10 تیر 1403

کنایه یک امرفریبنده است.

جوزف برادسکی

وقتی با تمسخر یا کنایه از موقعیتی که در آن قرار گرفته اید صحبت می کنید، به نظر می رسد که تسلیم شرایط نمی شوید. اما این درست نیست. تمسخر به شما اجازه نمی دهد از مشکل فرار کنید یا از آن بالاتر بروید. همچنان ما را در همان چارچوب نگه می دارد. با وجود اینکه در مورد چیز ناپسند شوخی می کنید، باز هم زندانی او می مانید. و این یکی از باورهای غلط خطرناک است. این به معنای غلبه نیست. با کنایه نمی توان بر چیزی غلبه کرد. اگر واقعاً می خواهید بر چیزی غلبه کنید، به راه دیگری نیاز دارید. اگر مشکلی دیدید، باید با آن مبارزه کنید.

تبریز امروز:

جوزف برادسکی

وقتی با تمسخر یا کنایه از موقعیتی که در آن قرار گرفته اید صحبت می کنید، به نظر می رسد که تسلیم شرایط نمی شوید. اما این درست نیست.

تمسخر به شما اجازه نمی دهد از مشکل فرار کنید یا از آن بالاتر بروید. همچنان ما را در همان چارچوب نگه می دارد. با وجود اینکه در مورد چیز ناپسند شوخی می کنید، باز هم زندانی او می مانید. و این یکی از باورهای غلط خطرناک است. این به معنای غلبه نیست. با کنایه نمی توان بر چیزی غلبه کرد. اگر واقعاً می خواهید بر چیزی غلبه کنید، به راه دیگری نیاز دارید. اگر مشکلی دیدید، باید با آن مبارزه کنید.

جوزف برادسکی

ارتباط با تبریز امروز

اخبار ، گزارشات ، عکسها و فیلم های خود را برای ما ارسال دارید . برای ارسال میتوانید از طریق آدرس تلگرامی یا ایمیل استفاده کنید.

info@tabriz-emrooz.ir

اشتراک در خبرنامه

برای اطلاع از آخرین خبرهای تبریز امروز در کانال تلگرام ما عضو شوید.

کانل تلگرام تبریز امروز

فرم تماس با تبریز امروز

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تبریز امروز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
طراحی وتولید توسططراح وب سایت