نقاشی های گربه ها

آثار هنریت رونر نیپ -گزارش از کاوه وحیدی آذر

هنریت رونر نیپ هنرمندی است که به مدت 30 سال فقط گربه ها را نقاشی کرد. در ابتدا او ترجیح می داد سگ ها را به تصویر بکشد. هنریتا رونر نیپ هر سفارشی را می پذیرفت و زمانی مشتریان او تاجران فقیری بودند که کالاهای خود را در گاری های کوچکی که توسط سگ ها کشیده می شد حمل می کردند. گربه ها زمانی وارد زندگی این هنرمند شدند که او بیش از 50 سال داشت. او عاشق گربه شد - تا پایان عمرش فقط گربه ها را نقاشی می کرد ، بازی های آنها را تماشا می کرد ، ژست های آنها را تحسین می کرد و با نگاه به نقاشی ها ، او اجازه ی هر شیطنتی را به گربه ها می داد.

تبریز امروز:

 

هنریت رونر نیپ هنرمندی است که به مدت 30 سال فقط گربه ها را نقاشی کرد.

در ابتدا او ترجیح می داد سگ ها را به تصویر بکشد. هنریتا رونر نیپ هر سفارشی را می پذیرفت و زمانی مشتریان  او تاجران فقیری بودند که کالاهای خود را در گاری های کوچکی که توسط سگ ها کشیده می شد حمل می کردند.

گربه ها زمانی وارد زندگی این هنرمند شدند که او بیش از 50 سال داشت. او عاشق گربه شد - تا پایان عمرش فقط گربه ها را نقاشی می کرد ، بازی های آنها را تماشا می کرد ، ژست های آنها را تحسین می کرد و با نگاه به نقاشی ها ، او اجازه ی هر شیطنتی را به گربه ها می داد.

 

گزارش از کاوه وحیدی آذر

 

ارتباط با تبریز امروز

اخبار ، گزارشات ، عکسها و فیلم های خود را برای ما ارسال دارید . برای ارسال میتوانید از طریق آدرس تلگرامی یا ایمیل استفاده کنید.

info@tabriz-emrooz.ir

اشتراک در خبرنامه

برای اطلاع از آخرین خبرهای تبریز امروز در کانال تلگرام ما عضو شوید.

کانل تلگرام تبریز امروز

فرم تماس با تبریز امروز

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تبریز امروز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
طراحی وتولید توسططراح وب سایت