خبر های ویژه

انفجار در پل رنگین کمان

1 آذر 1402

خاویر میلِی معروف به «ترامپ آرژانتین» با وعده «بازسازی اقتصاد» در انتخابات ریاست جمهوری پیروز شد

29 آبان 1402

مذاکرات بی‌پرده بایدن و شی به توافقاتی در مورد فنتانیل وموضوعات نظامی منجر شد

25 آبان 1402

سندرز می گوید: ای کاش راه حل ساده ای وجود داشت. که "وجود ندارد."

23 آبان 1402

صدها نفر در بندر تاکوما قایق موسوم به «نسل‌کشی» حامل سلاح به اسرائیل را مسدود کردند.

16 آبان 1402

سازمان دهنده صدای یهودی برای صلح گفت: "ما اجازه نمی دهیم نسل کشی به نام ما انجام شود." اکنون برای نجات جان ها آتش بس کنید!

16 آبان 1402

چاقو زدن به تن نحیف کودک فلسطینی در امریکا

24 مهر 1402

تصوری از مرد قرن بیست و یکم در سال 1939

31 شهریور 1402

روند مبادله زندانیان و آزادسازی پول‌های مسدود شده ایران به تعویق افتاد

24 شهریور 1402

خانه ای در داخل هواپیما

3 شهریور 1402

خشونت جنسی یک تهدید فراگیر برای کارگران زن مزرعه است + ویدئو

9 مرداد 1402

در زیمبابوه، ما برای شیرها گریه نمی کنیم

26 تیر 1402

جشن بلوغ در قبایل امریکای جنوبی

29 خرداد 1402

دریای آینه ها

29 خرداد 1402

اگر می خواهید در زندان بمیرید، به صحبت کردن ادامه دهید

23 خرداد 1402

چگونه میلیاردها کمک امدادی کوید-19 به سرقت یا به هدر رفت

22 خرداد 1402

6 خرداد 1402

زن قاتل قبل از مرگ شوهرش برای وی 4 بیمه نامه عمر خریداری کرده بود

زنی که در فراق شوهرش کتاب نوشت از بیمه‌های عمر او ۲ میلیون دلار به جیب زده است

در جریان رسیدگی به اتهامات یک نویسنده زن آمریکایی مبنی بر به قتل رساندن همسرش از طریق خوراندن ماده سمی فنتانیل به‌ او، وی اکنون با اتهامات تازه‌ای روبرو است. فرد مظنون به قتل متهم است که مخفیانه نزدیک به ۲ میلیون دلار از بیمه‌نامه‌های عمر همسرش دریافت کرده است. ابتدا قرار بود جلسه دادگاه خانم «کوری ریچینز» روز جمعه برگزار شود که ناگهان یک روز مانده تا روز جلسه، دادگاه پرونده وی را اصلاح و موارد جدید را به آن اضافه کرد و همین امر منجر به تعویق رسیدگی شد. ریچینز ۳۳ ساله، به یک فقره قتل خشن و سه فقره نگهداری مواد شیمیایی ممنوعه به قصد توزیع پس از مرگ همسرش در چهارم ماه مارس گذشته متهم شده است. کالبد شکافی و گزارش سم شناسی نشان داد که او بر اثر مصرف بیش از حد فنتانیل فوت کرده است. به گفته دادستان پرونده، در بدن همسر او که در مارس ۲۰۲۲ میلادی در خانه‌شان جان باخت، ۵ برابر دوز کشندۀ این سم یافت شده است. یک سال پس از مرگ همسر این خانم، وی کتابی با موضوع غم و اندوه تحت عنوان «آیا تو با من هستی؟» منتشر کرد. در توضیح این کتاب آمده بود که برای «ایجاد آرامش و آسایش برای کودکانی که یکی از عزیزان خود را از دست داده اند» مناسب است. او این کتاب را به «شوهر بی‌نظیرو یک پدر فوق‌العاده» تقدیم کرد. هم اکنون این کتاب از فهرست خرید وبسایت آمازون حذف شده است.

تبریز امروز:

نویسنده قاتل

خانم کوری ریچینز و همسر مقتولش اریک

خانم کوری ریچینز و همسر مقتولش اریک   -  Copyright  فیس‌بوک
 یورونیوز فارسی

در جریان رسیدگی به اتهامات یک نویسنده زن آمریکایی مبنی بر به قتل رساندن همسرش از طریق خوراندن ماده سمی فنتانیل به‌ او، وی اکنون با اتهامات تازه‌ای روبرو است.

