خبر های ویژه

مهاجرانی که به دنبال پناهندگی هستند، اجازه ورود به ایالات متحده را می خواهند.

21 اردیبهشت 1403

در آخرین "اعلان واضح ببرای نسل کشی" حزب جمهوری خواه، سناتور خواستار بمباران هسته ای غزه شد

12 فروردین 1403

حمله غافلگیرانه پلیس به منزل رئیس‌جمهوری ؛ ساعت‌های رولکس خانم بولوآرته جنجال‌برانگیز شد

12 فروردین 1403

روسیه و چین قطعنامه پیشنهادی آمریکا برای آتش‌بس در غزه را در شورای امنیت سازمان ملل وتو کردند

5 فروردین 1403

گروه های بومی روی گنجینه ای از لیتیوم نشسته اند. اکنون معادن آب، فرهنگ و ثروت آنها را تهدید می کند

23 اسفند 1402

تنبیه دانش آموز به دلیل آرایش موی نامتعارف

4 اسفند 1402

«پسرم تو همیشه یک احمق بودی»

1 اسفند 1402

برزیل اظهارات لولا در غزه را در مناقشه دیپلماتیک با اسرائیل پس نخواهد گرفت

1 اسفند 1402

اتهامات کودتا برای رییس جمهور سابق

22 بهمن 1402

ترامپ پادشاه نبود و می توان به خاطر جنایاتی که در زمان ریاست جمهوری مرتکب شده ، او را محاکمه کرد، در برابر جرم ؛رئیس جمهور ترامپ به شهروند ترامپ تبدیل شده است

17 بهمن 1402

جنگ در یک سو ، تلاش برای صلح در سوی دیگر

14 بهمن 1402

رودخانه اتمسفریک وارد ایالات متحده شد

12 بهمن 1402

شاهکار جدید بایدن: من قاطی کردم!

29 دی 1402

برزیل نگرانی خود را با انتقاد ونزوئلا از کشتی جنگی بریتانیایی که به گویان فرستاده شده است، نشان می دهد

9 دی 1402

دستگیری کشیش های کاتولیک در نیکاراگوئه ادامه می یابد

9 دی 1402

گوستاوو سیسنروس، غول رسانه ای ونزوئلا در سن 78 سالگی درگذشت

9 دی 1402

3 شهریور 1402

خانه ای در داخل هواپیما

یک خانه ی متفاوت در درون جنگل

بروس کمپل، مهندس برق 64 ساله بازنشسته، همیشه دید بسیار خلاقانه ای داشته است. هنگامی که او در اوایل دهه بیست زندگی خود بود، یک قطعه زمین 10 جریبی را به قیمت 23000 دلار در جنگل های هیلزبورو، اورگان خریداری کرد و دید بسیار روشنی داشت که با آن چه باید کرد. او یک هواپیمای قدیمی و یک قطعه زمین بزرگ گرفت و آن را به منحصر به فردترین خانه روی زمین تبدیل کرد. به دیدن داخل این خانه منحصر به فرد می توان رفت .

تبریز امروز:

 

در تاریخ بشر، ساختمان های عجیب و غریب زیادی ساخته شده است. به خصوص خانه ها در هر شکل و اندازه ساخته شده اند. 
خانه هواپیما
بروس کمپل، مهندس برق 64 ساله بازنشسته، همیشه دید بسیار خلاقانه ای داشته است. هنگامی که او در اوایل دهه بیست زندگی خود بود، یک قطعه زمین 10 جریبی را به قیمت 23000 دلار در جنگل های هیلزبورو، اورگان خریداری کرد و دید بسیار روشنی داشت که با آن چه باید کرد. او یک هواپیمای قدیمی و یک قطعه زمین بزرگ گرفت و آن را به منحصر به فردترین خانه روی زمین تبدیل کرد. به دیدن داخل این خانه منحصر به فرد می توان رفت .
طرح نوآورانه
کمپبل از زمان جوانی اش علاقه زیادی به سرهم بندی اشیاء قدیمی و خلق چیزهای جدید داشته است. برنامه او برای این قطعه زمین این بود که از آن به عنوان مکانی برای ساختن خانه ای برای خود استفاده کند، خانه ای که می خواست از چندین کشتی باری مختلف طراحی کند. به نظر می رسید این یک طرح بسیار نوآورانه است، اما پس از آن کمپبل در مورد خانه ای که شخص دیگری ساخته بود شنید. حدود دو دهه پس از اینکه بروس کمپبل برای اولین بار طرح خود را ارائه کرد، در مورد جوآن اوسری، آرایشگری از می سی سی پی شنید. او یک بوئینگ ۷۲۷ خریده بود و آن را به خانه تبدیل کرده بود. خانه قبلی او سوخته بود، بنابراین او تصمیم گرفت یک هواپیمای کاربردی را در کنار رودخانه ای آرام بازسازی کند. این موضوع کمبل را به فکر واداشت و تصمیم گرفت برنامه های خود را تغییر دهد.
بوئینگ 727
در سال 1999، کمپبل تصمیم گرفت یک هواپیمای بوئینگ 727 را از المپیک ایرویز به قیمت 100000 دلار خریداری کند. وقتی هواپیما را خرید، باید وسیله نقلیه عظیم را به جنگلی در اورگان می برد. از آنجایی که هواپیما باید از آتن یونان وارد می شد، این حمل و نقل کمی مشکل ساز شد. هزینه های حمل و نقل در نهایت به حدود 120000 دلار اضافه شد که به این معنی بود که او اساساً 220000 دلار برای هواپیما پرداخت کرد. برای او، هر چند این هواپیما ارزش هر چیزی را داشت.

تزیین داخلی
داخل هواپیما تمام امکانات رفاهی که ممکن است نیاز باشد را دارد. بسیاری از عناصر اصلی هواپیما، مانند برخی از صندلی های اصلی و همچنین توالت، به همان شکلی که بودند حفظ شده اند. کمپبل حتی یک ماشین لباسشویی و یک سینک اضافه کرد.
بوئینگ 727 فضای زیادی ارائه می دهد، اما کمپبل در خانه غیرمعمول خود کاملاً متواضعانه زندگی می کند. او روی فوتون می‌خوابد، با استفاده از مایکروویو و توستر آشپزی می‌کند، عمدتا غلات و کنسرو می‌خورد و خودش وسایل بداهه زیادی می‌سازد.
ما مطمئن نیستیم که بخواهیم مانند کمپبل در این هواپیما زندگی کنیم یا نه، اما قطعاً از کاری که او انجام داد تحت تأثیر قرار گرفتیم! فقط به این هواپیما نگاه کنید. باحال به نظر نمیاد؟ انجام چنین کاری عظیم باید احساس خوبی داشته باشد.

ارتباط با تبریز امروز

اخبار ، گزارشات ، عکسها و فیلم های خود را برای ما ارسال دارید . برای ارسال میتوانید از طریق آدرس تلگرامی یا ایمیل استفاده کنید.

info@tabriz-emrooz.ir

اشتراک در خبرنامه

برای اطلاع از آخرین خبرهای تبریز امروز در کانال تلگرام ما عضو شوید.

کانل تلگرام تبریز امروز

فرم تماس با تبریز امروز

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تبریز امروز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
طراحی وتولید توسططراح وب سایت