شفافیت بین‌الملل روسیه از خارج از کشور راه اندازی می‌شود

16 مهر 1402

روسیه خواستار «آتش بس فوری» در غزه شد

16 مهر 1402

سگ استافوردشایر بول تریر در اتریش جان یک زن را گرفت

11 مهر 1402

آذربایجانی ها به سرزمین خود بازمی گردند

10 مهر 1402

جمهوری خودخوانده قره باغ کوهستانی با دستگیری مقامات آن منحل شد

8 مهر 1402

رودرویی با پاشینیان

5 مهر 1402

روسیه می‌گوید ارامنه در درگیری‌های آذربایجان «سوخت به آتش» افزودند .

3 مهر 1402

یک بچه گربه با خز سبز در بلاروس پیدا شد.

2 مهر 1402

گروه املاک کارگر در‌ قبرس به اتهام کلاهبرداری دستگیر شدند

31 شهریور 1402

31 شهریور 1402

گروه املاک کارگر در‌ قبرس به اتهام کلاهبرداری دستگیر شدند

کلاهبرداری ورود به پایگاه داده های اداره مهاجرت برای اخذ آسان ویزا در قبرس

تحقیقات در حال انجام در مورد صدور متقلبانه مجوز اقامت برای اتباع خارجی از طریق دسترسی غیرمجاز به پایگاه داده اداره مهاجرت منجر به دستگیری های بیشتر شده است. علاوه بر سیدمحسن میرگان میرگهفوری که به بانک اطلاعاتی دسترسی داشت، عباس معینی فیض بادی مافوق وی و ابوتوبری مدیر مالی شرکت نیز توسط تیم های شعبه مالی دستگیر شده اند. ماموران انتظامی در بازرسی از دفتر مظنونان در ایسکله، شش رایانه، یک تبلت، یک هارد دیسک و سه گوشی تلفن همراه را کشف و ضبط کردند. علاوه بر این، تعداد قابل توجهی از مجوزهای اقامت، اسناد ملکی و قراردادهای اجاره از محل کشف و ضبط شد. تحقیقات نشان می‌دهد که مظنونان از طریق واتس‌اپ پیام‌هایی مبنی بر «اجازه اقامت آسان» برای ایرانیان متعدد ارسال می‌کردند. افسر یاگیز کول که پرونده را به دادگاه ارائه کرد، توضیح داد که در 31 اوت 2023 اطلاعاتی از اداره مهاجرت در مورد اعطای مجوز اقامت غیرمجاز به اتباع خارجی دریافت کردند. سیدمحسن میرگان میرگهفوری، کارمند با دسترسی به پایگاه داده، مشخص شد که برای ده اتباع خارجی بدون درخواست مناسب مجوز اقامت صادر کرده است. از بین ده نفر درگیر، یکی ایمان طوسی و 9 تبعه خارجی دیگر با شماره تلفن خود درخواست داده بودند. تحقیقات بعدی منجر به بازداشت عباس معینی فیض بادی، مالک شرکت با مجوز دسترسی به پایگاه داده و ایمان ابوتوباری، مسئول مالی شد. پلیس همچنین فاش کرد که مظنونان به طور فعال از طریق پلتفرم واتس اپ «اجازه اقامت آسان» را برای اتباع ایرانی تبلیغ می کردند.

تبریز امروز:

ا به گزارش کیپروس نیوز : تحقیقات در حال انجام در مورد صدور متقلبانه مجوز اقامت برای اتباع خارجی از طریق دسترسی غیرمجاز به پایگاه داده اداره مهاجرت منجر به دستگیری های بیشتر شده است.

علاوه بر سیدمحسن میرگان میرگهفوری که به بانک اطلاعاتی دسترسی داشت، عباس معینی فیض بادی مافوق وی و ابوتوبری مدیر مالی شرکت نیز توسط تیم های شعبه مالی دستگیر شده اند.

ماموران انتظامی در بازرسی از دفتر مظنونان در ایسکله، شش رایانه، یک تبلت، یک هارد دیسک و سه گوشی تلفن همراه را کشف و ضبط کردند.

علاوه بر این، تعداد قابل توجهی از مجوزهای اقامت، اسناد ملکی و قراردادهای اجاره از محل کشف و ضبط شد.

تحقیقات نشان می‌دهد که مظنونان از طریق واتس‌اپ پیام‌هایی مبنی بر «اجازه اقامت آسان» برای ایرانیان متعدد ارسال می‌کردند.

افسر یاگیز کول که پرونده را به دادگاه ارائه کرد، توضیح داد که در 31 اوت 2023 اطلاعاتی از اداره مهاجرت در مورد اعطای مجوز اقامت غیرمجاز به اتباع خارجی دریافت کردند.

سیدمحسن میرگان میرگهفوری، کارمند با دسترسی به پایگاه داده، مشخص شد که برای ده اتباع خارجی بدون درخواست مناسب مجوز اقامت صادر کرده است.

از بین ده نفر درگیر، یکی ایمان طوسی و 9 تبعه خارجی دیگر با شماره تلفن خود درخواست داده بودند. تحقیقات بعدی منجر به بازداشت عباس معینی فیض بادی، مالک شرکت با مجوز دسترسی به پایگاه داده و ایمان ابوتوباری، مسئول مالی شد.

پلیس همچنین فاش کرد که مظنونان به طور فعال از طریق پلتفرم واتس اپ «اجازه اقامت آسان» را برای اتباع ایرانی تبلیغ می کردند.

در پی این تحولات، دادگاه برای عباس معینی فیض بادی و ایمان ابوتوبری هر کدام به مدت سه روز و سیدمحسن میرگان میرگه‌فوری را به مدت شش روز بازداشت صادر کرد.

ایمان طوسی با قرار وثیقه با ضمانت نقدی 150 هزار لیره و ضمانت شخصی 180 هزار لیره از یک شهروند جمهوری آذربایجان آزاد شد.

علاوه بر این، مصطفی کوچاترک، وکیل سیدمحسن میرگان میرگهفوری، استدلال کرد که ممکن است دیگران به این سیستم دسترسی داشته باشند و مدعی شد که موکلش ناعادلانه معرفی شده است.

ارتباط با تبریز امروز

اخبار ، گزارشات ، عکسها و فیلم های خود را برای ما ارسال دارید . برای ارسال میتوانید از طریق آدرس تلگرامی یا ایمیل استفاده کنید.

info@tabriz-emrooz.ir

اشتراک در خبرنامه

برای اطلاع از آخرین خبرهای تبریز امروز در کانال تلگرام ما عضو شوید.

کانل تلگرام تبریز امروز

فرم تماس با تبریز امروز

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تبریز امروز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
طراحی وتولید توسططراح وب سایت