خبر های ویژه

تحقیقات اولیه کووید-19 مملو از روش‌های ضعیف و نتایج با کیفیت پایین بود- مشکلی برای علم که شیوع کرونا بدتر شد اما انگیزش تحقیقاتی صحیح ایجاد نکرد.

4 اسفند 1402

عاشیق ویسل به شکل ربات انسان نما کنسرت برگزار کرد

27 بهمن 1402

سیستم تصفیه آب تزریقی می تواند دسترسی به آب آشامیدنی تمیز را بهبود بخشد

12 بهمن 1402

مدهای لباس 3 بعدی در عصر دیجیتال

1 بهمن 1402

اولین دبیرستان متاورس در ژاپن افتتاح شد

29 دی 1402

میدان مغناطیسی زمین از حیات در برابر تشعشع محافظت می کند، اما می تواند حرکت کند و قطب های مغناطیسی حتی می توانند چرخش کنند.

6 دی 1402

ممنوعیت دیگ بخار در خانه های جدید در بریتانیا، هیدروژن را به عنوان منبع گرمایش رد می کند

4 دی 1402

«دیپ‌فیک‌های» ساخته‌شده توسط هوش مصنوعی بسیار تأثیرگذار و خطرناک هستند. در اینجا نحوه تشخیص آنها آمده است

29 آذر 1402

بهتر از دیوار: یک سیستم تشخیص می تواند به نظارت بر مرزها کمک کند

29 آذر 1402

بعد از دعوا. فیزیکدان وسوولود در دانشگاه مسکو

6 آذر 1402

قوانین جدید برچسب‌گذاری اتحادیه اروپا برای ماندگاری طولانی‌تر باتری‌ها و دور نگه داشتن آنها از محل‌های دفن زباله

28 آبان 1402

هوش مصنوعی به این معنی است که مردم دیگر نیازی به کار ندارند.

12 آبان 1402

هوای پاک از فناوری دریچه مکش کنار جاده ای

11 آبان 1402

تماس صوتی و تصویری از ایکس

4 آبان 1402

آمازون برای اینترنت ماهواره ای قدم جلو می گذارد

18 مهر 1402

توضیح شرکت «اپل» درباره دلیل داغ شدن بیش از حد آیفون ۱۵

12 مهر 1402

6 مهر 1401

دارندگان آیفون 14 پرو مشکلات بیشتری را در آخرین پرچمدار اپل کشف می کنند

مشکلات بیشتری برای رفع مشکل اپل

اشکالات موجود در تلفن های جدید چیزی است که به یک مشکل رایج برای مصرف کنندگان تبدیل شده است. به نظر می رسد آیفون 14 پرو از تعداد کمی از آنها رنج می برد که آخرین آنها شامل راه اندازی مجدد تصادفی و مشکلات اتصال سلولی است. گوشی 999 دلاری اپل (قیمت اولیه) در کنار آیفون 14 پرو مکس و آیفون 14 استاندارد اوایل این ماه وارد بازار شد. اما همه خریداران از خرید خود راضی نیستند. برخی از کاربران گزارش داده‌اند که دستگاه تقریباً هر 10 دقیقه در حین شارژ به‌طور تصادفی راه‌اندازی مجدد می‌شود.

تبریز امروز:

 

آیفون 14

 اشکالات موجود در تلفن های جدید چیزی است که به یک مشکل رایج برای مصرف کنندگان تبدیل شده است. به نظر می رسد آیفون 14 پرو از تعداد کمی از آنها رنج می برد که آخرین آنها شامل راه اندازی مجدد تصادفی و مشکلات اتصال سلولی است.

گوشی 999 دلاری اپل (قیمت اولیه) در کنار آیفون 14 پرو مکس و آیفون 14 استاندارد اوایل این ماه وارد بازار شد. اما همه خریداران از خرید خود راضی نیستند. برخی از کاربران گزارش داده‌اند که دستگاه تقریباً هر 10 دقیقه در حین شارژ به‌طور تصادفی راه‌اندازی مجدد می‌شود.

چندین کاربر دیگر می نویسند که در iOS 16.0.1 و 16.0.2 و هنگام استفاده از راه حل های شارژ بی سیم و سیمی با مشکلات یکسانی مواجه هستند. برخی می گویند که همین مشکل را در دستگاه های iPhone 14 Pro Max خود نیز پیدا کرده اند.

یکی از نظرات می گوید که پشتیبانی اپل پیشنهاد کرده است که به طور کامل از پشتیبان گیری با DFU یا Recovery Mode بازیابی شود، شارژ بهینه شده غیرفعال شود، و برنامه Eufy حذف نصب شود، که هیچ کدام کار نکرد. با این حال، نویسنده می‌نویسد که غیرفعال کردن به‌روزرسانی برنامه پس‌زمینه، مشکل را برطرف کرده است.

این تنها مشکل آیفون 14 پرو نیست که کشف شده است. برخی از مشتریان ورایزون می گویند که با اتصالات سلولی 5G ضعیف مواجه هستند و تماس ها به طور تصادفی قطع می شوند. پوشش شبکه ورایزون در اینجا ایراد ندارد، زیرا تعدادی از افراد آسیب دیده می گویند افرادی را در منطقه خود در همان طرح می شناسند که مشکلات مشابهی را در دستگاه های دیگر تجربه نکرده اند.

حداقل 100 نفر سرعت پایین 5G با آیفون 14 پرو را در شبکه ورایزون گزارش کرده اند. مانند مسئله شارژ، دقیقاً مشخص نیست که چند نفر تحت تأثیر قرار گرفته اند. اگر شما یکی از آنها هستید، بهترین اقدام این است که گوشی را برای جایگزینی کارا برگردانید.


در اوایل این ماه، برخی از کاربران آیفون 14 پرو دریافتند که استفاده از دوربین با برنامه‌های شخص ثالث باعث می‌شود که ماژول دوربین به‌قدری تکان بخورد که صدایی وزوز یا تلق ایجاد کند. همچنین تعدادی عکس و فیلم تهوع‌آور ایجاد کرد. اپل با به‌روزرسانی iOS 16.0.2 این لرزش را برطرف کرد، اما به نظر می‌رسد کوپرتینو باید چند مورد دیگر را در آیفون 14 پرو از طریق به‌روزرسانی‌های آینده اصلاح کند.

 

ارتباط با تبریز امروز

اخبار ، گزارشات ، عکسها و فیلم های خود را برای ما ارسال دارید . برای ارسال میتوانید از طریق آدرس تلگرامی یا ایمیل استفاده کنید.

info@tabriz-emrooz.ir

اشتراک در خبرنامه

برای اطلاع از آخرین خبرهای تبریز امروز در کانال تلگرام ما عضو شوید.

کانل تلگرام تبریز امروز

فرم تماس با تبریز امروز

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تبریز امروز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
طراحی وتولید توسططراح وب سایت