نقاشی های تک رنگ گائو در موسیقی شیگرو!

"مرا فریفته ات کن" !

تاریخ انتشار : ۱۵:۴۷ ۲۵-۱۰-۱۳۹۶

نقاشی های تک رنگ ، مهیج و با پیچیدگی و عمق بسیار که ریشه در نقاشی ادیبانه چین کهن دارند وبا شکلی مدرن ارائه می گردند. اغلب آنان مناظری برفی را نشان می دهند که سایه هایی تیره را در خود دارند.بدنبال انسانی است که در حال گم گشتگی است.

تبریز امروز:

فریفته ام کن

شيگرو اومه باياشی  در ژاپن متولد شد.از سال 1984 ساختن موسیقی فیلم را آغاز کرد. فیلم سورکارا در سال 1985 او را به اشتهار رساند.شیگرو برای بیش از 40 فیلم ژاپنی و چینی موسیقی متن نوشته است.ا او براساس تم فیلم "موزیک نقاشی" یومجی برای فیلم "در تمنای عشق" موزیک متن را نوشت. فیلم های دنیای خارج از ژاپن نیز از موسیقی شیگرو بهره برده اند! روننی یو در فیلم " نترس " در هنگ کنگ روبرتا توره در ایتالیا برای فیلم  "دریای تاریک" و فیلم های دیگری در صربستان ، آلمان و بریتانیا  موسیقی فیلم خود را از او گرفتند.

Umebayashi.jpg   

 موسیقی مرد تنها  به کارگردانی تام فورد ، روزهای گریس به کارگردانی اوراردو ژوت برنده جایزه موسیقی در مکزیک شد. موسیقی اومه بایاشی  برای فیلم مستند المپیک چین ؛ به نام شعله ابدی  در 2008 جوایزی بسیار را برایش آورد..

از سال 2010 شیگرو اومه بایاشی کنسرت های موسیقی های خود را تالارهای اروپایی آغاز کرده است! .  

گائو زینگ جیان نقاش، نویسنده، مترجم و چهره فرهنگی چینی - فرانسوی و برنده جایزه ادبی نوبل متولد 1940 است، برای شعرها و تفکر عرفانیش مشهور است.

گائو زیگ جیان

زن و ماه

او سبک ساده خود را در نقاشی دارد! نقاشی های تک رنگ ، مهیج و با پیچیدگی و عمق بسیار که ریشه در نقاشی ادیبانه چین کهن دارند که به شکلی مدرن ارائه می گردند. اغلب آنان مناظری برفی را نشان می دهند که سایه هایی تیره را در خود دارند.بدنبال انسانی است که در حال گم گشتگی است.

تفکر

تنها

او گفته است:"نیاز انسان به زبان صرفا برای انتقال معنی نیست، در همان زمان گوش دادن و تأیید وجود یک شخص است. "

 

 

توفیق وحیدی آذر

 


نظرات کاربران


@