27 اردیبهشت 1400

نمایشگاه آثار هنری قرن 19 ایران در مسکو

هنر شرفی در روسیه

این نمایشگاه به چند بخش تقسیم شده و جنبه های مختلف زندگی جامعه ایران در قرن نوزدهم - اوایل قرن ۲۰ را بررسی می کند: شامل دولت و حکومت، اعتقاد مردمی و تجربه دینی، ارتباط با خارجی­ها و تاثیر مد اروپایی، رسوم نظامی و صنایع دستی و فرهنگ مردم که تلفیقی از نوآوری­ها و سنت­هاست، برگزار می شود. مجموعه هنرهای قاجار در موزه دولتی مشرق زمین شامل بیش از هزار قطعه هنری، همراه با مجموعه های موزه لوور در پاریس، موزه ویکتوریا و آلبرت در لندن و موزه ارمیتاژ است.

تبریز امروز:

نقاشی قرن 19 در موزه دولتی روسیه

آثار هنری دوران قاجار در موزه دولتی شرقی مسکو

این نمایشگاه به چند بخش تقسیم شده و جنبه های مختلف زندگی جامعه ایران در قرن نوزدهم - اوایل قرن ۲۰ را بررسی می کند: شامل دولت و حکومت، اعتقاد مردمی و تجربه دینی، ارتباط با خارجی­ها و تاثیر مد اروپایی، رسوم نظامی و صنایع دستی و فرهنگ مردم که تلفیقی از نوآوری­ها و سنت­هاست، برگزار می شود.

مجموعه هنرهای قاجار در موزه دولتی مشرق زمین شامل بیش از هزار قطعه هنری، همراه با مجموعه های موزه لوور در پاریس، موزه ویکتوریا و آلبرت در لندن و موزه ارمیتاژ است.

 این نمایشگاه مشتمل بر ۳۰۰ اثر از مجموعه  هنر ایران در موزه دولتی شرق است و آثاری از بنیاد مرجانی و بایگانی دولتی فدراسیون روسیه و موزه انسان شناسی و قوم نگاری پتر کبیر به رسم امانت در این نمایشگاه در معرض دید مراجعه کنندگان قرار خواهد گرفت.

 

 

ارتباط با تبریز امروز

اخبار ، گزارشات ، عکسها و فیلم های خود را برای ما ارسال دارید . برای ارسال میتوانید از طریق آدرس تلگرامی یا ایمیل استفاده کنید.

info@tabriz-emrooz.ir

اشتراک در خبرنامه

برای اطلاع از آخرین خبرهای تبریز امروز در کانال تلگرام ما عضو شوید.

کانل تلگرام تبریز امروز

فرم تماس با تبریز امروز

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تبریز امروز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
طراحی وتولید توسططراح وب سایت