خبر های ویژه

میراث مرگبار و پرشکنجه‌ : کیسینجر و سیاست واقعی در سیاست خارجی ایالات متحده

10 آذر 1402

انفجار در پل رنگین کمان

1 آذر 1402

خاویر میلِی معروف به «ترامپ آرژانتین» با وعده «بازسازی اقتصاد» در انتخابات ریاست جمهوری پیروز شد

29 آبان 1402

مذاکرات بی‌پرده بایدن و شی به توافقاتی در مورد فنتانیل وموضوعات نظامی منجر شد

25 آبان 1402

سندرز می گوید: ای کاش راه حل ساده ای وجود داشت. که "وجود ندارد."

23 آبان 1402

صدها نفر در بندر تاکوما قایق موسوم به «نسل‌کشی» حامل سلاح به اسرائیل را مسدود کردند.

16 آبان 1402

سازمان دهنده صدای یهودی برای صلح گفت: "ما اجازه نمی دهیم نسل کشی به نام ما انجام شود." اکنون برای نجات جان ها آتش بس کنید!

16 آبان 1402

چاقو زدن به تن نحیف کودک فلسطینی در امریکا

24 مهر 1402

تصوری از مرد قرن بیست و یکم در سال 1939

31 شهریور 1402

روند مبادله زندانیان و آزادسازی پول‌های مسدود شده ایران به تعویق افتاد

24 شهریور 1402

خانه ای در داخل هواپیما

3 شهریور 1402

خشونت جنسی یک تهدید فراگیر برای کارگران زن مزرعه است + ویدئو

9 مرداد 1402

در زیمبابوه، ما برای شیرها گریه نمی کنیم

26 تیر 1402

جشن بلوغ در قبایل امریکای جنوبی

29 خرداد 1402

دریای آینه ها

29 خرداد 1402

اگر می خواهید در زندان بمیرید، به صحبت کردن ادامه دهید

23 خرداد 1402

22 خرداد 1402

چگونه میلیاردها کمک امدادی کوید-19 به سرقت یا به هدر رفت

غارت ثروت عمومی در مقابله با کرونا

کلاهبرداران از شماره تامین اجتماعی افراد مرده و زندانیان فدرال برای دریافت چک بیکاری استفاده کردند. کلاهبرداران این مزایا را در چندین ایالت جمع آوری کردند. و متقاضیان وام فدرال با پایگاه داده وزارت خزانه داری که پرچم قرمز را در مورد وام گیرندگان ناصحیح برافراشته بود، آنها را مورد بررسی قرار نداد. جنایتکاران و باندها پول را گرفتند. اما یک سرباز آمریکایی در جورجیا، کشیش یک کلیسای منحل شده در تگزاس، یک قانونگذار سابق ایالتی در میسوری و یک پیمانکار سقف در مونتانا نیز همین کار را کردند. همه اینها منجر به بزرگ‌ترین درد و رنج در تاریخ ایالات متحده شد، به طوری که سارقان میلیاردها دلار از کمک‌های امدادی فدرال کوید-19 را به غارت بردند که هدف آن مبارزه با بدترین بیماری همه‌گیری در یک قرن و تثبیت اقتصاد در سقوط آزاد بود. تجزیه و تحلیل آسوشیتدپرس نشان داد که کلاهبرداران به طور بالقوه بیش از 280 میلیارد دلار بودجه امدادی کوید-19 را سرقت کرده اند. 123 میلیارد دلار دیگر هدر رفت یا به اشتباه خرج شد. در مجموع، این ضرر 10 درصد از 4.2 تریلیون دلاری است که دولت ایالات متحده تاکنون در کمک های امدادی کوید-19 پرداخت کرده است.

تبریز امروز:

به گزارش آسوشیتدپرس کلاهبرداران از شماره تامین اجتماعی افراد مرده و زندانیان فدرال برای دریافت چک بیکاری استفاده کردند. کلاهبرداران این مزایا را در چندین ایالت جمع آوری کردند. و متقاضیان وام فدرال با پایگاه داده وزارت خزانه داری که پرچم قرمز را در مورد وام گیرندگان ناصحیح برافراشته بود، آنها را مورد بررسی قرار نداد.

جنایتکاران و باندها پول را گرفتند. اما یک سرباز آمریکایی در جورجیا، کشیش یک کلیسای منحل شده در تگزاس، یک قانونگذار سابق ایالتی در میسوری و یک پیمانکار سقف در مونتانا نیز همین کار را کردند.

همه اینها منجر به بزرگ‌ترین درد و رنج در تاریخ ایالات متحده شد، به طوری که سارقان میلیاردها دلار از کمک‌های امدادی فدرال کوید-19 را به غارت بردند که هدف آن مبارزه با بدترین بیماری همه‌گیری در یک قرن و تثبیت اقتصاد در سقوط آزاد بود.

تجزیه و تحلیل آسوشیتدپرس نشان داد که کلاهبرداران به طور بالقوه بیش از 280 میلیارد دلار بودجه امدادی کوید-19 را سرقت کرده اند. 123 میلیارد دلار دیگر هدر رفت یا به اشتباه خرج شد. در مجموع، این ضرر 10 درصد از 4.2 تریلیون دلاری است که دولت ایالات متحده تاکنون در کمک های امدادی کوید-19 پرداخت کرده است.

ارتباط با تبریز امروز

اخبار ، گزارشات ، عکسها و فیلم های خود را برای ما ارسال دارید . برای ارسال میتوانید از طریق آدرس تلگرامی یا ایمیل استفاده کنید.

info@tabriz-emrooz.ir

اشتراک در خبرنامه

برای اطلاع از آخرین خبرهای تبریز امروز در کانال تلگرام ما عضو شوید.

کانل تلگرام تبریز امروز

فرم تماس با تبریز امروز

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تبریز امروز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
طراحی وتولید توسططراح وب سایت