16 بهمن 1402

هلن کوتل نقاش لطافت های زندگی

نقاشی های آرام از زیبایی های ساده

هلن کوتل متولد 1962 در خلیج ویلیامزتاون، ویکتوریا، هنرمندی خودآموخته است که در همه رسانه ها به سبک رئالیستی/امپرسیونیستی نقاشی می کند. زندگی هنری هلن در اوایل کودکی آغاز شد. او ساعت های زیادی را صرف نقاشی از زندگی می کرد و همیشه به دنبال موضوعی جدید بود. چیزی که به عنوان یک سرگرمی دوران کودکی شروع شد، با گذشت زمان به اشتیاق تبدیل شد تا خلاقیت خود را در هر رسانه ای که برای تعریف و تمجید از موضوع انتخاب شده مورد نیاز باشد، تبدیل شود. هلن به شدت توسط معلمان هنر دبیرستانش تشویق شد تا حرفه ای در هنر و تدریس داشته باشد. با این حال او تصمیم گرفت در دانشگاه ادامه ندهد و در رشته هنر تحصیل نکند، اما تصمیم گرفت مسیر خودآموزی و اکتشاف خود را دنبال کند. او از هنرمندان مختلف گذشته و حال الهام گرفته است و آثار آرتور استریتون، جان سینگر-سارجنت، هارولد هربرت را انتخاب کرده است و از نزدیک به بررسی ضربات قلم مو و تکنیک های آنها پرداخته است. او ابتدا آزمایش کرد و سپس به مدت 5 سال روی روغن ها تمرکز کرد و در نهایت تمرکز خود را تغییر داد و تصمیم گرفت در آبرنگ تخصص داشته باشد که برای 25 سال آینده ادامه یافت و همچنین اکنون در رنگ اکریلیک کار می کند.

تبریز امروز:

 

هلن کوتل متولد 1962 در خلیج ویلیامزتاون، ویکتوریا، هنرمندی خودآموخته است که در همه رسانه ها به سبک رئالیستی/امپرسیونیستی نقاشی می کند. زندگی هنری هلن در اوایل کودکی آغاز شد. او ساعت های زیادی را صرف نقاشی از زندگی می کرد و همیشه به دنبال موضوعی جدید بود. چیزی که به عنوان یک سرگرمی دوران کودکی شروع شد، با گذشت زمان به اشتیاق تبدیل شد تا خلاقیت خود را در هر رسانه ای که برای تعریف و تمجید از موضوع انتخاب شده مورد نیاز باشد، تبدیل شود. هلن به شدت توسط معلمان هنر دبیرستانش تشویق شد تا حرفه ای در هنر و تدریس داشته باشد. با این حال او تصمیم گرفت در دانشگاه ادامه ندهد و در رشته هنر تحصیل نکند، اما تصمیم گرفت مسیر خودآموزی و اکتشاف خود را دنبال کند. او از هنرمندان مختلف گذشته و حال الهام گرفته است و آثار آرتور استریتون، جان سینگر-سارجنت، هارولد هربرت را انتخاب کرده است و از نزدیک به بررسی ضربات قلم مو و تکنیک های آنها پرداخته است. او ابتدا آزمایش کرد و سپس به مدت 5 سال روی روغن ها تمرکز کرد و در نهایت تمرکز خود را تغییر داد و تصمیم گرفت در آبرنگ تخصص داشته باشد که برای 25 سال آینده ادامه یافت و همچنین اکنون در رنگ اکریلیک کار می کند. مهم نیست که چه رسانه ای انتخاب شود، او معتقد است که با شیفتگی به تأثیرات نور بر یک موضوع و مشاهده جزئیات جذاب زندگی، دیدگاه های روزمره می تواند به آثار هنری پویا و جالب تبدیل شود. کار هلن به عنوان یک هنرمند و مربی هنر آغاز شد، بدون آموزش رسمی، فقط اشتیاق به ادامه یادگیری و سپس انتقال دانش به دست آمده خود به دیگران و تشویق آنها به لذت بردن از دنیای هنر.

هلن در حال حاضر به عنوان یک هنرمند حرفه ای / مربی هنر در محدوده شمال / غرب ملبورن مقدونیه کار می کند.
او یک معلم / معلم محبوب و مورد توجه است. هلن در حال حاضر کلاس ها و کارگاه های آموزشی را در مناطق مختلف برگزار می کند و طراحی و نقاشی با آبرنگ، اکریلیک و ترکیبی را آموزش می دهد.

هلن کوتل -Helen Cottle
هلن همچنین چندین کارگاه برای گالری ملی ویکتوریا برگزار کرده است و در حال حاضر مدرس صحنه هنری مدرسه هنر میچل، باثورست، حمله هنری دوکی، شپارتون، و انجمن هنری کایرنز، Qld است.
هلن چندین نمایشگاه انفرادی و مشترک برگزار کرده است که همگی با فروش و سفارش‌های زیادی که از آن‌ها گسترش یافته، بسیار موفق بوده‌اند. او در بسیاری از نمایش‌ها و مسابقات هنری مانند نمایش هنری Camberwell Rotary شرکت می‌کند. نمایشگاه هنر کالج سنت کوین و به طور مرتب جوایز، جوایز و تقدیرنامه ها را دریافت می کند. در سال 2019 هلن فینالیست جایزه معتبر نقاشی لن فاکس در موزه هنر کسلمین بود.
کارهای اخیر را می توان در استودیو/گالری خصوصی وی گیزبورن ویکتوریا مشاهده کرد. بازدید از استودیو به صورت خصوصی و با تعیین وقت قبلی امکان پذیر است. هلن همچنین یکی از شرکت کنندگان DMROS Daylesford و Macedon Ranges Open Studios است.

 

ارتباط با تبریز امروز

اخبار ، گزارشات ، عکسها و فیلم های خود را برای ما ارسال دارید . برای ارسال میتوانید از طریق آدرس تلگرامی یا ایمیل استفاده کنید.

info@tabriz-emrooz.ir

اشتراک در خبرنامه

برای اطلاع از آخرین خبرهای تبریز امروز در کانال تلگرام ما عضو شوید.

کانل تلگرام تبریز امروز

فرم تماس با تبریز امروز

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تبریز امروز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
طراحی وتولید توسططراح وب سایت