28 تیر 1402

نیشیاما اونسن کیونکان ، یک هتل قدیمی در ژاپن

قدیمی ترین هتل جهان بیش از 1300 سال است که توسط یک خانواده اداره می شود و حتی از سامورایی ها نیز پذیرایی می کند.

در میان تعدادی از چشمه های آب گرم دیدنی در کوهستان، نیشیاما اونسن کیونکان به سبک سنتی در استان یاماناشی، ژاپن، به عنوان قدیمی ترین هتل، مسافرخانه، و احتمالاً حتی کسب و کار جهان به طور کلی برای همه از سامورایی های باستانی تا گردشگران مدرن برای بیش از هزار سال شناخته می شود. "اونسن" یا "چشمه آب گرم" سنتی که در ابتدا در سال 705 میلادی تأسیس شد، زاییده کمک پسر امپراتور حاکم بود. چشمه‌های آب گرم طبیعی در این منطقه امکان ایجاد تعدادی حمام شفا را فراهم می‌کرد که بازدیدکنندگان و مردان نظامی را از اطراف به آنجا می‌کشید تا بیایند و استراحت کنند. در میان این حامیان اولیه تعدادی از سامورایی ها و شوگان های معروف بودند که به آبگرم شهرت بیشتری دادند. از زمان پیدایش، کیونکان اونسن در طول قرن ها در خانواده اصلی حفظ شده است. 52 نسل مختلف از نوادگان از کاروانسرا مراقبت و اداره می‌کنند و هر دوره که می‌گذرد فضا را رشد داده و آن را به آرامی مدرن می‌کنند.

تبریز امروز:

نیشیاما اونسن کیونکان ، یک هتل قدیمی در ژاپن

هایاکاوا، ژاپن

در میان تعدادی از چشمه های آب گرم دیدنی در کوهستان، نیشیاما اونسن کیونکان به سبک سنتی در استان یاماناشی، ژاپن، به عنوان قدیمی ترین هتل، مسافرخانه، و احتمالاً حتی کسب و کار جهان به طور کلی  برای همه از سامورایی های باستانی تا گردشگران مدرن برای بیش از هزار سال شناخته می شود.

"اونسن" یا "چشمه آب گرم" سنتی که در ابتدا در سال 705 میلادی تأسیس شد، زاییده کمک پسر امپراتور حاکم بود. چشمه‌های آب گرم طبیعی در این منطقه امکان ایجاد تعدادی حمام شفا را فراهم می‌کرد که بازدیدکنندگان و مردان نظامی را از اطراف به آنجا می‌کشید تا بیایند و استراحت کنند. در میان این حامیان اولیه تعدادی از سامورایی ها و شوگان های معروف بودند که به آبگرم شهرت بیشتری دادند.

از زمان پیدایش، کیونکان اونسن در طول قرن ها در خانواده اصلی حفظ شده است. 52 نسل مختلف از نوادگان از کاروانسرا مراقبت و اداره می‌کنند و هر دوره که می‌گذرد فضا را رشد داده و آن را به آرامی مدرن می‌کنند.

امروزه این سایت به طور قابل توجهی بزرگتر از بیش از هزار سال پیش است، اما ظاهر و احساس مسافرخانه به طور شگفت انگیزی بدون تغییر باقی مانده است. علیرغم امکانات مدرن، طراحی ساده و آرامش بخش فضاها و کوه های طبیعی اطراف آنها این احساس را ایجاد می کند که انگار هنوز سال  705 است. Keiunkan در حال حاضر رکورد گینس را برای قدیمی ترین هتل دارد و اکنون به دنبال یک چشمه آب گرم دیگر است. به لطف حمام جدیدشان که بیش از هزار لیتر آب گرم شده طبیعی در دقیقه پمپاژ می کند.

ارتباط با تبریز امروز

اخبار ، گزارشات ، عکسها و فیلم های خود را برای ما ارسال دارید . برای ارسال میتوانید از طریق آدرس تلگرامی یا ایمیل استفاده کنید.

info@tabriz-emrooz.ir

اشتراک در خبرنامه

برای اطلاع از آخرین خبرهای تبریز امروز در کانال تلگرام ما عضو شوید.

کانل تلگرام تبریز امروز

فرم تماس با تبریز امروز

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تبریز امروز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
طراحی وتولید توسططراح وب سایت