26 مهر 1399

مجسمه ی پسر بچه ی شلوغ گم شد ! + ویدئو

خبر ی از پارک صدف تبریز

یکی از مجسمه های کودکان در حالی شیطنت و بازی در پارک صدف گم شد! مثل ماجرای گم شدن شناسنامه ی آن مرد !!! و شهادت شاهدش ! می گویند شناسنامه مردی گم می شود ، ثبت احوال یک نفر شاهد می خواهد ؛ مرد شاهد را برای اداره ثبت می برد ! از او می پرسند ، خوب شهادت بده که چی شد؟ شاهد می گوید ، هیچی ! من داشتم می رفتم که ناگهان دیدم شناسنامه این آقا درخیابان از دستش افتاد و ناگهان گم شد !!! *** ماجرای گم شدن مجسمه ی یکی از بچه های شلوغ در پارک نیز مانند همین موضوع است ! مجسمه پسرک بازیگوش که برای دیگران شکلک در می آورد ! در پارک یک دفعه گم شد ! این مجسمه پینوکیو نبود که ناگهان پری مهربان بهش جانی بدهد تا راه بیافتد و برود و یا فریب روباه مکار و گربه نره را هم بخورد ، هم سنگین وزن بود و هم آنقدر بتن زیر پایش ریخته بودند که امکان فرار و گم شدن نداشت. هرچند آن یکی مجسمه هم خیال فرار از پارک بسرش زده بود ! اما فرارش ناکام مانده بود ! شاید هم دوران کرونا است و مجسمه ها هم واهمه از ویروس دارند ، هرچند آدم ها و دولتی ها چندان محلش نمی گذارند. حامد لطف الله پور مجسمه ساز جوان اکنون مات و مبهوت از گم شدن مجسمه اش است و نمی داند کجا را بگردد.

تبریز امروز:

 

 یکی از مجسمه های کودکان در حالی شیطنت و بازی در پارک صدف گم شد! مثل ماجرای گم شدن شناسنامه ی آن مرد !!! و شهادت شاهدش !

می گویند شناسنامه مردی گم می شود ، ثبت احوال  یک نفر شاهد می خواهد ؛ مرد شاهد را برای اداره ثبت می برد ! از او می پرسند ، خوب شهادت بده که چی شد؟ شاهد می گوید ، هیچی ! من داشتم می رفتم که ناگهان دیدم شناسنامه این آقا درخیابان از دستش افتاد و ناگهان گم شد !!!

***

ماجرای گم شدن مجسمه ی یکی از بچه های شلوغ در پارک نیز مانند همین موضوع است ! مجسمه پسرک بازیگوش که برای دیگران شکلک در می آورد ! در پارک یک دفعه گم شد !

این مجسمه پینوکیو نبود که ناگهان پری مهربان بهش جانی بدهد تا راه بیافتد و برود و یا فریب روباه مکار و گربه نره را هم بخورد ، هم سنگین وزن بود و هم آنقدر بتن زیر پایش ریخته بودند که امکان فرار و گم شدن نداشت. هرچند آن یکی مجسمه هم خیال فرار از پارک بسرش زده بود ! اما فرارش ناکام مانده بود ! شاید هم دوران کرونا است و مجسمه ها هم واهمه از ویروس دارند ، هرچند آدم ها و دولتی ها چندان محلش نمی گذارند.

حامد لطف الله پور مجسمه ساز جوان اکنون مات و مبهوت از گم شدن مجسمه اش است و  نمی داند کجا را بگردد.

ارتباط با تبریز امروز

اخبار ، گزارشات ، عکسها و فیلم های خود را برای ما ارسال دارید . برای ارسال میتوانید از طریق آدرس تلگرامی یا ایمیل استفاده کنید.

info@tabriz-emrooz.ir

اشتراک در خبرنامه

برای اطلاع از آخرین خبرهای تبریز امروز در کانال تلگرام ما عضو شوید.

کانل تلگرام تبریز امروز

فرم تماس با تبریز امروز

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تبریز امروز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
طراحی وتولید توسططراح وب سایت