خبر های ویژه

25 فروردین 1402

حلقه روشنایی جادویی

یک چیدمان از قارچ ها

اینستالیشن هنری دائمی در فضای باز در شارلوت، کارولینای شمالی که از بیش از 100 چراغ قارچی شکل تشکیل شده است. حلقه جادویی یک اینستالیشن هنری دائمی در فضای باز است که از بیش از 100 قارچ فایبر گلاس ریخته گری شده با الهام از قارچ های سراسر جهان تشکیل شده است. هر قارچ دارای نور داخلی است که درخششی ملایم در اطراف خود ایجاد می کند و برای ایجاد یک تجربه عجیب برای افراد در هر سنی در نظر گرفته شده است.

تبریز امروز:

چیدمان هنری قارچ های نورانی
اینستالیشن هنری دائمی در فضای باز در شارلوت، کارولینای شمالی که از بیش از 100 چراغ قارچی شکل تشکیل شده است.

حلقه جادویی یک اینستالیشن هنری دائمی در فضای باز است که از بیش از 100 قارچ فایبر گلاس ریخته گری شده با الهام از قارچ های سراسر جهان تشکیل شده است. هر قارچ دارای نور داخلی است که درخششی ملایم در اطراف خود ایجاد می کند و برای ایجاد یک تجربه عجیب برای افراد در هر سنی در نظر گرفته شده است.

چیدمان هنری قارچ های نورانی

 

چیدمان هنری قارچ های نورانی

چیدمان هنری قارچ های نورانی

این حلقه توسط هنرمند محلی مردیث کانلی ساخته شد و به سفارش ادن ، یک سازمان اجتماعی در پشت برج تاریخی ساوث اند در آترتون ساخته شد. کانلی از بینندگان دعوت می کند تا برای خلق داستان خود به داخل رینگ قدم بگذارند و از این واحه کوچک چمنزار در محله شلوغ ساوث اند شارلوت لذت ببرند.

ارتباط با تبریز امروز

اخبار ، گزارشات ، عکسها و فیلم های خود را برای ما ارسال دارید . برای ارسال میتوانید از طریق آدرس تلگرامی یا ایمیل استفاده کنید.

info@tabriz-emrooz.ir

اشتراک در خبرنامه

برای اطلاع از آخرین خبرهای تبریز امروز در کانال تلگرام ما عضو شوید.

کانل تلگرام تبریز امروز

فرم تماس با تبریز امروز

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تبریز امروز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
طراحی وتولید توسططراح وب سایت