خبر های ویژه

رکورد صادرات ترکیه در ماه ژانویه 2024

16 بهمن 1402

رویای برف بازی

12 بهمن 1402

ایستگاه جلفا

23 دی 1402

گردشگران برای گرفتن عکس، فیلم های فوران های ایسلند رقابت می کنند

9 دی 1402

ارمنستان به آینده احتمالی خارج از بلوک نظامی تحت رهبری روسیه فکر می کند

4 دی 1402

اردک ماندارین

24 آذر 1402

ارمنستان به خطرات و سودهایی فکر می‌کند که تحریم‌ها بر الماس‌های روسیه وارد می کند

17 آذر 1402

نشست مرزی آذربایجان و ارمنستان در بحبوحه مذاکرات صلح با رکود برگزار شد

16 آذر 1402

سرمایش زمین مانع از حضور در اجلاس گرمایش زمین شد

11 آذر 1402

گربه های امروز مسکو

6 آذر 1402

استفاده از کوادکوپتر فیلمبرداری برای کشتار در جنگ

24 آبان 1402

در کیف، یکی از مقامات کمیته ضد انحصار به اتهام رشوه دستگیر شد.

24 آبان 1402

جنگی که برای مردم فقط دردناک شد

8 آبان 1402

تعداد خودروهای پریمیوم در روسیه افزایش یافته است

3 آبان 1402

اولین گروه از «امامان آلمانی» فارغ‌التحصیل شدند

24 مهر 1402

8 میلیارد دلار درآمد ترکیه از صادرات خودرو در 9 ماه

23 مهر 1402

16 مهر 1402

سازمان شفافیت بین‌الملل روسیه از خارج از کشور راه اندازی می‌شود

روسیه و تلاطم شفافیت

سازمان شفافیت شعبه روسیه از دیده‌بان جهانی مبارزه با فساد، شفافیت بین‌الملل، روز سه‌شنبه اعلام کرد که پس از اینکه توسط مقامات "نامطلوب" خوانده شد، فعالیت‌های خود را از خارج آغاز کرده است. شفافیت روسیه اوایل سال جاری پس از اضافه شدن به فهرست سازمان‌های «نامطلوب» دادستانی کل روسیه مجبور به انحلال شد. این سازمان غیردولتی گفت: «تجربه و دانش در زمینه مبارزه با فساد که ما در طول تقریباً ربع قرن انباشته‌ایم، نمی‌تواند به سادگی ناپدید شود، بنابراین تصمیم گرفتیم کار را در خارج از روسیه در قالب جدیدی از سر بگیریم.» شفافیت روسیه افزود که در حال راه اندازی مجدد به عنوان "فصل تی آی روسیه در تبعید" است و متعهد شد که "به کار خود برای ایجاد تعامل مدنی علیه فساد در روسیه و رعایت اصول شفافیت، پاسخگویی، صداقت و صداقت ادامه دهیم." قبل از تعطیلی اجباری خود در اوایل سال جاری، این سازمان غیردولتی علیرغم اینکه در سال 2015 به عنوان "عامل خارجی" شناخته شد، توانست در روسیه فعالیت کند. سازمان شفافیت بین‌الملل روسیه را با حقوق ضعیف سیاسی و مدنی و همچنین سیستم کنترل و تعادل ناکارآمد در میان فاسدترین کشورهای جهان قرار داده است. مقامات روسیه کاهش تعداد گروه های جامعه مدنی، فعالان اپوزیسیون و خبرگزاری های مستقل در این کشور را سرکوب کرده اند - روندی که از زمان حمله به اوکراین در سال 2022 تشدید شده است.

تبریز امروز:

به نقل از مسکو تایمز:
سازمان شفافیت شعبه روسیه از دیده‌بان جهانی مبارزه با فساد، شفافیت بین‌الملل، روز سه‌شنبه اعلام کرد که پس از اینکه توسط مقامات "نامطلوب" خوانده شد، فعالیت‌های خود را از خارج آغاز کرده است.

شفافیت روسیه اوایل سال جاری پس از اضافه شدن به فهرست سازمان‌های «نامطلوب» دادستانی کل روسیه مجبور به انحلال شد.

این سازمان غیردولتی گفت: «تجربه و دانش در زمینه مبارزه با فساد که ما در طول تقریباً ربع قرن انباشته‌ایم، نمی‌تواند به سادگی ناپدید شود، بنابراین تصمیم گرفتیم کار را در خارج از روسیه در قالب جدیدی از سر بگیریم.»

شفافیت روسیه افزود که در حال راه اندازی مجدد به عنوان "فصل TI روسیه در تبعید" (Russian TI chapter in exile) است و متعهد شد که "به کار خود برای ایجاد تعامل مدنی علیه فساد در روسیه و رعایت اصول شفافیت، پاسخگویی، صداقت و صداقت ادامه دهیم."

قبل از تعطیلی اجباری خود در اوایل سال جاری، این سازمان غیردولتی علیرغم اینکه در سال 2015 به عنوان "عامل خارجی" شناخته شد، توانست در روسیه فعالیت کند.

سازمان شفافیت بین‌الملل روسیه را با حقوق ضعیف سیاسی و مدنی و همچنین سیستم کنترل و تعادل ناکارآمد در میان فاسدترین کشورهای جهان قرار داده است.

مقامات روسیه کاهش تعداد گروه های جامعه مدنی، فعالان اپوزیسیون و خبرگزاری های مستقل در این کشور را سرکوب کرده اند - روندی که از زمان حمله به اوکراین در سال 2022 تشدید شده است.

ارتباط با تبریز امروز

اخبار ، گزارشات ، عکسها و فیلم های خود را برای ما ارسال دارید . برای ارسال میتوانید از طریق آدرس تلگرامی یا ایمیل استفاده کنید.

info@tabriz-emrooz.ir

اشتراک در خبرنامه

برای اطلاع از آخرین خبرهای تبریز امروز در کانال تلگرام ما عضو شوید.

کانل تلگرام تبریز امروز

فرم تماس با تبریز امروز

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تبریز امروز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
طراحی وتولید توسططراح وب سایت