خبر های ویژه

22 مرداد 1402

باغی در تبریز که از بین رفت و جایش هیچ چیز نیامد

حکم آباد تبریز

خانه سازی در محل باغ نیازمند مجوز های بسیار است ، تغییر کاربری از ضرورت های ماجراست ! اکنون سال هاست که این ساختمان نیمه کاره نماد اخذ مجوز غیر لازم برای تخریب باغ بوده است ! بدیهی است که مجوز صادر شده است ! اما چرا مجوز برای احداث برجی که عدم وجودش هیچ معضلی برای شهر بوجود نمی آورد ، ارائه شده است ! اگر احداث ساختمان مشکلی را حل می کرد؟ باید کار احداث آن نیز به پایان می رسید ! در حالی که باغ را تخریب کرده اند، حیات آن را از بین برده اند و ساختمانی نیمه کاره و پر دردسر را به ارث گذرده اند! تصویر از زاویه ی باغی در حکم آباد برداشته شده است! ساختمانی نیمه کاره که خانه خرابی ده ها تن را به همراه داشته است ، در آن قد برافراشته است و ...ماجرا در تبریز تمام شدنی نخواهد بود!

تبریز امروز:

باغ حکم آباد - باغ سبزی =-Vegetable Garden- Tofigh Vahidi Azar

خانه سازی در  محل باغ نیازمند مجوز های بسیار است ، تغییر کاربری از ضرورت های ماجراست ! اکنون سال هاست که این ساختمان نیمه کاره نماد اخذ مجوز غیر لازم برای تخریب باغ بوده است ! بدیهی است که مجوز صادر شده است ! اما چرا مجوز برای احداث برجی که عدم وجودش هیچ معضلی برای شهر بوجود نمی آورد ، ارائه شده است ! اگر احداث ساختمان مشکلی را حل می کرد؟ باید کار احداث آن نیز به پایان می رسید ! در حالی که باغ را تخریب کرده اند، حیات آن را از بین برده اند و ساختمانی نیمه کاره و پر دردسر را به ارث گذرده اند!

تصویر از زاویه ی  باغی در حکم آباد برداشته شده است! ساختمانی نیمه کاره  که خانه خرابی ده ها تن را به همراه داشته است ، در آن قد برافراشته است و ...ماجرا در تبریز تمام شدنی نخواهد بود!

 

ارتباط با تبریز امروز

اخبار ، گزارشات ، عکسها و فیلم های خود را برای ما ارسال دارید . برای ارسال میتوانید از طریق آدرس تلگرامی یا ایمیل استفاده کنید.

info@tabriz-emrooz.ir

اشتراک در خبرنامه

برای اطلاع از آخرین خبرهای تبریز امروز در کانال تلگرام ما عضو شوید.

کانل تلگرام تبریز امروز

فرم تماس با تبریز امروز

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تبریز امروز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
طراحی وتولید توسططراح وب سایت