خبر های ویژه

در حالی که رسانه ها شیفته رقابت های ریاست جمهوری آمریکا شده اند، قتل عام اسرائیل در غزه حتی مرگبارتر می شود

27 تیر 1403

شرکت نفت کویت از کشف "غول" نفت خبر داد

26 تیر 1403

کلید خانه وزن نمادینی برای خانواده های غزه ای دارد که بارها در اثر جنگ آواره شده اند

19 تیر 1403

زندان های اسراییل بیش از ظرفیت خود پر شده اند

12 تیر 1403

سرباز اسراییلی عکس به آتش کشیدن خانه ی یک فلسطینی را در غزه به نمایش گذاشت

12 تیر 1403

مدیر اجرایی ائتلاف جهانی برای محافظت از آموزش در برابر حمله گفت: در مکان هایی مانند غزه، علاوه بر تلفات هولناک جانی، خود آموزش نیز مورد حمله قرار گرفته است.

1 تیر 1403

بیش از 1000 نفر در حج در میان گرمای شدید جان خود را از دست می دهند

1 تیر 1403

«هیچ چیز تغییر نکرده است. ارتش اسرائیل همچنان با استفاده از گرسنگی در شمال و جنوب همان قتل عام را انجام می دهد.

1 تیر 1403

گرتا تنتین الئونورا ارنمن تونبرگ فعال زیست محیط در تظاهرات به نفع فلسطینیها حاضر شد

19 خرداد 1403

"ما چیکار کردیم؟ هیچ آدم مسلحی تو مدرسه نیست. اونایی که اونجا، بچه هان که دارن بازی می کنن. ما با هم بازی می کنیم... چرا ما رو بمباران کردند؟"

17 خرداد 1403

حماس کوچک به حالت گروه شورشی در غزه شکل می گیرد

17 خرداد 1403

ما خیلی خسته ایم و نمی توانیم راه برویم و نمی دانیم با بچه هایمان کجا برویم.

12 خرداد 1403

روی این زمین چیزی ارزش زندگی کردن ندارد

12 خرداد 1403

شوک جهانی پس از حمله هوایی اسرائیل به اردوگاه چادری رفح که ده ها کشته برجای گذاشت

8 خرداد 1403

اعلام ابتلای همسر بشار اسد به سرطان خون

1 خرداد 1403

دادستان جنایات جنگی خواستار دستگیری رهبران اسرائیل و حماس از جمله نتانیاهو شد

1 خرداد 1403

15 مرداد 1402

دوبی 8.55 میلیون بازدیدکننده بین‌المللی را در نیمه اول 2023 میزبان شد

ثروت عظیمی که وارد دبی می شود

گردشگران با تعداد بی سابقه ای به دبی هجوم می آورند. در شش ماهه اول سال 2023، این شهر پذیرای 8.55 میلیون بازدیدکننده بین‌المللی بود که از رقم 8.36 میلیون گردشگر قبل از کرونا در نیمه اول 2019 فراتر رفت. این رشد سالانه 20 درصدی را نشان می‌دهد. آخرین داده های منتشر شده توسط دپارتمان اقتصاد و گردشگری دبی نشان می دهد که این شهر به طور پیوسته به سمت هدف تبدیل شدن به پربازدیدترین مقصد جهان پیش می رود. نیمه اول سال 2023 نشان دهنده بهترین عملکرد صنعت در نیمه اول سال است. هتل‌های امارات در نیمه اول سال 2023 در تمام شاخص‌های مهمان‌نوازی از سطوح قبل از شیوع کرونا بهتر عمل کردند. میانگین اشغال هتل‌ها به 78 درصد رسید که در میان بالاترین میزان در جهان است. رکورد عملکرد هتلداری موقعیت دبی را به عنوان سریع‌ترین مقصد در حال بهبود در سطح جهان مجدداً تأیید می‌کند و بسیار فراتر از پیش‌بینی سازمان تجارت جهانی سازمان ملل است که می‌گوید ورود گردشگران بین‌المللی می‌تواند بین 80 تا 95 درصد از سطوح قبل از همه‌گیری در سال جاری باشد.

