25 شهریور 1402

پل طلایی دانانگ ویتنام یک خلاقیت بشری

پلی کهن اما جوان

پل طلایی در ارتفاع 1414 متری از سطح دریا، در میان مناظر شاعرانه شگفت انگیز نو چوا ، به بازدیدکنندگان احساس گم شدن در یک سرزمین افسانه ای را می دهد. طراحی جسورانه پل طلایی توسط معماران چشمگیر است

تبریز امروز:

صاحب نظران در جهان پل طلایی را یک شگفتی مصنوعی جهان می نامند، با نگاهی به سفر 5 ساله از زمان افتتاح پل طلایی به روی عموم، نشریه بورد پاندا نوشته است که این پل در حال حاضر یکی از شناخته شده ترین نمادها در ویتنام به همراه خلیج ها لونگ است.

 پل طلایی در ارتفاع 1414 متری از سطح دریا، در میان مناظر شاعرانه شگفت انگیز نو چوا ، به بازدیدکنندگان احساس گم شدن در یک سرزمین افسانه ای را می دهد. طراحی جسورانه پل طلایی توسط معماران چشمگیر است

اخیراً در پایان ماه آگوست، بورد پاندا مقاله "جشن پنجمین سالگرد پل طلایی، شگفتی انسان ساخت مدرن جهان" را منتشر کرد. این نیز سایت خبری معروفی است که پل طلایی را به‌عنوان «به‌طور نفس‌گیر» و «مثل فیلم ارباب حلقه‌ها» در هنگام نمایش پل در سال 2018 ستایش کرد. مقاله مربوط به پل طلایی در آن زمان دربورد پاندا بی‌سابقه بود. پدیده ای برای این پایگاه خبری که تا به امروز نزدیک به 600 هزار بازدید و مطالعه ثبت کرده است.

پنج سال از افتتاح پل طلایی برای عموم می گذرد، اما این پل همچنان با زیبایی خود مانند یک فیلم فانتزی، افکار عمومی را به خود جلب می کند ، مردم در سراسر جهان وقتی برای اولین بار پل طلایی را می بینند شگفت زده می شوند. این پل مانند دست غول پیکر ی از دنیای دیگر  در دامنه کوه ظاهر می شود و از پل فرسوده حمایت می کند، گویی که توسط یک تمدن باستانی ساخته شده اند، اما در واقع پل طلایی تنها 5 سال از عمر آن می وذرد.

پل طلایی یکی از "آهن ربا"هایی است که گردشگران را به دا نانگ جذب می کند.

پل در محدوده ترونگ سان مشرف به دریای شرقی و شهر Da دا نانگ است. این پروژه از نیاز به ساخت یک مسیر پیاده روی که ایستگاه تله کابین مارسی را به باغ Thien Thai و باغ گل فرانسوی  Le Jardin D'Amour در منطقه توریستی تپه های بانا هیل متصل می کند، سرچشمه گرفته است. در این مقاله توضیح داده شده است: «پل با موقعیت مکانی خاص در میان طبیعت سرسبز قرار دارد که اغلب در مه پوشیده شده است و صحنه را جادویی می کند.

از نظر تأثیر بر صنعت گردشگری محلی، گفته می شود که تصویر دا نانگ در حال حاضر در چشم بازدیدکنندگان بین‌المللی با پل طلایی مترادف است. اغراق نیست اگر بگوییم پل طلایی دا نانگ را در نقشه گردشگری صدها میلیون گردشگر در سراسر آسیا و فراتر از آن قرار داده است.

 

ارتباط با تبریز امروز

اخبار ، گزارشات ، عکسها و فیلم های خود را برای ما ارسال دارید . برای ارسال میتوانید از طریق آدرس تلگرامی یا ایمیل استفاده کنید.

info@tabriz-emrooz.ir

اشتراک در خبرنامه

برای اطلاع از آخرین خبرهای تبریز امروز در کانال تلگرام ما عضو شوید.

کانل تلگرام تبریز امروز

فرم تماس با تبریز امروز

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تبریز امروز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
طراحی وتولید توسططراح وب سایت