شاخه درخت گیلاس

آنجی رایت

می‌خواستم چیزی به مانند آشفتگی و پیچیده مثل شعر را ثبت کنم که شکوفه‌های گیلاس جذابیت اصلی آن است. با الهام از اشتیاقم به آفتاب و گل، یک شاخه درخت گیلاس را نقاشی کردم تا به بهار و رنگ و گرما آن نزدیکتر شوم. شکوفه دادن روی درختان و گلها در شکوفه، لذت بودن در فضای باز و احساس گرما روی گونه ام. درختان گیلاس بیدار می شوند و با شورشی از رنگ صورتی به من سلام می کند. من می‌خواستم نقاشی بسازم که نور خورشید، زیبایی و همه چیز را به رنگ صورتی نشان دهد. این نقاشی تصویری اکسپرسیونیستی از یک شاخه درخت گیلاس در حال شکوفه است.

تبریز امروز:

شاخه های گیلاس - شکوفه های

بمب گیلاس، روغن و اکریلیک روی بوم، به نام آهنگ محبوب Runaways Cherry Bomb به تصویر در آمده است. من می‌خواستم چیزی به مانند آشفتگی و پیچیده مثل شعر را ثبت کنم که شکوفه‌های گیلاس جذابیت اصلی آن است. با الهام از اشتیاقم به آفتاب و گل، یک شاخه درخت گیلاس را نقاشی کردم تا به بهار و رنگ و گرما آن نزدیکتر شوم. شکوفه دادن روی درختان و گلها در شکوفه، لذت بودن در فضای باز و احساس گرما روی گونه ام. درختان گیلاس بیدار می شوند و با شورشی از رنگ صورتی به من سلام می کند. من می‌خواستم نقاشی بسازم که نور خورشید، زیبایی و همه چیز را به رنگ صورتی نشان دهد. این نقاشی تصویری اکسپرسیونیستی از یک شاخه درخت گیلاس در حال شکوفه است. وزیدن با فراوانی شکوفه های صورتی، دیوانگی آشفته زندگی و رشد است. با استفاده از رنگ چکه شده و پرتاب شده ایجاد شده است، سپس با شکوفه های ریز رنگ شده و ضربات چاقوی پالت ضخیم، که گلبرگ ها و برگ ها را به تصویر می کشد، تمرکز و شفافیت داده شده است. شاخه زیبای نیمه انتزاعی درخت گیلاس با بهار و نوید تابستان زنده است.

***

"من برای چالش، هیجان،  باور، عجله ... برای عشق به نقاشی خلق می کنم." آنجی رایت یک هنرمند شناخته شده از پرتغال است که نقاشی هایش در نمایشگاه های انفرادی و گروهی بین المللی به نمایش درآمده است. رایت که از کودکی به هنر پرداخته است، آثار گیاه‌شناسی و پرتره‌هایی به سبک اکسپرسیونیستی با اکریلیک و رنگ روغن روی بوم خلق می‌کند. او از طبیعت الهام گرفته است و قصد دارد زیبایی های نادیده گرفته شده را در کار خود از طریق پالت های رنگی زنده و تکنیک های علامت گذاری پر انرژی نشان دهد.

ارتباط با تبریز امروز

اخبار ، گزارشات ، عکسها و فیلم های خود را برای ما ارسال دارید . برای ارسال میتوانید از طریق آدرس تلگرامی یا ایمیل استفاده کنید.

info@tabriz-emrooz.ir

اشتراک در خبرنامه

برای اطلاع از آخرین خبرهای تبریز امروز در کانال تلگرام ما عضو شوید.

کانل تلگرام تبریز امروز

فرم تماس با تبریز امروز

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تبریز امروز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
طراحی وتولید توسططراح وب سایت