خبر های ویژه

حجت الاسلام و المسلمین احمد مطهری اصل ، نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز منصوب شد

21 تیر 1403

شوراي نگهبان در برابر دو تفسير

19 تیر 1403

کار دشوار رئيس‌ جمهور جديد

17 تیر 1403

«مسعود پزشکیان» نهمین رئیس جمهوری اسلامی ایران شد

16 تیر 1403

رهبر انقلاب رأی خود را در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری به صندوق انداختند

15 تیر 1403

تجديد نظر در مصداق «رجل سياسي»

8 تیر 1403

مردم برای حضور در انتخابات هیچ تردیدی به خود راه ندهند

8 تیر 1403

انتخابات ریاست جمهوری برای چهاردهمین دوره آغاز شد

8 تیر 1403

آن روز مجلس شورای ملی بعد از انقلاب مشروطیت توسط ولادیمیر لیاخوف به توپ بسته شد

2 تیر 1403

چین ماهواره نجومی جدیدی را که با همکاری فرانسه ساخته شده است به فضا پرتاب کرد

2 تیر 1403

دیدار جمعی از مدال‌آوران المپیادهای علمی با رهبر انقلاب

26 خرداد 1403

در نام گذاری اماکن و مراکز عمومی نام و اعتبار واقفان وسازندگان را خدشه دار نکنیم.

23 خرداد 1403

سوابق و وعده‌های نامزدهای انتخابات ریاست‌جمهوری

20 خرداد 1403

دستورالعمل رسانه‌ای هیأت نظارت بر مطبوعات درخصوص انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۳ اعلام شد

16 خرداد 1403

حماسه انتخابات پیش‌رو تکمیل‌کننده حماسه بدرقه شهیدان خدمت

15 خرداد 1403

حجت‌الاسلام والمسلمین حاج شیخ احمد مطهری اصل امام جمعه تبریز شد

1 خرداد 1403

31 اردیبهشت 1403

اساس شکل‌گیری جمهوری اسلامی ایران بر مبنای اراده مردم بوده است

نماینده تبریزاحمد علیرضا بیگی:

احمد علیرضا بیگی نماینده آذربایجان شرقی در مجلس شورای اسلامی، استاندار سابق آذربایجان شرقی و عضو کمیسیون سیاست داخلی و شوراها، در گفتگو با اسپوتنیک به تشریح شرایط موجود بر اساس قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران پرداخت و گفت: بر اساس اصل ۱۳۱ قانون اساسی اینطور عنوان می‌کند که معاون اول رئیس جمهور عهده‌دار امور کشور است تا زمان برگزاری انتخاباتی که با مسئولیت رئیس قوه قضاییه رئیس قوه مقننه و معاون اول رئیس جمهور ظرف 50 روز انجام خواهد شد، انتخاباتی برگزار می‌شود که طی آن رئیس جمهور جدید انتخاب خواهد شد. عضو کمیسیون سیاست داخلی و شوراهای مجلس جمهوری اسلامی ایران، ضمن تاکید بر اهمیت مشارکت مردم در وضعیت موجود برای ثبات و عبور از بحران فعلی بیان کرد:اساس شکل‌گیری جمهوری اسلامی ایران بر مبنای اراده مردم بوده و بر همین اساس نیز باید ترتیبی اتخاذ شود تا اراده مردم برای انتخاب رئیس جمهور آینده زمینه بروز و ظهور پیدا کند. وی افزود: اساساً قدرت جمهوری اسلامی ایران برخاسته از خواست و اراده مردم است و تاکنون نیز ما بر همین مبنا توانسته‌ایم از بسیاری از لحظه‌های نفس‌گیر عبور کنیم. اکنون نیز باید این ظرفیت قانون اساسی با توجه به شرایطی که به وجود آمده امکان بروز و ظهور داشته باشد و مردم با احساس تعهد در قبال آینده کشور زمینه را برای اجرای اراده خود میسر ببیند. بار دیگر تاکید می‌کنم که این انتخابات باید ظرف ۵۰ روز انجام شود.

تبریز امروز:

احمد علیرضا بیگی نماینده آذربایجان شرقی در مجلس شورای اسلامی، استاندار سابق آذربایجان شرقی و عضو کمیسیون سیاست داخلی و شوراها، در گفتگو با اسپوتنیک به تشریح شرایط موجود بر اساس قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران پرداخت و گفت: بر اساس اصل ۱۳۱ قانون اساسی اینطور عنوان می‌کند که معاون اول رئیس جمهور عهده‌دار امور کشور است تا زمان برگزاری انتخاباتی که با مسئولیت رئیس قوه قضاییه رئیس قوه مقننه و معاون اول رئیس جمهور ظرف 50 روز انجام خواهد شد، انتخاباتی برگزار می‌شود که طی آن رئیس جمهور جدید انتخاب خواهد شد.

عضو کمیسیون سیاست داخلی و شوراهای مجلس جمهوری اسلامی ایران، ضمن تاکید بر اهمیت مشارکت مردم در وضعیت موجود برای ثبات و عبور از بحران فعلی بیان کرد:اساس شکل‌گیری جمهوری اسلامی ایران بر مبنای اراده مردم بوده و بر همین اساس نیز باید ترتیبی اتخاذ شود تا اراده مردم برای انتخاب رئیس جمهور آینده زمینه بروز و ظهور پیدا کند.

وی افزود: اساساً قدرت جمهوری اسلامی ایران برخاسته از خواست و اراده مردم است و تاکنون نیز ما بر همین مبنا توانسته‌ایم از بسیاری از لحظه‌های نفس‌گیر عبور کنیم. اکنون نیز باید این ظرفیت قانون اساسی با توجه به شرایطی که به وجود آمده امکان بروز و ظهور داشته باشد و مردم با احساس تعهد در قبال آینده کشور زمینه را برای اجرای اراده خود میسر ببیند. بار دیگر تاکید می‌کنم که این انتخابات باید ظرف ۵۰ روز انجام شود.

ارتباط با تبریز امروز

اخبار ، گزارشات ، عکسها و فیلم های خود را برای ما ارسال دارید . برای ارسال میتوانید از طریق آدرس تلگرامی یا ایمیل استفاده کنید.

info@tabriz-emrooz.ir

اشتراک در خبرنامه

برای اطلاع از آخرین خبرهای تبریز امروز در کانال تلگرام ما عضو شوید.

کانل تلگرام تبریز امروز

فرم تماس با تبریز امروز

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تبریز امروز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
طراحی وتولید توسططراح وب سایت