29 تیر 1400

قصه های من و بابام - ماهی بدشانس!

اریش ازر هنرمند آلمانی

بابام از من پرسید ، دوست داری برای ناهار چه غذایی بخوریم ! من هم گفتم ، ماهی ! بابام گفت ، برای ناهار پس بلند شو بریم ماهی گیری ! من هم خوشحال شدم و با هم تور ماهیگیری را برداشتیم و به کنار رودخانه شهر رفتیم! بابام با انداختن تور به سرعت یک ماهی را گرفت و آنرا داخل سطل پر از آب انداخت و به خانه بردیم ! در خانه من و بابام برای آماده کردن غذا، ماهی را از توی سطل درآورده و روی میز آشپزخانه گذاشتیم ، ماهی حرکتی کرد و من قدرت تحمل دیدن کشته شدن ماهی را نداشتم ! بی اختیار گریه ام گرفت !

تبریز امروز:

 

بابام از من پرسید ، دوست داری برای ناهار چه غذایی بخوریم ! من هم گفتم ، ماهی !  بابام گفت ، برای ناهار پس بلند شو بریم ماهی گیری !  من هم خوشحال شدم و با هم تور ماهیگیری را برداشتیم و به کنار رودخانه شهر رفتیم! بابام با انداختن تور به سرعت یک ماهی را گرفت و آنرا داخل سطل پر از آب انداخت و به خانه بردیم ! در خانه من و بابام برای آماده کردن غذا، ماهی را از توی سطل درآورده و روی میز آشپزخانه گذاشتیم ، ماهی حرکتی کرد و من قدرت تحمل دیدن کشته شدن ماهی را نداشتم ! بی اختیار گریه ام گرفت !  بابام هم متوجه گریه های من شد ؛ از بابام خواستم تا ماهی را دوباره به آب برگردانیم و آن را آزاد کنیم ! با هم کنار رودخانه رفتیم و دوباره ماهی را توی آب انداختیم ، اما مثل اینکه آن روز بد شانسی ماهی ما بود ؛ چون تا ماهی توی آب افتاد ، یک ماهی بزرگ تر از راه رسید و ماهی را گرفت ! باز من و بابام ناراحت از بخت بد ماهی به سوی خانه راه افتادیم !

 

نقاشی از اریش ازر 

متن از توفیق وحیدی آذر

 

ارتباط با تبریز امروز

اخبار ، گزارشات ، عکسها و فیلم های خود را برای ما ارسال دارید . برای ارسال میتوانید از طریق آدرس تلگرامی یا ایمیل استفاده کنید.

info@tabriz-emrooz.ir

اشتراک در خبرنامه

برای اطلاع از آخرین خبرهای تبریز امروز در کانال تلگرام ما عضو شوید.

کانل تلگرام تبریز امروز

فرم تماس با تبریز امروز

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تبریز امروز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
طراحی وتولید توسططراح وب سایت