آبتنی و حمام پرندگان +ویدئو

تاریخ انتشار : ۱۲:۵۱ ۱۶-۰۱-۱۳۹۹

پرندگان در حین استحمام ، می توانند برخی از پرهای خود را در مناطق خاصی از بدن خود بالا ببرند تا با کمک آنها ،آب را وارد پوست خود کنند و این عمل به آنها کمک می کنند یک حمام کامل داشته باشند و انگل های زیر پرهای خود را از بین می برند. … آب حتی در زدودن چربی بدن به آنها کمک می کند.

تبریز امروز:

 

 

حمام پرنده یک حوضچه مصنوعی یا استخر کم عمق است که پر از آب شده است و در آن پرندگان می توانند آب بنوشند ، حمام کنند و خنک شوند. حمام پرندگان می تواند یک زینت باغ ، یک استخر منعکس کننده کوچک ، محل مجسمه در فضای باز و بخشی از یک باغ حیات وحش باز  و زنده باشد.

حمام پرندگان برای بسیاری از گونه های مختلف پرندگان در بازدید از باغ ها خصوصاً در ایام تابستان و خشکسالی محلی جذاب است. حمام های پرنده ای که در طول سال آب آشامیدنی آنها را تأمین می کنند ، موجب زیبایی و محبوبیت و پشتیبانی "میکرو زیستگاه" می شود.

 

 

پرندگان در حین استحمام ، می توانند برخی از پرهای خود را در مناطق خاصی از بدن خود بالا ببرند تا با کمک آنها ،آب را وارد پوست خود کنند و این عمل به آنها کمک می کنند یک حمام کامل داشته باشند و انگل های زیر پرهای خود را از بین می برند. … آب حتی در زدودن چربی بدن به آنها کمک می کند.


نظرات کاربران


@