خانه ای به عرض 3 متر

خانه باریک در بوستن به فروش می رسد

تاریخ انتشار : ۱۷:۲۲ ۰۹-۰۶-۱۴۰۰

باریک است - واقعاً باریک است. پلک بزنید ، آن را تنگ می کنید، دستان خود را بکشید و مسواک بزنید باز باریک می کنید. آنقدر باریک است که صاحبان قبلی مجبور بودند کمد خود را به نصف بیندند ، و حتی در آن صورت فقط توانستند آن را در اتاق خواب خود بچسبانند و آن را از پنجره بیرون بیاورند. این ساختمان شیک دربین مردم محلی به عنوان خانه لاغر شناخته می شود و برای فروش قیمت آن 1.2 میلیون دلار تعیین شده است.

تبریز امروز:

خانه باریک بوستن

خانه لاغر بوستون بفروش می رسد  این خانه باریک متعلق به قرن 19 ، تنها 3 متر عرض دارد و به دنبال صاحبان جدیدی است که از کیپ  هم شدن نمی ترسند.

سرویس بهداشتی آبی
منشاء خانه لاغر در خیابان 44 هال نامشخص است.
خانه سلادون در خیابان 44 هال در محله نورث اند بوستون دارای آجر زیبا و حمام با کاشی های آبی روشن است. دارای حیاط خصوصی سرسبز و  چشم اندازهای حساس از پشت بام است. امکانات جذاب ، مطمئناً ، اما قابل توجه ترین چیزها در مورد این خانه نیست.

خانه باریک بوستن

باریک است - واقعاً باریک است. پلک بزنید ،  آن را تنگ می کنید، دستان خود را بکشید و مسواک بزنید باز باریک می کنید. آنقدر باریک است که صاحبان قبلی مجبور بودند کمد خود را به نصف بیندند  ، و حتی در آن صورت فقط توانستند آن را در اتاق خواب خود بچسبانند و آن را از پنجره بیرون بیاورند. این ساختمان شیک دربین  مردم محلی به عنوان خانه لاغر شناخته می شود و برای فروش قیمت آن  1.2 میلیون دلار تعیین شده است.

خانه باریک بوستن


بنا بر گزارشات ، این خانه یک "خانه بدخواه" است - ساختمانی که برای جلوگیری از پروژه ساختمانی دیگر یا ایجاد مشکل در همسایگان با جلوگیری از تابش نور خورشید یا جلوه دادن نمای آنها طراحی شده است. جان متکالف ، روزنامه نگار شهری ، برای سیتی لب  گزارش داد: "بسیاری از خانه های بد" در روزهایی که ضوابط ساختمانی ضعیف بود "ساخته شد ،" بنابراین تحقیر و دشمنی اساسی آنها به چشم انداز مدرن تبدیل شده است. " این ویژگیهای عجیب و غریب به احتمال زیاد در محله های قدیمی یافت می شود ، جایی که شبکه خیابان قبلاً ناهموار بود و ممکن است امروز نیز نامنظم باشد.

خانه ی باریک در بوستون - این خانه ، ساخته شده در دهه 1860 ، قطعه ای باریک از تاریخ بوستون است.

این خانه ، ساخته شده در دهه 1860 ، قطعه ای باریک از تاریخ بوستون است. CL Properties/ZILLOW
بوستون گلوب در سال 2005 گزارش داد که ریشه های این خانه خشمگین "مبهم" است ، اما افسانه های محلی آن را به عنوان نزاع دو برادر بر سر یک قطعه زمین توصیف می کند. گفته می شود یکی برای جنگ در جنگ داخلی رفت و برگشت و متوجه شد که برادرش میراث آنها را از بین برده و برای خود خانه ای در املاکی ساخته است که توسط پدرشان به آنها واگذار شده است. این اقدام غیر دوستانه تنها یک تکه زمین باقی گذاشت ، که سازنده فکر می کرد برای یک خانه دوم بسیار کوچک است. برادر بازگشته از جنگ و  کارآفرین که دلسرد نشده بود ، خانه ای را روی تکه زمین باقی مانده با فشار ساخت . ظاهراً این اولین تاریخچه ی خانه ای بود که امروزه ایستاده است ، که در طول سالها توسط بازسازی ها تغییر یافته است .

امروزه ، این خانه ،یک خانه دو خوابه و چهار طبقه کمی بیش از 3 متر عرض و 9 متر طول دارد. الن لیپسی ، مدیر اجرایی کمیسیون نشانه های بوستون ، در سال 2005 در گفتگو با گلوب گفت: "در شهری که تعداد زیادی محدوده باریک وجود دارد ، این مقدار از حد معمول فراتر می رود." تا آنجا که ما می دانیم ، این باریک ترین خانه در بوستون است. ” برخی از دیوارها فرو می ریزند: در برخی نقاط ، دیوارهای خانه کمی بیش از شش پا فاصله دارند.

آرون هاجز ، معمار می گوید ، هنگامی که معماران برای آپارتمان های دو خوابه جدید در بوستون برنامه ریزی می کنند ، اغلب فضاهای نشیمن را به عرض 13 فوت طراحی می کنند که به راحتی کاناپه و تلویزیون در آن قرار می گیرد. . "

زندگی در خانه ای مانند خانه لاغر جذابیت های خاص خود را دارد ، اما دردسرهای آن نیز وجود دارد: عبور از یک اتاق به اتاق دیگر اغلب نیاز به پله دارد ، زیرا پلان طبقه روی هم چیده شده است.

هاجز می گوید خانه کمی تازگی دارد ، اما همه چیز آنقدر تنگ نیست. هاجز تخمین می زند که در مجموع 1165 فوت مربع فضای قابل زندگی دارد و به انتهای وسیع تری از آپارتمان های دو خوابه در بوستون می رسد که مساحت آنها از 750 تا 1200 فوت مربع است. او می گوید: "من فکر می کنم واقعاً زیبا است."

خانه در حال حاضر برای فروش ارائه شده است.

 

منبع : اطلس اوبس کورا و دیگر منابع 

برگردان: کاوه وحیدی آذر

 


نظرات کاربران


@