آب به ته رسیده است

واسکو گارگالو کاریکاتوریست پرتغالی

بحران آب ، بسیار شدید خواهد شد ، آب در برخی نقاط دنیا به کف خواهد رسید ..........................................................واسکو گارگالو یک کاریکاتوریست پرتغالی است که در سال 1977 در ویلا فرانکا د ژیرا، شهری آرام در پرتغال به دنیا آمد. او برای اولین بار در سال 2011 پدر شد. به عنوان یک کاریکاتوریست و تصویرگر مطبوعاتی آزاد، آثار او در چندین رسانه ملی و بین المللی منتشر شده است.

تبریز امروز:

بحران آب - واسکو گارگالو


واسکو گارگالو یک کاریکاتوریست پرتغالی است که در سال 1977 در ویلا فرانکا د ژیرا، شهری آرام در پرتغال به دنیا آمد. او برای اولین بار در سال 2011 پدر شد. به عنوان یک کاریکاتوریست و تصویرگر مطبوعاتی آزاد، آثار او در چندین رسانه ملی و بین المللی منتشر شده است. "روزنامه من"؛ "اخبار روزانه" (مطبوعات پرتغالی)؛ "کوریر بین المللی"؛ "مجله گرون آمستردامر"؛ مجله Spotsatire» (مطبوعات بین المللی). او به طور منظم با جنبش کاریکاتور همکاری می کند و در چندین نمایشگاه و جشنواره در سراسر پرتغال  و در مسابقات بزرگ کاریکاتور اروپایی شرکت کرده است. در سال 2016، گارگالو چهار جایزه افتخاری دریافت کرد: -جایزه کارتون سیاسی سازمان ملل/رانان لوری 2016. -اولین جشنواره کارتون کویت 2016. -نهمین دوره مسابقه بین المللی کارتون D. Quichotte/Quo Vadis Europe/Journey of Hope. -هجدهمین جشنواره جهانی پورتوکارتون. در سال 2014، جایزه ویژه "مسابقه Bienal de Humor Luis d`Oliveira Guimarães" به او اهدا شد. او در سال 2009 برنده جایزه استوارت در بخش "مطبوعات کارتون" شد. او در سال 2005 برنده جایزه جوانان تصویرگری در "طنز مطبوعاتی سالن ملی" شد و در "تالار کاریکاتور پرتغالی-گالیسیایی" جایزه افتخاری دریافت کرد. "نقاشی برای آزادی بیان هدف بالاتر اوست!"

ارتباط با تبریز امروز

اخبار ، گزارشات ، عکسها و فیلم های خود را برای ما ارسال دارید . برای ارسال میتوانید از طریق آدرس تلگرامی یا ایمیل استفاده کنید.

info@tabriz-emrooz.ir

اشتراک در خبرنامه

برای اطلاع از آخرین خبرهای تبریز امروز در کانال تلگرام ما عضو شوید.

کانل تلگرام تبریز امروز

فرم تماس با تبریز امروز

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تبریز امروز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
طراحی وتولید توسططراح وب سایت