خبر های ویژه

19 مرداد 1402

دو سال هدر رفتن آب در رشدیه

چه کسی مسئول است

اکنون قریب دو سال است که آب فضای سبز در رشدیه تبریز در حال هدر رفتن است ، در حالی که وقتی شهردار منطقه در مهرماه سال گذشته از کارمندانش موضوع را می پرسد؛ آنها می گویند بزودی مشکل را بر طرف می کنیم ، احتمالا فلکه آب بسته می شود و نشتی و جریان آب قطع می گردد و با آغاز سال دوباره نشتی جریان می یابد! بحران آب ، بحران بزرگ سرزمین است، نشستن در صندلی های ریاست در این سرزمین آسان ولی مدیریت آن بس دشوار می نماید . آب در حال هدر رفتن است ! چه کسی پاسخگوی آن است !

تبریز امروز:

اکنون قریب دو سال است که آب فضای سبز در رشدیه تبریز در حال هدر رفتن است ، در حالی که وقتی شهردار منطقه در مهرماه سال گذشته از کارمندانش موضوع را می پرسد؛ آنها می گویند بزودی مشکل را بر طرف می کنیم ، احتمالا فلکه آب بسته می شود و نشتی و جریان آب قطع می گردد و با آغاز سال دوباره نشتی جریان می یابد!

بحران آب ، بحران بزرگ سرزمین است، نشستن در صندلی های ریاست در این سرزمین آسان ولی مدیریت آن بس دشوار می نماید . آب در حال هدر رفتن است ! چه کسی پاسخگوی آن است !

لینک های زیر نشانگر بازه ی طولانی تداوم این ماجرای شهر تبریز است 

آبی که به هدر می رود

 https://www.tabriz-emrooz.ir/6138

سوختن چمن ، خشک شدن درخت و هدر رفتن آب!

 https://www.tabriz-emrooz.ir/6442

 

 

 

ارتباط با تبریز امروز

اخبار ، گزارشات ، عکسها و فیلم های خود را برای ما ارسال دارید . برای ارسال میتوانید از طریق آدرس تلگرامی یا ایمیل استفاده کنید.

info@tabriz-emrooz.ir

اشتراک در خبرنامه

برای اطلاع از آخرین خبرهای تبریز امروز در کانال تلگرام ما عضو شوید.

کانل تلگرام تبریز امروز

فرم تماس با تبریز امروز

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تبریز امروز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
طراحی وتولید توسططراح وب سایت