4 مهر 1402

آجر لگو از بطری بازیافتی ساخته نخواهد شد

لگو، بزرگترین شرکت اسباب‌بازی سازی دنیا ودانمارک، برنامه تولید آجر اسباب‌بازی‌هایش با استفاده از بطری‌های بازیافتی را کنار گذاشت.

شرکت دانمارکی دو سال پیش گفته بود قصد دارد راه‌های سازگار با محیط زیست برای جایگزین‌کردن محصولات پلاستیکی و فرآورده‌های نفتی پیدا کند. سخنگوی لگو گفت این شرکت هنوز به این هدف متعهد است و استفاده از مواد دیگر را بررسی می‌کند. این شرکت حالا گفته که استفاده از بطری‌های پلاستیکی بازیافتی، انتشار کربن را کمتر نمی‌کند. در حال حاضر بخشی از قطعات اسباب‌بازی که لگو تولید می‌کند از مشتقات مواد نفتی (ای‌بی‌اس) هستند. این شرکت می‌گوید به دنبال مواد اولیه‌ایست که از نظر کیفی با محصولات کنونی که در بازار موجودند تفاوت چندانی نکند. مانند بسیاری از شرکت‌های دیگر، لگو دانمارک، در حال بررسی مواد جایگزین برای پلاستیک است تا پایداری محصولات خود برای مشتریانش را حفظ کند.

تبریز امروز:

لگو، بزرگترین شرکت اسباب‌بازی سازی دنیا ودانمارک، برنامه تولید آجر اسباب‌بازی‌هایش با استفاده از بطری‌های بازیافتی را کنار گذاشت.

این شرکت دانمارکی دو سال پیش گفته بود قصد دارد راه‌های سازگار با محیط زیست برای جایگزین‌کردن محصولات پلاستیکی و فرآورده‌های نفتی پیدا کند.

سخنگوی لگو گفت این شرکت هنوز به این هدف متعهد است و استفاده از مواد دیگر را بررسی می‌کند.

این شرکت حالا گفته که استفاده از بطری‌های پلاستیکی بازیافتی، انتشار کربن را کمتر نمی‌کند.

در حال حاضر بخشی از قطعات اسباب‌بازی که لگو تولید می‌کند از مشتقات مواد نفتی (ای‌بی‌اس) هستند.

این شرکت می‌گوید به دنبال مواد اولیه‌ایست که از نظر کیفی با محصولات کنونی که در بازار موجودند تفاوت چندانی نکند.

مانند بسیاری از شرکت‌های دیگر، لگو دانمارک، در حال بررسی مواد جایگزین برای پلاستیک است تا پایداری محصولات خود برای مشتریانش را حفظ کند.

ارتباط با تبریز امروز

اخبار ، گزارشات ، عکسها و فیلم های خود را برای ما ارسال دارید . برای ارسال میتوانید از طریق آدرس تلگرامی یا ایمیل استفاده کنید.

info@tabriz-emrooz.ir

اشتراک در خبرنامه

برای اطلاع از آخرین خبرهای تبریز امروز در کانال تلگرام ما عضو شوید.

کانل تلگرام تبریز امروز

فرم تماس با تبریز امروز

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تبریز امروز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
طراحی وتولید توسططراح وب سایت