20 اردیبهشت 1400

فورد اکسپلورر تیمبرلاین

خودرو شاسی بلند شرکت فورد

تولید مجموعه جدید تیمبرلاین توسط فورد، در راستای افزایش فروش خودروهای شاسی‌بلند، و تقاضای بیشتر برای مدل‌هایی با توانایی حرکت در خارج از جاده صورت می‌گیرد. ظاهر و قابلیت‌های این خودروها باعث محبوبیت زیاد آنها در میان خریداران شده است. مدل‌های خارج از جاده گرانتر است، و معمولا با سود بیشتری نیز برای تولیدکنندگان همراه است.

تبریز امروز:

 

فورد 2021 اکسپلورر تیمبرلاین ، اکسپلورر آفرود با توانایی های بسیار مانند امکان افزایش فاصله از زمین ، بهبود زاویه دید و حرکت ، صفحات کشویی فولادی ، دیفرانسیل لغزش محدود TORSEN * ، لاستیک های بریجستون  Dueler و اتصالات جلو و شوک گیر های عقب ، ماجراهای سفر را ایجاد می کند . * TORSEN یک علامت تجاری ثبت شده JTEKT Corporation است.

پس از مدتها انتظار، شرکت خودروسازی فورد روز چهارشنبه از مجموعه جدید «تیمبرلاین» خود رونمایی کرد.

این خودروی  قابلیت حرکت در جنگل، مناطق کوهستانی، و بیابانی،‌ یا به اصطلاح «خارج از جاده» را دارد، مدل شاسی‌بلند اکسپلورر است که از محبوب‌ترین محصولات این شرکت محسوب می‌شود.

خودروی اکسپلورر تیمبرلاین ۲۰۲۱، دارای یک طراحی بیرونی متفا‌وت است. فاصله بیشتر کف خودرو از زمین و نصب تجهیزات اضافی برای محافظت از بدنه و قسمت‌های زیرین، از جمله ویژگی‌های مهم‌ این خودرو محسوب می‌شود. 

انتظار می‌رود که فورد، خودروهای شاسی‌بلند دیگری نیز با ویژگی‌ها و قابلیت‌های تیمبرلاین تولید کند،

تولید مجموعه جدید تیمبرلاین توسط فورد، در راستای افزایش فروش خودروهای شاسی‌بلند، و تقاضای بیشتر برای مدل‌هایی با توانایی حرکت در خارج از جاده صورت می‌گیرد.

ظاهر و قابلیت‌های این خودروها باعث محبوبیت زیاد آنها در میان خریداران شده است.

مدل‌های خارج از جاده گرانتر است، و معمولا با سود بیشتری نیز برای تولیدکنندگان همراه است. 

 

ارتباط با تبریز امروز

اخبار ، گزارشات ، عکسها و فیلم های خود را برای ما ارسال دارید . برای ارسال میتوانید از طریق آدرس تلگرامی یا ایمیل استفاده کنید.

info@tabriz-emrooz.ir

اشتراک در خبرنامه

برای اطلاع از آخرین خبرهای تبریز امروز در کانال تلگرام ما عضو شوید.

کانل تلگرام تبریز امروز

فرم تماس با تبریز امروز

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تبریز امروز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
طراحی وتولید توسططراح وب سایت