23 فروردین 1403

غدریبه ر مترو مسکو+ویدئو

نقاشی از ایگور بلکوفسکی

ایگور ولادیمیرویچ بلکوفسکی - عضو آکادمی هنر روسیه، عضو اتحادیه خلاق هنرمندان روسیه و کنفدراسیون بین المللی هنرمندان است. او مدال طلای آکادمی هنر روسیه و جایزه "گذشته روشن" فرماندار منطقه چلیابینسک را برای دستاوردهای در زمینه هنر دریافت کرد. در سال 1962 در شهر چلیابینسک در خانواده عکاس مشهور ولادیمیر بلکوفسکی متولد شد. در سال 1981 از مدرسه هنر چلیابینسک فارغ التحصیل شد و پس از آن به مدت 3 سال در یک مدرسه هنری تدریس کرد.

تبریز امروز:

Igor Vladimirovich Belkovsky

ایگور ولادیمیرویچ بلکوفسکی - عضو  آکادمی هنر روسیه، عضو اتحادیه خلاق هنرمندان روسیه و کنفدراسیون بین المللی هنرمندان است. او مدال طلای آکادمی هنر روسیه و جایزه "گذشته روشن" فرماندار منطقه چلیابینسک را برای دستاوردهای در زمینه هنر دریافت کرد.

در سال 1962 در شهر چلیابینسک در خانواده عکاس مشهور ولادیمیر بلکوفسکی متولد شد. در سال 1981 از مدرسه هنر چلیابینسک فارغ التحصیل شد و پس از آن به مدت 3 سال در یک مدرسه هنری تدریس کرد.
در سال 1985 وارد موسسه هنر دولتی مسکو به نام V.I. Surikov شد و در آنجا تحت هدایت پروفسور V.N. Zabelin تحصیل کرد. پس از فارغ التحصیلی موفقیت آمیز از موسسه در سال 1991. به مدت 3 سال ، این هنرمند با گالری مسکو "ARKA" همکاری کرد که به هنرمند جوان کمک کرد محکم روی پای خود بایستد و در خلاقیت شرکت کند. در سال 1996 اولین آن با موفقیت در خانه مرکزی هنرمندان برگزار شد و در سال 1376. دومین نمایشگاه شخصی ایگور بلکوفسکی که عمدتاً نقاشی هایی را به موضوعات خانوادگی ارائه می دهد.
در سال 1987 با حمایت ولادیمیر وینوکور و جوزف کوبزون، این هنرمند کار روی پروژه "ستارگان پاپ روسیه، تئاتر و تلویزیون در خانه" را آغاز کرد.

در طول 4 سال، بیش از 35 پرتره از افراد شناخته شده، مانند I. Kobzon، V. Vinokur، L. Leshchenko، L. Yakubovich، I. Krutoy، A. Shirvindt و غیره کشیده شد. روند ایجاد آن، این پروژه راه خود را به انتشارات روسی "کتاب رکوردهای سیاره 2000" پیدا کرد.

نمایشگاه "ستارگان روسیه" در سال 2001 به نمایش درآمد. در خانه مرکزی هنرمندان و در سال 2002 در ساختمان دومای ایالتی فدراسیون روسیه و علاقه زیادی را از سوی مطبوعات و تماشاگران برانگیخت. پس از این نمایشگاه ها، مجله معتبر مسکو "چهره ها" این هنرمند را در بین "بت های روسیه 2002" قرار داد.
در سال 2008، نمایشگاه شخصی این هنرمند در ساختمان شورای فدراسیون های فدراسیون روسیه و در سال 2010 در کرملین به نمایش گذاشته شد. اکنون بلکوفسکی با حمایت دولت مسکو در حال کار بر روی پروژه نقاشی "غرور روسیه" است که شامل پرتره هایی از افراد برجسته از زمینه های مختلف فعالیت - سیاست، فرهنگ، تجارت و ورزش است. توجه زیادی در این پروژه به خلق پرتره از هنرمندان برجسته و کارگردانان تئاتر و فیلم نسل قدیم خواهد شد.

در سال 2004، نقاشی های این نقاش در یک مسابقه بین المللی هنرمندان در پاریس مقام اول را به خود اختصاص داد و مجله معتبر FORBES در مورد بلکوفسکی به عنوان هنرمندی که یکی از سه بهترین نقاش پرتره در روسیه بود، نوشت. ایگور بلکوفسکی به شیوه ای رئالیستی کلاسیک کار می کند و به تکنیک نقاشی چند لایه استادان قدیمی مسلط است. نقاشی های او با اجرای دقیق، هارمونی تصویری و توجه به جزئیات متمایز می شوند. هنگام کار بر روی پرتره، هنرمند بیشترین توجه را به چهره اصلی شخص به تصویر کشیده و انتقال حالت درونی او می دهد. همانطور که خود نقاش می گوید: "من یک پرتره می کشم تا زمانی که شروع به شنیدن صدای شخصی که از روی بوم به تصویر کشیده شده است." با توجه به بررسی های متعدد از سوژه های ستاره پرتره های او، کسانی که تصمیم گرفتند پرتره سفارش دهند و بینندگان، چیزی که به ویژه در نقاشی های بلکوفسکی قابل توجه است، چشمان ماهرانه و با روحیه نقاشی شده و انرژی بسیار مثبت ناشی از نقاشی های استاد است. آثار ایگور بلکوفسکی در کلکسیون ها و گالری های خصوصی در 17 کشور جهان - ایالات متحده آمریکا، فرانسه، انگلیس، آلمان، هلند، مجارستان، ایتالیا و غیره وجود دارد، سفارشات متعددی از نقاشی ها در مجموعه های خصوصی در مناطق مختلف روسیه به پایان رسید. و در مجموعه های I. Kobzon و V. .Vinokur پرتره هایی از تقریباً همه اعضای خانواده آنها وجود دارد که توسط بلکوفسکی نقاشی شده است.
از سال 1985، این هنرمند در مسکو زندگی و کار کرده است.

ارتباط با تبریز امروز

اخبار ، گزارشات ، عکسها و فیلم های خود را برای ما ارسال دارید . برای ارسال میتوانید از طریق آدرس تلگرامی یا ایمیل استفاده کنید.

info@tabriz-emrooz.ir

اشتراک در خبرنامه

برای اطلاع از آخرین خبرهای تبریز امروز در کانال تلگرام ما عضو شوید.

کانل تلگرام تبریز امروز

فرم تماس با تبریز امروز

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تبریز امروز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
طراحی وتولید توسططراح وب سایت