30 خرداد 1402

سوزوکی و اسکای درایو به طور مشترک در سال 2024 تولید خودروهای پرنده را آغاز می کنند

حودرو پرنده ژاپنی

شرکت سوزوکی موتور روز سه‌شنبه اعلام کرد که با استارت‌آپ ژاپنی اسکای درایو برای شروع مشترک تولید خودروهای پرنده در بهار 2024 به توافق رسیده است زیرا هدف آن پیشروی در صنعت رو به رشد است. خودروهای پرنده نوعی هواپیما با قابلیت برخاستن و فرود عمودی با استفاده از روتورهای متعدد هستند. این وسایل نقلیه معمولاً برای حمل تعداد کمی از افراد در نظر گرفته شده اند و برخی از مدل ها برای استفاده در خشکی نیز مجهز شده اند. اسکای درایو یک شرکت تابعه تولیدی با مالکیت کامل ایجاد خواهد کرد که خودروهایی را با استفاده از کارخانه گروه سوزوکی در استان شیزوکا، مرکز ژاپن مونتاژ خواهد کرد.

تبریز امروز:

کیودو نیوز کیودو نیوز - 7 ساعت پیش - 17:14 | همه، ژاپن

شرکت سوزوکی موتور روز سه‌شنبه اعلام کرد که با استارت‌آپ ژاپنی اسکای درایو برای شروع مشترک تولید خودروهای پرنده در بهار 2024 به توافق رسیده است زیرا هدف آن پیشروی در صنعت رو به رشد است.

خودروهای پرنده نوعی هواپیما با قابلیت برخاستن و فرود عمودی با استفاده از روتورهای متعدد هستند. این وسایل نقلیه معمولاً برای حمل تعداد کمی از افراد در نظر گرفته شده اند و برخی از مدل ها برای استفاده در خشکی نیز مجهز شده اند.

 اسکای درایو یک شرکت تابعه تولیدی با مالکیت کامل ایجاد خواهد کرد که خودروهایی را با استفاده از کارخانه گروه سوزوکی در استان شیزوکا، مرکز ژاپن مونتاژ خواهد کرد.


رندر یک هنرمند از ماشین پرنده سه نفره. (با اجازه شرکت  اسکای درایو) (Kyodo)
این اعلامیه یک روز پس از آن منتشر شد که  اسکای درایو، یک استارت آپ پیشرو خودروهای پرنده در ژاپن، در نمایشگاه هوایی پاریس از طرحی برای تغییر طراحی وسیله نقلیه خود در حال توسعه رونمایی کرد تا بتواند به جای دو نفر سه نفر را حمل کند.

طرح جدید که طول کلی حدود 13 متر و ارتفاع 3 متر دارد، حداکثر برد پرواز را از 10 کیلومتر فعلی به حدود 15 کیلومتر افزایش می دهد.

 اسکای درایو و سوزوکی در مارس 2022 اعلام کردند که در زمینه وسایل نقلیه پرنده همکاری می کنند، اما جزئیات همکاری مورد بحث قرار گرفته است.

این خودروساز در ماه سپتامبر اعلام کرد که سهام نامعلومی را در این سرمایه گذاری به دست آورده است.

 اسکای درایو که توسط مهندسان سابق تویوتا موتور در سال 2018 راه اندازی شده است، قصد دارد از وسایل نقلیه پرنده خود در نمایشگاه جهانی 2025 در اوزاکا استفاده کند.

خودروهای پرنده یکی از بخش‌هایی هستند که سریع‌ترین رشد را در حوزه حمل‌ونقل دارند و شرکت‌هایی مانند تویوتا و شرکت هواپیمایی ژاپن از طریق استارت‌آپ‌هایی که قابلیت‌های توسعه دارند وارد بازار می‌شوند.

ارتباط با تبریز امروز

اخبار ، گزارشات ، عکسها و فیلم های خود را برای ما ارسال دارید . برای ارسال میتوانید از طریق آدرس تلگرامی یا ایمیل استفاده کنید.

info@tabriz-emrooz.ir

اشتراک در خبرنامه

برای اطلاع از آخرین خبرهای تبریز امروز در کانال تلگرام ما عضو شوید.

کانل تلگرام تبریز امروز

فرم تماس با تبریز امروز

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تبریز امروز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
طراحی وتولید توسططراح وب سایت