املت سیب زمینی و املت تورنادو

معرفی یک خوراکی ارزان برای هضم غذا + ویدئو

تاریخ انتشار : ۱۳:۵۲ ۰۵-۰۹-۱۴۰۰

دو عدد زرده تخم مرغ در روز باعث بهبود هضم و تقویت استخوان ها می شود. ایرینا استپنایا، متخصص تغذیه در روسیه در مقاله ای می نویسد که خوردن دو زرده تخم مرغ در روز تأثیر مفیدی بر عملکرد دستگاه گوارش و استحکام استخوان خواهد داشت.

تبریز امروز:

 

روش پخت املت تورنادو

 دو عدد زرده تخم مرغ در روز باعث بهبود هضم و تقویت استخوان ها می شود. ایرینا استپنایا، متخصص تغذیه در روسیه در مقاله ای می نویسد که خوردن دو زرده تخم مرغ در روز تأثیر مفیدی بر عملکرد دستگاه گوارش و استحکام استخوان خواهد داشت.

 معرفی یک خوراکی ارزان برای هضم غذا  - اسپوتنیک ایران, 1920, 26.11.2021

  
همه چیزهایی که برای املت سیب زمینی لازم هستند عبارتند از تخم مرغ و پنیر که ترکیب کاملی برای یک وعده عصرانه خوب یا یک شام آسان است که خیلی سریع در تابه طبخ می شود!
مواد لازم
1 عدد سیب زمینی بزرگ
3 عدد تخم مرغ
پنیر
فلفل
نمک
آویشن کرهی
 
 پیش از این در خبرها آمده بود که در تحقیقات مشخص شده است که گروهی از نوجوانانی که صبحانه‌ با پروتئین بالا یا به عبارتی تخم مرغ مصرف کردند، ۴۰۰ کالری دریافتی روزانه خود را کاهش و توده چربی بدنشان را از دست دادند؛ این در حالی است که گروه‌هایی که صبحانه با پروتئین معمولی مصرف کردند یا به حذف صبحانه ادامه دادند، چربی بیشتری در بدن داشتند.
این نتایج نشان می‌دهد وقتی افراد صبحانه با پروتئین بالا مصرف کنند، در بقیه روز غذای کمتری مصرف می‌کنند. علاوه بر این نوجوانانی که صبحانه با پروتئین بالا می‌خوردند، سطح گلوکز پایدارتری نسبت به سایر گروه‌ها داشتند.

نظرات کاربران


@