خبر های ویژه

31 شهریور 1402

این همه خشونت از کجا آمده است

خشونت بیمارگونه سگ کشی!

پنجشنبه ساعت 13 مرد توبره را در وسط خیابان پرتاب می کند و به سرعت با ماشین خود دور می شود، اینجا کمی مانده به سه راهی شهرک خاوران تبریز از سمت باسمنج است ، توبره تکان می خورد یک ماشین به توبره در حال حرکت برخورد می کند ! همه متوجه می شوند که موجود زنده داخل توبره است ! پیاده می شوم ! یک سگ داخل کیسه انداخته شده است و ماشین ها هیچ کدام حرکت نمی کنند ! صحنه بسیار غم انگیز است ، خون توبره ی سفید را رنگین کرده است ! همه بهت زده در جستجوی راه حل هستند ! خانمی از داخل ماشین خود سراسیمه می آید ! او می گوید من نمی توانم توبره را باز کنم ! اما اگر سگ را بمن بدهید من عهده دار او می شوم ! توان نگاه با چشم های در حال افول توله سگ سفید ندارم ! متوجه توانمندی و قدرت تصمیم آن خانم در همان لحظه می شوم ! او سگ را برمی دارد! ومن فروپاشیده و درمانده سوار ماشین محل را ترک می کنم!

تبریز امروز: 

پنجشنبه ساعت 13 مرد توبره را در وسط خیابان پرتاب می کند و به سرعت با ماشین خود دور می شود، اینجا کمی مانده به  سه راهی شهرک خاوران تبریز از سمت باسمنج است ، توبره تکان می خورد یک ماشین به توبره در حال حرکت برخورد می کند ! همه متوجه می شوند که موجود زنده داخل توبره است ! پیاده می شوم ! یک سگ داخل کیسه انداخته شده است و ماشین ها هیچ کدام حرکت نمی کنند ! صحنه بسیار غم انگیز است ، خون توبره ی سفید را رنگین کرده است ! همه بهت زده  در جستجوی راه حل هستند ! خانمی از داخل ماشین خود سراسیمه می آید ! او می گوید من نمی توانم توبره را باز کنم ! اما اگر سگ را بمن بدهید من عهده دار او می شوم ! 

توان نگاه با چشم های در حال افول توله سگ سفید ندارم ! متوجه توانمندی و قدرت تصمیم آن خانم در همان لحظه  می شوم ! او سگ را برمی دارد! ومن فروپاشیده  و درمانده سوار ماشین محل را ترک می کنم!

ارتباط با تبریز امروز

اخبار ، گزارشات ، عکسها و فیلم های خود را برای ما ارسال دارید . برای ارسال میتوانید از طریق آدرس تلگرامی یا ایمیل استفاده کنید.

info@tabriz-emrooz.ir

اشتراک در خبرنامه

برای اطلاع از آخرین خبرهای تبریز امروز در کانال تلگرام ما عضو شوید.

کانل تلگرام تبریز امروز

فرم تماس با تبریز امروز

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تبریز امروز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
طراحی وتولید توسططراح وب سایت