2 دی 1401

«شاید آخرین موسیقی من باشد»

ریویچی ساکاموتو پیانو می نوازد

ریویچی ساکاموتو، آهنگساز و نوازنده ژاپنی، کنسرتی از پیش ضبط شده را پخش کرد که به دلیل مبارزه مداومش با سرطان گفته است: «شاید آخرین موسیقی من باشد». مری کریسمس یکی از این آثار است . ساکاموتو که به خاطر اجرای موسیقی‌هایش و همچنین همکاری در دهه‌های 1970 و 1980 با گروه موسیقی الکترونیک " یلو مجیک ارکستر " شناخته می‌شود، پس از اینکه قبلاً اعلام کرده بود در سال 2014 سرطان گلو و در سال 2021 سرطان رکتوم دارد، در ماه ژوئن اعلام کرد که با سرطان مرحله 4 مبارزه می‌کند. فیلم کنسرت پیانو در حدود 30 کشور و منطقه از جمله ژاپن، آسیا و اروپا پخش شد. در آن، مرد 70 ساله 13 آهنگ خود را اجرا کرد، از جمله تم اصلی فیلم سال 1983 "کریسمس مبارک، آقای لارنس"، "تانگ پو " از آثار خودش و موسیقی هایی از مجموعه جدیدی که برای انتشار آماده شده است.

تبریز امروز:

 

ریویچی ساکاموتو، آهنگساز و نوازنده ژاپنی، کنسرتی از پیش ضبط شده را در پخش کرد که به دلیل مبارزه مداومش با سرطان گفته است: «شاید آخرین موسیقی من باشد». مری کریسمس یکی از این آثار است .

ساکاموتو که به خاطر اجرای موسیقی‌هایش و همچنین همکاری در دهه‌های 1970 و 1980 با گروه موسیقی الکترونیک " یلو مجیک ارکستر " شناخته می‌شود، پس از اینکه قبلاً اعلام کرده بود در سال 2014 سرطان گلو و در سال 2021 سرطان رکتوم دارد، در ماه ژوئن اعلام کرد که با سرطان مرحله 4 مبارزه می‌کند.  فیلم کنسرت پیانو در حدود 30 کشور و منطقه از جمله ژاپن، آسیا و اروپا پخش شد. در آن، مرد 70 ساله 13 آهنگ خود را اجرا کرد، از جمله تم اصلی فیلم سال 1983 "کریسمس مبارک، آقای لارنس"، "تانگ پو " از آثار خودش و موسیقی هایی از مجموعه جدیدی که برای انتشار آماده شده است.

ارتباط با تبریز امروز

اخبار ، گزارشات ، عکسها و فیلم های خود را برای ما ارسال دارید . برای ارسال میتوانید از طریق آدرس تلگرامی یا ایمیل استفاده کنید.

info@tabriz-emrooz.ir

اشتراک در خبرنامه

برای اطلاع از آخرین خبرهای تبریز امروز در کانال تلگرام ما عضو شوید.

کانل تلگرام تبریز امروز

فرم تماس با تبریز امروز

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تبریز امروز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
طراحی وتولید توسططراح وب سایت