خبر های ویژه

6 بهمن 1400

24/7 - باز هم نمایش مجسمه های انسان مسخ شده آیساک کوردال

گالری اس سی بیل بائو اسپانیا

آخرین روزهای هفته ی برگزاری نمایشگاه مجسمه های ایساک کوردال با عنوان 24/7 - در گالری اس سی، بیلبائو به پایان می رسد . پنجشنبه 27 ژانویه بعدازظهر ایساک کوردال در گالری حاضر می گردد تا پایان نمایشگاه را جشن بگیرد. او فیلم نمایشگاه را برای کسانی که امکان حضور را نداشته اند ارائه کرده است . کوردال باردیگر به انسان مسخ شده ای می پردازد که بی اطمینان از آینده و مانند ماشین کوکی حیات خود را ادامه می دهد . او می گوید: 24/7 به ظرفیت انسان برای کار و در دسترس بودن کامل برای ادامه فرو رفتن در درون شکافی به نام توسعه اشاره دارد. به نظر می رسد ظرفیت انسان برای ایجاد شکاف ها هیچ محدودیتی ندارد.زمانی که اتاق نشیمن ما انسان ها به امتداد کارخانه تبدیل شده است،ما می توانیم بدون وقفه به تولید ادامه دهیم.

تبریز امروز:

 

آخرین روزهای  هفته ی برگزاری نمایشگاه مجسمه های ایساک کوردال با عنوان 24/7 -   در گالری اس سی، بیلبائو به پایان رسید . پنجشنبه 27 ژانویه بعدازظهر ایساک کوردال در گالری بود تا پایان نمایشگاه را جشن بگیرد. او فیلم نمایشگاه را برای کسانی که امکان حضور را نداشته اند ارائه می کرد . 

کوردال باردیگر به انسان مسخ شده ای می پردازد که  بی اطمینان از آینده و مانند ماشین کوکی حیات خود را ادامه می دهد .

او می گوید: 24/7 به ظرفیت انسان برای کار و در دسترس بودن کامل برای ادامه فرو رفتن در درون شکافی به نام توسعه اشاره دارد. به نظر می رسد ظرفیت انسان برای ایجاد شکاف ها هیچ محدودیتی ندارد.زمانی که اتاق نشیمن ما انسان ها  به امتداد کارخانه تبدیل شده است،ما می توانیم بدون وقفه به تولید ادامه دهیم.

ما کنار کشیده ایم و استعفا داده ایم تا زمان را از دست ندهیم. اوقات فراغت ما به مکث بین کارها تبدیل شده است. به نظر می رسد اگر کاری انجام ندهیم احساس بدی داریم. ما بارها و بارها تلفن های همراه خود را بررسی می کنیم، گویی هر پیامک مرهمی برای عدم اطمینان ما از زندگی است.

نمایشگاه " 24 ساعت از  7 روز " تا فردا 28 ژانویه 2022 دایر خواهد بود.

 

برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید:

ارتباط با تبریز امروز

اخبار ، گزارشات ، عکسها و فیلم های خود را برای ما ارسال دارید . برای ارسال میتوانید از طریق آدرس تلگرامی یا ایمیل استفاده کنید.

info@tabriz-emrooz.ir

اشتراک در خبرنامه

برای اطلاع از آخرین خبرهای تبریز امروز در کانال تلگرام ما عضو شوید.

کانل تلگرام تبریز امروز

فرم تماس با تبریز امروز

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تبریز امروز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
طراحی وتولید توسططراح وب سایت