18 شهریور 1402

چرا بلوتوث ، دندان آبی!

هارالد بلوتوث پادشاه وایکینگ دانمارک از سال 958 تا سال 970میلادی بود. پادشاه هارالد به دلیل متحد کردن بخش هایی از دانمارک و نروژ در یک ملت و تغییر آیین دانمارکی ها به مسیحیت مشهور بود. او به عنوان یک متحد کننده مردم شناخته شده بود. بنابراین، اسم او به ارتباط بی‌سیمی داده شد که بسیاری از دستگاه‌ها را به یکدیگر متصل می‌کند. لوگوی بلوتوث ترکیبی از "H" و "B"، حروف اول هارالد بلوتوث است که با حروف باستانی (رون) نوشته شده توسط وایکینگ ها استفاده می شود.

تبریز امروز:

هارالد بلوتوث پادشاه وایکینگ دانمارک از سال 958 تا  سال 970میلادی بود. پادشاه هارالد به دلیل متحد کردن بخش هایی از دانمارک و نروژ در یک ملت و تغییر آیین دانمارکی ها به مسیحیت مشهور بود. او به عنوان یک متحد کننده مردم شناخته شده بود. بنابراین، اسم او به ارتباط بی‌سیمی داده شد که بسیاری از دستگاه‌ها را به یکدیگر متصل می‌کند.

لوگوی بلوتوث ترکیبی از "H" و "B"، حروف اول هارالد بلوتوث است که با حروف باستانی (رون) نوشته شده توسط وایکینگ ها استفاده می شود.

پادشاه هارالد گورمسون لقب "دندان آبی" را به دلیل علاقه اش به زغال اخته که برای همیشه دندان هایش را آبی می کرد، لقب گرفت.

ارتباط با تبریز امروز

اخبار ، گزارشات ، عکسها و فیلم های خود را برای ما ارسال دارید . برای ارسال میتوانید از طریق آدرس تلگرامی یا ایمیل استفاده کنید.

info@tabriz-emrooz.ir

اشتراک در خبرنامه

برای اطلاع از آخرین خبرهای تبریز امروز در کانال تلگرام ما عضو شوید.

کانل تلگرام تبریز امروز

فرم تماس با تبریز امروز

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تبریز امروز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
طراحی وتولید توسططراح وب سایت