خبر های ویژه

20 تیر 1402

بیر نفر الله بنده سی برای خاطر دیگران خیابان را جارو کرد !

وقتی که زندگی شور خود را داشته باشد

ماشین سفید رنگ با استفاده از دور برگردان مسیر خود را عوض می کرد، چهار جوان در حالی که شیشه های ماشین خود را پائین کشیده بودندو موسیقی تند پاپ تتلویی را گوش می دادند؛ زدند به سپر ماشین سفید ! صدای شکستن شیشه آمد و جوان ها دنده عقب زدند و ماشین خودشان را جابجا کردند و در رفتند !!!!!!!!! مرد که پیاده شده بود ، شماره ماشین آنها را برداشت و تلفنی به پلیس شکایت کرد و ماجرا را گفت و آنگاه کنار کشید و منتظر پلیس ماند! در همین حال مردی از کسبه ی خیابان جارو بدست شروع به تمیز کردن خیابان از خرده شیشه ها کرد ؛ ارزش ها در مقابل ضد ارزش ها قرار گرفتند! مرد خیابان را جاروکرد تا ماشین دیگران از روی شیشه های خرد شده عبور نکند و هیچ کس او را نشناخت ! مثل همیشه او فقط یک نفر" الله بنده سی" بود.

تبریز امروز:

مردی که خیابان را از خرده شیشه ها پاک کرد

ماشین سفید رنگ با استفاده از دور برگردان مسیر خود را عوض می کرد، چهار جوان در حالی که شیشه های ماشین خود را پائین کشیده بودندو موسیقی تند پاپ تتلویی را گوش می دادند؛ زدند به سپر ماشین سفید ! صدای شکستن شیشه آمد و جوان ها دنده عقب زدند و ماشین خودشان را جابجا کردند و در رفتند !!!!!!!!!

مرد که پیاده شده بود ، شماره ماشین آنها را برداشت و تلفنی به پلیس شکایت کرد و ماجرا را گفت و آنگاه کنار کشید و منتظر پلیس ماند!

مردی که خیابان را از ذره شیشه ها پاک کرد

در همین حال مردی از کسبه ی خیابان جارو بدست شروع به تمیز کردن خیابان از خرده شیشه ها کرد ؛ ارزش ها در مقابل ضد ارزش ها قرار گرفتند! مرد خیابان را جاروکرد تا ماشین دیگران از روی شیشه های خرد شده عبور نکند و هیچ کس او را نشناخت ! مثل همیشه او فقط یک نفر" الله بنده سی" بود.

ارتباط با تبریز امروز

اخبار ، گزارشات ، عکسها و فیلم های خود را برای ما ارسال دارید . برای ارسال میتوانید از طریق آدرس تلگرامی یا ایمیل استفاده کنید.

info@tabriz-emrooz.ir

اشتراک در خبرنامه

برای اطلاع از آخرین خبرهای تبریز امروز در کانال تلگرام ما عضو شوید.

کانل تلگرام تبریز امروز

فرم تماس با تبریز امروز

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تبریز امروز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
طراحی وتولید توسططراح وب سایت