خبر های ویژه

1 فروردین 1400

"پی -کاو- سو" مجسمه رنگین گاو

مجسمه گاو موزه آستین

مهمانی با مجسمه گاو "پی- کاو- سو" یکی از رنگی ترین مجسمه های "موزه رژه گاو " است. گاو نقاشی آلیسون گرگوری عمدتا در چندین سایه صورتی و قرمز با پیچ و تاب سایر رنگ های پر جنب و جوش دارد. بدیهی است که اثر نقاشی پابلو پیکاسو و تأثیر کوبیسم باعث خلاقیت هنرمند برای دستیابی به چنین مجسمه ای غیرمعمول گاو شد، آلیسون گریگوری تنها نقاشی بود که چهار رأس گاو برای رژه گاو آستین طراحی کرد. از آن پس ، گاو آلیسون گریگوری "مهمانی با پی - کاو- سو" بخشی از مجموعه های نسخه رسمی موزه شده است.

تبریز امروز:

پی  کاو سو- پیکاسو - Picasso

مهمانی با مجسمه گاو  پی کاو سو Pi-Cow-Sso یکی از رنگی ترین مجسمه های نسخه "موزه رژه گاو "CowParade Museum است. گاو نقاشی آلیسون گرگوری عمدتا در چندین سایه صورتی و قرمز با پیچ و تاب سایر رنگ های پر جنب و جوش  دارد. بدیهی است که اثر نقاشی پابلو پیکاسو و تأثیر کوبیسم باعث خلاقیت هنرمند برای دستیابی به چنین مجسمه ای غیرمعمول گاو شد. ، آلیسون گریگوری تنها نقاشی بود که چهار رأس گاو برای رژه گاو آستین طراحی کرد. از آن  پس ، گاو آلیسون گریگوری "مهمانی با Pi-Cow-Sso" بخشی از مجموعه های نسخه رسمی موزه شده است.

این مجسمه گاو ماکت گاو که چرا می کند در اندازه واقعی است که در نمایشگاه رژه گاو آستین در سال 2011 به نمایش درآمده است. این مجسمه  ، نام گاو Pi-Cow-Sso شامل بازی کلمات مربوط به هنرمند پیکاسو است.

 

درباره رویداد نمایشگاه رژه گاو آستین
یک گله از مجسمه های گاو برای رویداد " رژه گاو "در پاییز 2011 در خیابان های آستین ، تکزاس ایستاده بود. هنرمندان شناخته شده و مشهور محلی بیش از 70 گاو هنری فایبرگلاس را که فضاهای عمومی را اشغال کردند ، به عنوان بخشی از جمع آوری کمک برای بچه های" ابرقهرمان" در بیمارستان پزشکی کودکان دل ، قرار داده بودند. در تگزاس  در نوامبر 2011 ، حراج رژه گاو حدود 1.5 میلیون دلار درآمد کسب کرد. دو تا از گاوها هر كدام 150 هزار دلار فروخته شده اند كه در مقایسه با میانگین قیمت هر گاو در آن زمان 7500 دلار غیر منتظره بود.

درباره پیکاسو
پابلو پیکاسو نقاش و مجسمه ساز اسپانیایی یکی از بزرگترین و تأثیرگذارترین هنرمندان قرن بیستم بود. روحیه آزاد و عجیب و غریب وی ، و بی توجهی کامل به انتقادات نسبت به آثار وی ، سبک هنری پیکاسو را مشخص می کند. رویکرد مدرن او در نقاشی بسیار جلوتر از زمان خود بود. بدون شک پیکاسو اولین هنرمندی بود که چنین تأثیر عمیقی در دنیای هنر گذاشت.

ارتباط با تبریز امروز

اخبار ، گزارشات ، عکسها و فیلم های خود را برای ما ارسال دارید . برای ارسال میتوانید از طریق آدرس تلگرامی یا ایمیل استفاده کنید.

info@tabriz-emrooz.ir

اشتراک در خبرنامه

برای اطلاع از آخرین خبرهای تبریز امروز در کانال تلگرام ما عضو شوید.

کانل تلگرام تبریز امروز

فرم تماس با تبریز امروز

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تبریز امروز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
طراحی وتولید توسططراح وب سایت