 فرد مظنون به قتل متهم است که مخفیانه نزدیک به ۲ میلیون دلار از بیمه‌نامه‌های عمر همسرش دریافت کرده است.

ابتدا قرار بود جلسه دادگاه خانم «کوری ریچینز» روز جمعه برگزار شود که ناگهان یک روز مانده تا روز جلسه، دادگاه پرونده وی را اصلاح و موارد جدید را به آن اضافه کرد و همین امر منجر به تعویق رسیدگی شد.

ریچینز ۳۳ ساله، به یک فقره قتل خشن و سه فقره نگهداری مواد شیمیایی ممنوعه به قصد توزیع پس از مرگ همسرش در چهارم ماه مارس گذشته متهم شده است.

 کالبد شکافی و گزارش سم شناسی نشان داد که او بر اثر مصرف بیش از حد فنتانیل فوت کرده است. به گفته دادستان پرونده، در بدن همسر او که در مارس ۲۰۲۲ میلادی در خانه‌شان جان باخت، ۵ برابر دوز کشندۀ این سم یافت شده است.

یک سال پس از مرگ همسر این خانم، وی کتابی با موضوع غم و اندوه تحت عنوان «آیا تو با من هستی؟» منتشر کرد. در توضیح این کتاب آمده بود که برای «ایجاد آرامش و آسایش برای کودکانی که یکی از عزیزان خود را از دست داده اند» مناسب است. او این کتاب را به «شوهر بی‌نظیرو یک پدر فوق‌العاده» تقدیم کرد. هم اکنون این کتاب از فهرست خرید وبسایت آمازون حذف شده است.

آیا فرد مقتول از بیمه‌نامه‌های عمر خود مطلع بوده است؟

سند ارائه شده‌ی دادگاه در روز پنجشنبه ادعا می کند که در سپتامبر ۲۰۲۰، آقای اریک ریچینز متوجه می‌شود که همسرش از یک حساب اعتباری وی، ۲۵۰ هزار دلار خرج کرده است، همچنین دست کم ۱۰۰ هزار دلار از حساب های بانکی او برداشت و بیش از ۳۰ هزار دلار از کارت‌های اعتباری یگر وی خرج شده است.

 طبق این سند، اریک ریچینز با همسرش در مورد این پول مجادله می‌کنند و خانم ریچینز موافقت می‌کند که این مبلغ را به او پس بدهد.

در این سند اصلاحی دادگاه آمده است که یک ماه پس از آن در اکتبر ۲۰۲۰، اریک ریچینز با یک وکیل خانواده و یک وکیل املاک دیدار می‌کند. او بدون اطلاع همسرش، وصیت نامه خود را تغییر می‌دهد و املاک خود را به نام خواهرش کیتی ریچینز-بنسون وصیت می‌کند.

همچنین ادعا می‌شود که بین سال‌های ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۷، ریچینز حداقل «چهار بیمه نامه عمر» به نام شوهرش به ارزش تقریبا ۲ میلیون دلار خریداری کرده است. در گزارش جدید دادگاه آمده است که اریک ریچینز از خرید این بیمه نامه‌ها توسط خانم ریچینز بی اطلاع بوده است.

خانواده اریک ریچینز گفته‌اند که خانم ریچینز چندین بار دیگر نیز سعی کرده اریک را مسموم کند. یکی از این تلاش ها به یک روز ولنتاین برمی‌گردد. طبق این پرونده، گفته می شود که ریچینز برای شوهرش یک ساندویچ آغشته به سم درست کرده و آن را با یک یادداشت عاشقانه روی صندلی ماشین وی گذاشته است.

ارتباط با تبریز امروز

اخبار ، گزارشات ، عکسها و فیلم های خود را برای ما ارسال دارید . برای ارسال میتوانید از طریق آدرس تلگرامی یا ایمیل استفاده کنید.

info@tabriz-emrooz.ir

اشتراک در خبرنامه

برای اطلاع از آخرین خبرهای تبریز امروز در کانال تلگرام ما عضو شوید.

کانل تلگرام تبریز امروز

فرم تماس با تبریز امروز

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تبریز امروز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
طراحی وتولید توسططراح وب سایت