خبر های ویژه

انفجار در پل رنگین کمان

1 آذر 1402

خاویر میلِی معروف به «ترامپ آرژانتین» با وعده «بازسازی اقتصاد» در انتخابات ریاست جمهوری پیروز شد

29 آبان 1402

مذاکرات بی‌پرده بایدن و شی به توافقاتی در مورد فنتانیل وموضوعات نظامی منجر شد

25 آبان 1402

سندرز می گوید: ای کاش راه حل ساده ای وجود داشت. که "وجود ندارد."

23 آبان 1402

صدها نفر در بندر تاکوما قایق موسوم به «نسل‌کشی» حامل سلاح به اسرائیل را مسدود کردند.

16 آبان 1402

سازمان دهنده صدای یهودی برای صلح گفت: "ما اجازه نمی دهیم نسل کشی به نام ما انجام شود." اکنون برای نجات جان ها آتش بس کنید!

16 آبان 1402

چاقو زدن به تن نحیف کودک فلسطینی در امریکا

24 مهر 1402

تصوری از مرد قرن بیست و یکم در سال 1939

31 شهریور 1402

روند مبادله زندانیان و آزادسازی پول‌های مسدود شده ایران به تعویق افتاد

24 شهریور 1402

خانه ای در داخل هواپیما

3 شهریور 1402

خشونت جنسی یک تهدید فراگیر برای کارگران زن مزرعه است + ویدئو

9 مرداد 1402

در زیمبابوه، ما برای شیرها گریه نمی کنیم

26 تیر 1402

جشن بلوغ در قبایل امریکای جنوبی

29 خرداد 1402

دریای آینه ها

29 خرداد 1402

اگر می خواهید در زندان بمیرید، به صحبت کردن ادامه دهید

23 خرداد 1402

چگونه میلیاردها کمک امدادی کوید-19 به سرقت یا به هدر رفت

22 خرداد 1402

8 مهر 1401

طوفان ایان از فلوریدا به سمت کارولینا می رود

ایالات متحده امریکا

فرماندار ران دیسانتیس گفت که خسارت طوفان ایان عصر پنجشنبه در جنوب غربی فلوریدا آشکارتر شده است و او ماشین‌های شناور در آب و دال‌های بتنی را که زمانی خانه‌ها در آن قرار داشتند، توصیف می‌کند. گروه های اورژانس به کار خود برای رسیدن به ساکنان سرگردان ادامه دادند و بیش از 700 نفر در حال حاضر نجات یافته اند. ایان بر فراز اقیانوس اطلس حرکت کرد و به یک طوفان تبدیل شد. انتظار می رفت این طوفان روز جمعه در کارولینای جنوبی به خشکی برسد.

تبریز امروز:

 

 فرماندار ران دیسانتیس گفت که خسارت طوفان ایان عصر پنجشنبه در جنوب غربی فلوریدا آشکارتر شده است و او ماشین‌های شناور در آب و دال‌های بتنی را که زمانی خانه‌ها در آن قرار داشتند، توصیف می‌کند. گروه های اورژانس به کار خود برای رسیدن به ساکنان سرگردان ادامه دادند و بیش از 700 نفر در حال حاضر نجات یافته اند. ایان بر فراز اقیانوس اطلس حرکت کرد و به یک طوفان تبدیل شد. انتظار می رفت این طوفان روز جمعه در کارولینای جنوبی به خشکی برسد.

مقامات ایالتی و فدرال گفته اند که انتظار می رود مرگ و میر مرتبط با طوفان وجود داشته باشد، اما تا پنجشنبه شب هیچ آمار قطعی از این طوفان مشخص نشده است.

آقای دیسانتیس گفت که ساحل فورت مایرز در جنوب غربی فلوریدا به شدت آسیب دیده است. وی گفت: «بعضی از خانه ها تخریب شده است. "بعضی از آن فقط صفحات بتنی بود."

حدود 2.6 میلیون مشتری هنوز در فلوریدا بدون برق بودند.

انتظار می رفت که ایان روز جمعه به کارولینای جنوبی حمله کند. سرویس ملی هواشناسی هشدار داد که می تواند سیل های تهدید کننده زندگی را در جورجیا و کارولیناس ایجاد کند.

 

امدادگران و داوطلبان به مردی کمک کردند که در نورث فورت مایرز فلوریدا اکسیژنش تمام شد.
نورث فورت مایرز، فلوریدا - مردم در پارک تریلر Hideaway در شمال فورت مایرز اغلب مراقب یکدیگر هستند. بنابراین، هنگامی که درختان ریشه کن شده در پی طوفان ایان خطوط برق را از بین بردند، مدیر پارک تصمیم گرفت وضعیت شهروندی را که به اکسیژن متکی است بررسی کند.

تونی مور، یک کارگر تعمیر و نگهداری که با مدیر پارک رفت و ماجرا را بازگو کرد، گفت که این مرد، کهنه سرباز ارتش و تفنگداران دریایی، در حال تقلا بود و نمی توانست به مخزن اکسیژن خود دسترسی پیدا کند.

آنها با اورژانس تماس گرفتند، اما بیش از یک ساعت بعد، هیچ کمکی نرسید. اما اعضای نیروی دریایی United Cajun، یک گروه داوطلب از کهنه سربازان نظامی که برای کمک به مردم در هنگام بلایا سفر می کنند، نیز تماسی دریافت کرده بودند. کورتنی آلن، یکی از داوطلبان، با مرد تماس گرفت و شنید که او با ملایمت گفت: لطفا عجله کنید.

Port Charlotte, Fla.

کیشا بوید، داوطلب نیروی دریایی کاجون در نورث فورت مایرز، فلوریدا، روز پنجشنبه. 
امدادگران همزمان با داوطلبان وارد شدند و به آنها کمک کردند خانه مرد را پیدا کنند و از خطوط برق سقوط کرده دوری و مراقبت کنند. داستین مک‌جوری، یک امدادگر، یک بطری اکسیژن به او داد که شش ساعت دوام می‌آورد، اما از همسایه‌ها و داوطلبان خواست تا  یک ژنراتور و یک سیم داخلی دسترسی نصب کنند.

ران ریچاردز چند هفته پیش نقل مکان کرده بود و آن روز یک ژنراتور خریده بود، و بنیتس  شنید که مردم از اطراف برای سیم کشی درخواست می کردند و با سیمی که می توانست از ژنراتور آقای ریچاردز تا آپارتمان آن مرد کشیده شود بیرون آمدند.

آقای بنیتس، 26 ساله، در حالی که در مسیری پر از گودال ها و زباله های طوفان ایستاده بود، گفت: «ما محله خوبی داریم. "من به مردم کمک می کنم و مردم به من کمک می کنند."

 

ارتباط با تبریز امروز

اخبار ، گزارشات ، عکسها و فیلم های خود را برای ما ارسال دارید . برای ارسال میتوانید از طریق آدرس تلگرامی یا ایمیل استفاده کنید.

info@tabriz-emrooz.ir

اشتراک در خبرنامه

برای اطلاع از آخرین خبرهای تبریز امروز در کانال تلگرام ما عضو شوید.

کانل تلگرام تبریز امروز

فرم تماس با تبریز امروز

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تبریز امروز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
طراحی وتولید توسططراح وب سایت