تبریز امروز:

گردشگران با تعداد بی سابقه ای به دبی هجوم می آورند. در شش ماهه اول سال 2023، این شهر پذیرای 8.55 میلیون بازدیدکننده بین‌المللی بود که از رقم 8.36 میلیون گردشگر قبل از کرونا در نیمه اول 2019 فراتر رفت. این رشد سالانه 20 درصدی را نشان می‌دهد.

آخرین داده های منتشر شده توسط دپارتمان اقتصاد و گردشگری دبی نشان می دهد که این شهر به طور پیوسته به سمت هدف تبدیل شدن به پربازدیدترین مقصد جهان پیش می رود. نیمه اول سال 2023 نشان دهنده بهترین عملکرد صنعت در نیمه اول سال است.

هتل‌های امارات در نیمه اول سال 2023 در تمام شاخص‌های مهمان‌نوازی از سطوح قبل از شیوع کرونا بهتر عمل کردند. میانگین اشغال هتل‌ها به 78 درصد رسید که در میان بالاترین میزان در جهان است.


رکورد عملکرد هتلداری  موقعیت دبی را به عنوان سریع‌ترین مقصد در حال بهبود در سطح جهان مجدداً تأیید می‌کند و بسیار فراتر از پیش‌بینی سازمان تجارت جهانی سازمان ملل است که می‌گوید ورود گردشگران بین‌المللی می‌تواند بین 80 تا 95 درصد از سطوح قبل از همه‌گیری در سال جاری باشد.

شیخ حمدان بن محمد بن راشد آل مکتوم، ولیعهد دبی، گفت: افزایش چشمگیر بازدیدکنندگان بین المللی که در نیمه اول سال 2023 توسط دبی مشاهده شد، ظهور آن را به عنوان یکی از درخشان ترین نقاط نه تنها در بخش گردشگری در سراسر جهان نشان می دهد. همچنین چشم انداز وسیع تر اقتصاد جهانی. این موفقیت با آینده نگری رهبری دبی امکان پذیر شده است، که چشم انداز و سیاست های محتاطانه آن مقاومت آن را در پی چالش های جهانی تقویت کرد و آن را قادر ساخت تا با سرعت بیشتری نسبت به سایر بازارها به حالت اول بازگردد. در حالی که رشد بازدیدهای بین المللی باعث تقویت دبی به عنوان یک مقصد اصلی گردشگری جهانی می شود، همچنین نشان دهنده موقعیت آن به عنوان یک مرکز محوری برای تجارت، سرمایه گذاری و سرمایه گذاری است.

دستور کار اقتصادی دبی D33، به رهبری شیخ محمد بن راشد آل مکتوم، معاون رئیس جمهور و نخست وزیر امارات متحده عربی و حاکم دبی، یک مسیر بلندپروازانه جدید را برای این شهر ترسیم کرده است تا موقعیت خود را به عنوان یکی از شهرها تثبیت کند. برترین اقتصادهای شهری و مقاصد گردشگری جهان به عنوان ستون اصلی اقتصاد دبی، بخش گردشگری همچنان نقشی کلیدی در تحقق آرزوهای آینده آن ایفا خواهد کرد.

ارتباط با تبریز امروز

اخبار ، گزارشات ، عکسها و فیلم های خود را برای ما ارسال دارید . برای ارسال میتوانید از طریق آدرس تلگرامی یا ایمیل استفاده کنید.

info@tabriz-emrooz.ir

اشتراک در خبرنامه

برای اطلاع از آخرین خبرهای تبریز امروز در کانال تلگرام ما عضو شوید.

کانل تلگرام تبریز امروز

فرم تماس با تبریز امروز

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تبریز امروز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
طراحی وتولید توسططراح وب سایت