20 تیر 1402

فقر آب و آب برای ثروتمندان

کاریکاتوری از آگیم سولاج

کارخانجات بسته بندی آب با شدت در حال برداشت آب به نفع خود هستند ، محیط زیست با پلاستیک آلوده می شود ..................................اما کودکان بی آب هستند !

تبریز امروز:

آگیم سولاج - فقر آب و اب برای ثروتمندان

آگیم سولاج متولد  ۶ سپتامبر ۱۹۶۰، در ولورا، آلبانی است که از سال ۱۹۹۰ در ریمینی، ایتالیا زندگی می‌کند و دارای تابعیت ایتالیایی است.


آگیم سولاج پس از دبیرستان، در سال 1978  وارد آکادمی هنرهای باکس تیرانا شد و تحصیلات خود را در آکادمی هنرهای زیبای تیرانا در سال 1985 به پایان رساند. او به عنوان نقاش در مجله سیاسی و طنز هاستنی با تصویرسازی و کاریکاتور شروع به کار کرد. در همان زمان، او مهارت نقاشی هایپررئالیستی خود را توسعه داد. وی سپس شروع به ساخت آثار خود کرد و با رنگ روغن در مقیاس بزرگ «سر علی پاشا تپلنا، تقدیم به سلطان محمود دوم» (امروزه موزه علی پاشا، یوانینا، یونان) به شهرت رسید. آگیم سولاج در سال 2010 جایزه ملی ایتالیایی "Cartoonsea" را برای طنز  دریافت کرد، کار او را «تصویر طنز زیبا و سورئال، استعاره ای از وضعیت محیط زیست و عدم محافظت از آن» نامیده اند.

ارتباط با تبریز امروز

اخبار ، گزارشات ، عکسها و فیلم های خود را برای ما ارسال دارید . برای ارسال میتوانید از طریق آدرس تلگرامی یا ایمیل استفاده کنید.

info@tabriz-emrooz.ir

اشتراک در خبرنامه

برای اطلاع از آخرین خبرهای تبریز امروز در کانال تلگرام ما عضو شوید.

کانل تلگرام تبریز امروز

فرم تماس با تبریز امروز

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تبریز امروز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
طراحی وتولید توسططراح وب سایت