1 خرداد 1402

اسب های سیاه و سفید لندری ماجور

فرهنگ زندگی درغرب در عکس های سیاه و سفید

تابستان های کودکی من در یک مزرعه لبنی خانوادگی در نوا اسکوشیا سپری شد. بیدار شدن در سحر و گله داری گاوها به تنهایی در مزرعه، جایی که تنها صدای بیدار شدن پرندگان و زمزمه ملایم گاوها بود. بوی شیر تازه و مزارع علف سنگ محک دوران جوانی من بود. انباری که در آن به عمویم کمک کردم تا گاوها را با دست شیر دهد، ماجرای بازگشت به غرب من را در سپیده دم به مزارع بازگرداند، این بار در مزرعه های خانوادگی غرب آمریکا. دیدگاه‌های غرب از دیرباز در فرهنگ ما نقش محوری داشته است، اما شیوه زندگی گاوچران و مزرعه‌داری خانوادگی به سرعت در حال از بین رفتن است. بیش از نیمی از کل مزرعه‌های خانوادگی در مونتانا توسط افراد بالای 65 سال اداره می‌شود و بسیاری از فرزندان آن‌ها ترجیح نمی‌دهند در دامداری بمانند.

تبریز امروز:

تابستان های کودکی من در یک مزرعه لبنی خانوادگی در نوا اسکوشیا سپری شد. بیدار شدن در سحر و گله داری گاوها به تنهایی در مزرعه، جایی که تنها صدای بیدار شدن پرندگان و زمزمه ملایم گاوها بود. بوی شیر تازه و مزارع علف سنگ محک دوران جوانی من بود. انباری که در آن به عمویم کمک کردم تا گاوها را با دست شیر دهد، 
ماجرای بازگشت به غرب من را در سپیده دم به مزارع بازگرداند، این بار در مزرعه های خانوادگی غرب آمریکا. دیدگاه‌های غرب از دیرباز در فرهنگ ما نقش محوری داشته است، اما شیوه زندگی گاوچران و مزرعه‌داری خانوادگی به سرعت در حال از بین رفتن است.
بیش از نیمی از کل مزرعه‌های خانوادگی در مونتانا توسط افراد بالای 65 سال اداره می‌شود و بسیاری از فرزندان آن‌ها ترجیح نمی‌دهند در دامداری بمانند.
به این دلیل است که من این چالش را می شناسم که مجموعه من زیبایی مزرعه های خانوادگی را نشان می دهد و آنها را پاس می دارد. زندگی این افراد در چارچوب سختی ها قرار دارد، با این حال آنها در شیوه زندگی ساده تر که روال آنها باقی مانده است، و در مراقبت از زمین و حیواناتی که از آنها مراقبت می کنند، پیشرفت می کنند.
در چهار سال گذشته شاهد قدرت، عزم و تعهد این خانواده ها برای ادامه این شیوه زندگی و انتقال آن به فرزندانشان بوده ام. این تصاویر از مکان‌ها، افراد و موجوداتی تشکیل شده‌اند که از من به دنیای خود استقبال کرده‌اند تا لحظه‌های گیرا از لطف و زیبایی را که در زندگی زیر آسمان‌های باز غرب یافت می‌شود، یادآوری کنند.

 

ارتباط با تبریز امروز

اخبار ، گزارشات ، عکسها و فیلم های خود را برای ما ارسال دارید . برای ارسال میتوانید از طریق آدرس تلگرامی یا ایمیل استفاده کنید.

info@tabriz-emrooz.ir

اشتراک در خبرنامه

برای اطلاع از آخرین خبرهای تبریز امروز در کانال تلگرام ما عضو شوید.

کانل تلگرام تبریز امروز

فرم تماس با تبریز امروز

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تبریز امروز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
طراحی وتولید توسططراح وب سایت