خبر های ویژه

در مواجهه با مرگ، ویرانی و آوارگی، زیبایی نقشی حیاتی در غزه دارد

5 آذر 1402

لحظه توقیف شدن کشتی توسط حوثی های یمن

29 آبان 1402

صاعقه بر فراز غزه

24 آبان 1402

الرشید زیباترین خیابان در غزه که هرگز به خواب نمی رفت

21 آبان 1402

قاعده تناسب چیست و آیا در محاصره غزه توسط اسرائیل رعایت می شود؟

18 آبان 1402

در غزه، جنگ زیرزمینی بین نیروهای اسرائیلی و جنگجویان حماس در تونل ها آغاز می شود.

18 آبان 1402

واکنش پزشکان غزه به پزشکان اسرائیلی که بمباران بیمارستان ها را تایید کردند

16 آبان 1402

عاهد تمیمی دختر جوان فلسطینی بازداشت شد

15 آبان 1402

جنگ اسرائیل و حماس، کشمکش بین آمریکا و ایران برای نفوذ در خاورمیانه را عمیق تر می کند

13 آبان 1402

نصرالله: آمریکا عامل اصلی جنایات است

12 آبان 1402

آغاز جنگ زمینی در غزه

9 آبان 1402

مسیحیان فلسطینی و مسلمانان قرن‌هاست که در غزه با هم زندگی می‌کنند - و ده ها نفر هنگام پناه گرفتن در کلیسای تاریخی سنت پورفیریوس کشته شدند.

8 آبان 1402

جنگ اسرائیل و حماس به نفع روسیه است، اما بازی صلح‌جو نیز به نفع روسیه است

8 آبان 1402

قطر قرارداد گازی 27 ساله با شل بریتانیا امضا کرد

8 آبان 1402

استارلینک از طریق گروه‌های کمک‌رسان ارتباط را در غزه فراهم می‌کند

6 آبان 1402

خبرنگار الجزیره از مرگ خانواده اش خبر می دهد

3 آبان 1402

15 مرداد 1402

دوبی 8.55 میلیون بازدیدکننده بین‌المللی را در نیمه اول 2023 میزبان شد

ثروت عظیمی که وارد دبی می شود

گردشگران با تعداد بی سابقه ای به دبی هجوم می آورند. در شش ماهه اول سال 2023، این شهر پذیرای 8.55 میلیون بازدیدکننده بین‌المللی بود که از رقم 8.36 میلیون گردشگر قبل از کرونا در نیمه اول 2019 فراتر رفت. این رشد سالانه 20 درصدی را نشان می‌دهد. آخرین داده های منتشر شده توسط دپارتمان اقتصاد و گردشگری دبی نشان می دهد که این شهر به طور پیوسته به سمت هدف تبدیل شدن به پربازدیدترین مقصد جهان پیش می رود. نیمه اول سال 2023 نشان دهنده بهترین عملکرد صنعت در نیمه اول سال است. هتل‌های امارات در نیمه اول سال 2023 در تمام شاخص‌های مهمان‌نوازی از سطوح قبل از شیوع کرونا بهتر عمل کردند. میانگین اشغال هتل‌ها به 78 درصد رسید که در میان بالاترین میزان در جهان است. رکورد عملکرد هتلداری موقعیت دبی را به عنوان سریع‌ترین مقصد در حال بهبود در سطح جهان مجدداً تأیید می‌کند و بسیار فراتر از پیش‌بینی سازمان تجارت جهانی سازمان ملل است که می‌گوید ورود گردشگران بین‌المللی می‌تواند بین 80 تا 95 درصد از سطوح قبل از همه‌گیری در سال جاری باشد.

تبریز امروز:

گردشگران با تعداد بی سابقه ای به دبی هجوم می آورند. در شش ماهه اول سال 2023، این شهر پذیرای 8.55 میلیون بازدیدکننده بین‌المللی بود که از رقم 8.36 میلیون گردشگر قبل از کرونا در نیمه اول 2019 فراتر رفت. این رشد سالانه 20 درصدی را نشان می‌دهد.

آخرین داده های منتشر شده توسط دپارتمان اقتصاد و گردشگری دبی نشان می دهد که این شهر به طور پیوسته به سمت هدف تبدیل شدن به پربازدیدترین مقصد جهان پیش می رود. نیمه اول سال 2023 نشان دهنده بهترین عملکرد صنعت در نیمه اول سال است.

هتل‌های امارات در نیمه اول سال 2023 در تمام شاخص‌های مهمان‌نوازی از سطوح قبل از شیوع کرونا بهتر عمل کردند. میانگین اشغال هتل‌ها به 78 درصد رسید که در میان بالاترین میزان در جهان است.


رکورد عملکرد هتلداری  موقعیت دبی را به عنوان سریع‌ترین مقصد در حال بهبود در سطح جهان مجدداً تأیید می‌کند و بسیار فراتر از پیش‌بینی سازمان تجارت جهانی سازمان ملل است که می‌گوید ورود گردشگران بین‌المللی می‌تواند بین 80 تا 95 درصد از سطوح قبل از همه‌گیری در سال جاری باشد.

شیخ حمدان بن محمد بن راشد آل مکتوم، ولیعهد دبی، گفت: افزایش چشمگیر بازدیدکنندگان بین المللی که در نیمه اول سال 2023 توسط دبی مشاهده شد، ظهور آن را به عنوان یکی از درخشان ترین نقاط نه تنها در بخش گردشگری در سراسر جهان نشان می دهد. همچنین چشم انداز وسیع تر اقتصاد جهانی. این موفقیت با آینده نگری رهبری دبی امکان پذیر شده است، که چشم انداز و سیاست های محتاطانه آن مقاومت آن را در پی چالش های جهانی تقویت کرد و آن را قادر ساخت تا با سرعت بیشتری نسبت به سایر بازارها به حالت اول بازگردد. در حالی که رشد بازدیدهای بین المللی باعث تقویت دبی به عنوان یک مقصد اصلی گردشگری جهانی می شود، همچنین نشان دهنده موقعیت آن به عنوان یک مرکز محوری برای تجارت، سرمایه گذاری و سرمایه گذاری است.

دستور کار اقتصادی دبی D33، به رهبری شیخ محمد بن راشد آل مکتوم، معاون رئیس جمهور و نخست وزیر امارات متحده عربی و حاکم دبی، یک مسیر بلندپروازانه جدید را برای این شهر ترسیم کرده است تا موقعیت خود را به عنوان یکی از شهرها تثبیت کند. برترین اقتصادهای شهری و مقاصد گردشگری جهان به عنوان ستون اصلی اقتصاد دبی، بخش گردشگری همچنان نقشی کلیدی در تحقق آرزوهای آینده آن ایفا خواهد کرد.

ارتباط با تبریز امروز

اخبار ، گزارشات ، عکسها و فیلم های خود را برای ما ارسال دارید . برای ارسال میتوانید از طریق آدرس تلگرامی یا ایمیل استفاده کنید.

info@tabriz-emrooz.ir

اشتراک در خبرنامه

برای اطلاع از آخرین خبرهای تبریز امروز در کانال تلگرام ما عضو شوید.

کانل تلگرام تبریز امروز

فرم تماس با تبریز امروز

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تبریز امروز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
طراحی وتولید توسططراح وب سایت