ژاپن

کامیکوچی دره کوهستانی

تاریخ انتشار : ۱۱:۳۱ ۲۴-۰۳-۱۴۰۰

کامیکوچی یک دره کوهستانی دورافتاده در محدوده کوههای هایدا در منطقه غربی استان ناگانو ژاپن است. پارک طبیعی Chūbu-Sangaku در حالت طبیعی خود حفظ شده است. این منطقه به عنوان یکی از دارایی های فرهنگی ملی ژاپن در فهرست آثار طبیعی خاص و اماکن ویژه زیبایی منظره قرار گرفته است.

تبریز امروز:

 

 کامیکوچی Kamikōchi یک دره کوهستانی دورافتاده در محدوده کوههای هایدا در منطقه غربی استان ناگانو ژاپن است.
پارک طبیعی Chūbu-Sangaku در حالت طبیعی خود حفظ شده است.

kamikochi -کامیکوچی -ژاپن

این منطقه به عنوان یکی از دارایی های فرهنگی ملی ژاپن در فهرست آثار طبیعی خاص و اماکن ویژه زیبایی منظره قرار گرفته است.گاهی اوقات "دره یوسمیتی ژاپن" نیز خوانده می شود ، اگرچه به طور قابل توجهی کوچکتر از نمونه کالیفرنیایی آن است.

کامیکوچی یک دره کوهستانی بلند است که طول آن تقریباً 18 کیلومتر است. ارتفاع متوسط ​​کف دره بین تقریباً 1400 متر (4600 فوت) از سطح دریا در انتهای جنوب و تقریبا 1600 متر (5200 فوت) در انتهای شمال متغیر است.

کامیکوچی  در کوههای هایدا ، "کوههای آلپ شمالی" کوههای آلپ ژاپن واقع شده است. کوه های اطراف به 3،190 متر (10470 فوت) می رسند. کامیکوچی  از انتهای شمالی آن با کوه هوتاکا و از انتهای جنوبی آن با کوه یاکه ، یک آتشفشان فعال همسایه است.

رود آزوزا در طول دره جریان دارد و دریاچه تیشو را در پایه کوه پر می کند. یاک دریاچه تایشو نام خود را به این دلیل دریافت کرد که در اثر فوران کوه شکل گرفته است. یاک در سال 1915 ، که بخشی از دوره تایشو در ژاپن بود.

به دلیل توپوگرافی نسبتاً مسطح دره کامیکوچی  ، باتلاق ها و استخرها یک ویژگی مشترک از جمله تالاب تاشیرو پوند، تاکه زاوا، است. از آنجا که آبها عمدتا از رواناب ذوب شده یا سفره های زیرزمینی هستند ، دمای آب حتی در اوج تابستان سرد است. منطقه توکوساوا در انتهای شمالی دره تا سال 1934 که منطقه کاملاً در پارک ادغام شده بود به عنوان منطقه چرای اسب و گاو عمل می کرد.

کامیکوچی تا اواسط قرن نوزدهم به طور گسترده وارد سیستم شد. والتر وستون ، مبلغ انگلیسی انگلیسی مسیحیت ، از طریق نوشتن علاقه ای را برای کوهنوردی تفریحی در ژاپن و همچنین لابی برای حفظ منطقه کامیکوچی  شناخته شد. هر ساله در ماه ژوئن ، جشنواره وستون به پاس قدردانی از سهم وی در حفاظت از کوه های آلپ شمال ژاپن ، در کامیکوچی  جشن گرفته می شود.

ريونوسوكا آكوتاگاوا ، رمان نويس ژاپني ، هنگام انتشار كتاب كاپا در سال 1927 ، در رونق گردشگري داخلي نيز نقش داشت. نامگذاري كاپا-باشي ، پل معلق تنگ پياده روي رودخانه آزوزا كه در رمان ذكر شده ، قبل از انتشار كتاب است. نامگذاری این پل نامشخص است ، اما معمولاً تصور می شود که به کاپا ، افسانه ای ، خدایان آب اشاره داشته باشد که گفته می شود در رودخانه های کوهستانی و رودخانه های ژاپن زندگی می کنند.

امکانات پارک شامل دو منطقه کمپینگ ، تعدادی هتل (به سبک غربی و ریوکان سنتی ژاپنی) ، یک دفتر پست ، یک مرکز اطلاعات گردشگری و برخی فروشگاه های سوغات است که عمدتا بین ترمینال اتوبوس و تاکسی و پل کاپا-باشی واقع شده است


نظرات کاربران


@